Afbeelding

Probeer de online Bibliotheek-app in jouw bibliotheek

za 23 oktober 2021 Hardenberg

Leden van de Bibliotheek kunnen binnen hun bestaande abonnement gebruikmaken van de online Bibliotheek-app. In deze app vinden zij duizenden e-books en luisterboeken, die allemaal direct te lenen en te lezen zijn op telefoon en tablet. Ook kunnen zij lijstjes maken met hun favoriete boeken, fragmenten beluisteren of previews van e-books bekijken.

Met de meeste abonnementen kun je tien e-books en tien luisterboeken tegelijk lenen, voor een periode van drie weken. Wil je de app van de online Bibliotheek weleens uitproberen? Kom dan op dinsdag 26 oktober tussen 12.00 en 17.00 uur naar de lees- en luisterspot in Bibliotheek Hardenberg. De medewerkers staan klaar om je te helpen met de e-books en luisterboeken in de app. Ook is er natuurlijk ruimte voor andere vragen over het digitale aanbod van de Bibliotheek, zoals de TijdschriftenBieb en de online cursussen. En om antwoord te geven op al je andere vragen over het digitale aanbod van de Bibliotheek. Ook niet-leden zijn welkom. Alle belangstellenden die langskomen maken kans een e-reader te winnen.

Lees- en luisterspot

De komende weken reist de lees- en luisterspot door Nederland. De bedoeling is om nog meer mensen te laten kennismaken met de e-books en luisterboeken van de online Bibliotheek.

Afbeelding
Bergentheim sluit bewogen seizoen af met afscheid Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Leen en probeer een e-reader bij de Bibliotheek Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Ondersteuning speelplein Vroomshoop-Oost Twenterand 6 uur geleden
bridge kaarten
Klaverjassen en jokeren Hardenberg 8 uur geleden
Martine Veurink, Geke Dam en Doortje Klijnstra vierden dat ze 25 jaar werkzaam zijn in het onderwijs
Drie leerkrachten vieren 25 jaar in het onderwijs Nieuws Ingezonden 13 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda