Afbeelding

Opening schoolbibliotheek cbs “De Wiekslag”

vr 15 oktober 2021 Hardenberg

Woensdag 13 oktober werd de schoolbibliotheek in het MFA-Bruchterveld feestelijk geopend. De opening is gedaan door Iena Redeker van bibliotheek Hardenberg samen met de oudste- en jongste leerling van ‘De Wiekslag’. Na het doorknippen van het lint, mochten alle leerlingen een paar mooie boeken uitzoeken om thuis te lezen. In het kader van de Kinderboekenweek was dit tegelijkertijd een mooi moment om het lezen te promoten. Elke twee weken mogen de kinderen de boeken omruilen voor nieuwe exemplaren. 

De schoolbibliotheek is gesitueerd in het MFA-Bruchterveld. Niet alleen de kinderen van cbs ‘De Wiekslag’ en straks KO ‘WiekWijs’ kunnen gebruik maken van de schoolbibliotheek. Er is ook een gedeelte van de bibliotheek ingericht voor volwassenen. In de toekomst kunnen dus ook volwassenen uit Bruchterveld boeken komen lenen. Hiermee draagt de schoolbibliotheek in het MFA bij aan de leefbaarheid van Bruchterveld.

kat
Vangacties Dierenopvang Koningen groot succes Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Viva Futbol!l - het voetbal boek over Mexico Hardenberg 5 uur geleden
Van L.nr.r: Elma Soeten, Piet Cees van der Wel, burgemeester Offinga, Werner ter Kate en Andy de Vos. (Foto: Gert Stegeman).
Coalitieakkoord ‘Goed voor elkaar’ Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Feestelijke onthulling nieuw logo bij Kindcentrum De Spreng-El Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Op excursie in natuurgebied Beerze Hardenberg 8 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda