Afbeelding

Dino’s én historische rijtuigen in het centrum van Hardenberg

di 14 juli 2026 Hardenberg

Op zaterdag 18 juli klinkt er een luid Roooaaarrr! door het centrum van Hardenberg. Geen paniek: het zijn Rexie de Tyrannosaurus Rex, Bumpy de Ankylosaurus en Trixie de Triceratops die een bezoek brengen aan de stad. Je komt ze tegen in de winkelstraten, waar ze zorgen voor verbaasde blikken, grote glimlachen en natuurlijk heel veel foto’s.

Durf jij dichtbij te komen? Tijdens de Meet & Greets kun je oog in oog staan met jouw favoriete dino en samen op de foto. Tussen het dino spotten door maken kinderen een rondje in de draaimolen en kun je neerstrijken op een gezellig terras. De dino’s zijn van 12.00 tot 17.00 uur aanwezig in het centrum.

Authentieke Rijtuigendag

Daarnaast vindt op 18 juli ook de Authentieke Rijtuigendag plaats. Historische rijtuigen rijden een route door Hardenberg en de omgeving. Rond 14.30 uur is op de Markt het vertrouwde defilé te bewonderen.

Een zaterdag met een prehistorisch tintje én een vleugje historie.

Afbeelding
Foto: H.J Leppink
Aanhoudend zomers met toenemende kans op een bui Weer 7 minuten geleden
Afbeelding
Dino’s én historische rijtuigen in het centrum van Hardenberg Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Grote schade na brand in overkapping, vuur slaat over naar woning in Vroomshoop Twenterand 3 uur geleden
Wethouder Andy de Vos kwam het diamanten paar namens de gemeente feliciteren. (Foto: Gert Stegeman).
Bruidspaar Sanders-Wubs 60 jaar samen Hardenberg 21 uur geleden
Afbeelding
Open Imkerijdag met imkers én weidevogelbeschermers Hardenberg 22 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda