Afbeelding
G. Brokelman

Echtpaar Timmer viert diamanten jubileum

wo 6 oktober 2021 Hardenberg

Jan-Willem Timmer en Sina Keuken leerden elkaar kennen tijdens een fietstochtje van Gramsbergen naar Hardenberg. Na een verkering van ruim 3 jaar werd het paar in 1961 in het echt verbonden door de toenmalige burgemeester van Hout van de voormalige gemeente Gramsbergen. Het paar ging wonen aan Sluis 7 in Dedemsvaart. Het paar werd gezegend met twee zonen, twee dochters en zeven kleinkinderen. Burgemeester Maarten Offinga bracht woensdag 7 oktober het diamanten bruidspaar de felicitaties over namens de gemeente Hardenberg. 

Jan-Willem Timmer werd geboren als negende telg in een gezin van twaalf kinderen. De eerste guldens werden verdiend bij Vader Albert die een rietdekkersbedrijf runde. Op 16-jarige leeftijd werd loonbedrijf Leender in Dedemsvaart zijn volgende werkbare halte. Omnia Coevorden een bedrijf die Betonvloeren fabriceerde werd Jan-Willem zijn laatste werkgever. Daarna maakte hij op 60 jarige leeftijd gebruik van een VUT regeling. 

Sina Keuken zag het levenslicht in de Schans en groeide op als jongste kind in een gezin met zes kinderen. Na de huishoudschool in Hardenberg werd ELTEM in Hardenberg haar eerste werkgever. Hierna werd 23 jaar lang het Röpcke Zweers Ziekenhuis in Hardenberg haar werkgever. Nu woont het paar al ruim 32 jaar met veel plezier aan de Loozermars zuid in Gramsbergen. Jan-Willem en Sina genieten van o.a. tuinieren, fietsen, wandelen, zingen bij de het Shantykoor Sjompiezingers en jeu de boules.

Vrijwilligster Jen, ze heeft 12,5 jaar vrijwilligerswerk gedaan voor Evenmens.
Van waarde als VPTZ-vrijwilliger Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Henk en Hennie Visscher-Visscher zijn een diamanten bruidspaar Ommen 9 uur geleden
Lotte Kuipers, Stephanie, Astrid en Karsten Staal (Arnoud de Lange en Gerben Hakkers ontbreken). (Foto: Gert Stegeman)
Heemse moet weer bruisen Hardenberg 9 uur geleden
Afbeelding
Het werk van een examensecretaris Hardenberg 9 uur geleden
Afbeelding
Nedersaks met gevoel Hardenberg 10 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda