Afbeelding

Voorpremière Kameleon-film bij Bios Hardenberg inclusief Meet & Greet met deel van de cast

di 6 juli 2021 Hardenberg

Bios Hardenberg stond afgelopen zondag in het teken van de voorpremière van de nieuwe Kameleon-film ‘De Kameleon aan de ketting’. Daarbij was er ook een Meet & Greet met een deel van de cast.

In Hardenberg waren Steven de Jong (tevens regisseur), Meriyem Manders en Michiel Kerbosch aanwezig. Naast de mogelijkheid om met de castleden op de foto te gaan, was er voor de bezoekers ook gelegenheid om vragen te stellen.

In de film gaan Hielke en Sietse Klinkhamer samen met Jossie op zoek naar misdadigers, want op een zorgboerderij zijn dode dieren aangetroffen. Ook is er een jongen met een verstandelijke beperking aangetroffen, Nando. Die beweert dat hij de dader is. Daar geloven de bekende broers helemaal niets van.

‘De Kameleon aan de ketting’ is vanaf deze week dagelijks te zien bij Bios Hardenberg. Kijk voor meer informatie en reserveren op www.bioshardenberg.nl.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Project de ‘Dode Hoek’ van start Hardenberg 17 uur geleden
Afbeelding
Hardenberg krijgt meer regie bij Housing First Hardenberg 18 uur geleden
Afbeelding
Vijf fracties willen duidelijkheid over gevolgen netcongestie Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Mariënberg zegeviert over Wijthmen Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Vernieuwde aula Slagharen is een feit Hardenberg 19 uur geleden
Vrouwen HHC begin goed aan de competitie. (Foto: Gert Stegeman)
Sterke start HHC vrouwen Hardenberg 22 uur geleden
Sharon de Weerd en Tom Odink met een cheque. (Foto: Gert Stegeman)
Sharon de Weerd en haar Banthumloop Hardenberg 23 uur geleden
Popkoor X-Cream met links Roon Staal op piano.
X-Cream in Brigittakerk Hardenberg 23 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda