Afbeelding

Orgelbespelingen Höftekerk

za 14 augustus 2021 Hardenberg

Tijdens de zomermaanden is er elke zaterdagmorgen van 11.00 tot 12.00 uur een orgelbespeling in de Höftekerk te Hardenberg. Organisten van bij het Platform van Kerken aangesloten gemeenten brengen dan bekende of minder bekende (maar wel mooie!) liederen en orgelwerken ten gehore.

Voor de komende zaterdagen ziet het rooster er uit als volgt: 21 augustus, Tinus Broekroelofs; 28 augustus, Frank Kaman; 4 september, Dick Huijser; 11 september, Ellert Bos. Overigens is de Höftekerk van maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur geopend. U mag dan zo naar binnen lopen om te luisteren naar zachte achtergrondmuziek, om gewoon even stil te zijn, een kaarsje te branden of voor een gesprekje. Niks hoeft, u bent volkomen vrij.

Help de Voedselbank

Verder kunt u tijdens de genoemde openingstijden om (houdbare) boodschappen inleveren voor de Voedselbank. Koffie, thee, pasta’s en mixen voor pasta, suiker, bliksoep… Het is echt nodig en de vrijwilligers staan klaar om uw artikelen in ontvangst te nemen.

Afbeelding
Joggem Moves gaat weer van start Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Nieuwbouw of verbouw? Keuze de Voorveghter komt dichterbij Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Paard te water bij Steile Oever in Ommen Ommen 4 uur geleden
Afbeelding
Lezing over ‘Sieraden door de eeuwen heen’ Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Leerlingen De Maat naar Prinsjesdag Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda