De heer Bertus Veurink en de heer Jan Schepers van Veurink & Partners namen het partnerbordje in ontvangst.
De heer Bertus Veurink en de heer Jan Schepers van Veurink & Partners namen het partnerbordje in ontvangst.

Knapzak uitgereikt aan bronzen partner Veurink & Partners

do 29 april 2021 Hardenberg

Deze week heeft Vechtdal Boert Bewust het partnerschapbordje overhandigd aan hun bronzen sponsor Veurink & Partners.  Dit deden ze natuurlijk coronaproof met behulp van een knapzak. 

De heer Bertus Veurink en de heer Jan Schepers van Veurink & Partners namen het partnerbordje in ontvangst door het uit de knapzak te halen die aangeboden werd door Ruth van der Haar, coördinator van Vechtdal Boert Bewust. In een knapzak zit normaliter voedsel voor de mensen die op reis gaan. Dit keer zitten er als het ware de deelnemers van Vechtdal Boert Bewust in die ons voedsel produceren. Als Vechtdal Boert Bewust zijn we blij dat Veurink & Partners zich als partner aan ons verbindt. 

Verbinding tussen boer en tuinder met de maatschappij 

Samen met ons gaan ze mee op reis. Door hun bijdrage kunnen we als Vechtdal Boert Bewust (online) activiteiten organiseren die zorgen voor de verbinding tussen boeren en tuinders met de burgers in het mooie Vechtdal.  Het is belangrijk dat boeren en tuinders in het Vechtdal de mogelijkheid krijgen om de dialoog aan te gaan met de burgers. Hierdoor kunnen ze uitleggen wat er op het boerenbedrijf gebeurd en waarom er bepaalde keuzes gemaakt worden. Maar ook dat ze openstaan voor ideeën van anderen. Hier willen we graag aan bijdragen, aldus Bertus Veurink. 

Houdt de website www.vechtdalboertbewust.nl in de gaten voor activiteiten. Hier kunt u ook de mogelijkheden om partner te worden lezen.

Afbeelding
Het Zwarte Paard viert jubileum met feestelijk eindtoernooi Ommen 14 minuten geleden
Afbeelding
Nieuwe wandelroute maakt verdwenen erfgoed in Ommen weer zichtbaar Ommen 1 uur geleden
Afbeelding
D66 Overijssel stemt in met Omgevingsvisie na verbeteringen op natuur en water Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Team Markink, Pas, Groot Hemmink en Kistemaker plaatsen zich voor hoofdtoernooi Krembassy Twenterand 1 uur geleden
Afbeelding
Overijssel heeft een nieuwe Omgevingsvisie Hardenberg 2 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda