Afbeelding

‘Coachen met paarden’ in VOC Hardenberg

zo 31 oktober 2021 Hardenberg

Op zaterdag 6 november is Aletta Koster te gast in het Veteranen Ontmoetings Centrum (VOC) Vechtdal aan de Bruchterweg 88 te Hardenberg. Ze verzorgt dan een presentatie over coachen met paarden. De presentatie begint om 14.30 uur, inloop vanaf 14.30 uur.

In de presentatie vertelt Aletta wat het coachen met paarden inhoudt en hoe het voor bijna iedereen een positief confronterende ervaring is. Middels een PowerPointpresentatie zal Aletta laten zien en vertellen wat de kracht van de inzet van paarden is tijdens coaching. Speciaal voor Veteranen met PTSS heeft ALET-coaching onlangs een subsidie ontvangen om hen een traject te kunnen aanbieden.

Coaching met paarden is voor iedereen, voor persoonlijke ontwikkeling, trauma/PTSS, kindercoaching en bij dementie. Kom vrijblijvend kennismaken met Paardencoaching. Het team VOC Vechtdal heet u van harte welkom.

Afbeelding
Boekenmarkt Coevorden gaat door met aangepast hitteprotocol Coevorden 9 uur geleden
Afbeelding
Vroomshoopse Boys bereidt zich voor op feestelijke wedstrijd tegen FC Twente Twenterand 10 uur geleden
Afbeelding
Code Oranje: Vechtdal College Ommen verruilt hittegolf voor een nacht vol Oranjegevoel Ommen 11 uur geleden
Afbeelding
Bewoners blij met Bruchterweg, maar… Hardenberg 13 uur geleden
Afbeelding
Succesvolle Prins Sport Vechtgenotenloop en lancering boek ‘van Slag’ feestelijk gevierd Hardenberg 14 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda