Afbeelding

Wintertafereel maken bij De Koppel

za 10 januari 2026 Hardenberg

Op woensdag 21 januari houdt De Koppel in Hardenberg een wintermiddag. Kinderen vanaf 6 tot en met 12 jaar zijn van harte welkom.

Als iedereen zijn of haar plekje aan tafel ingenomen heeft, wordt uitgelegd wat de bedoeling is. Ook mogen de kinderen vertellen wat hun favoriete seizoen is. Sommigen vinden de winter fijn, anderen wachten met smart op de lente en zomer. Daarna krijgt iedereen een halve schoenendoos. Deze wordt beschilderd en dan kan het wintertafereel erin gemaakt worden. Denk aan een skiër van ijsstokjes en pijpenragers en aan een sneeuwpop van papier. Versieren kan met pompoentjes, dennenappels en wattenbolletjes. Laat je fantasie de vrije loop! Aan het eind van de middag kan dit leuke, winterse tafereel dan mee naar huis. De activiteit begint om 14.00 uur en eindigt rond 16.00 uur. Kosten bedragen  3 euro per kind. Opgave voor deelname is verplicht.

De Koppel is te vinden aan de Vechtstraat 8 te Hardenberg, tel. 0523 273388 of info@dekoppel.com. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en in de weekenden van 13.00 tot 16.00 uur.

De Koppel is ook een van de 5 Anjerpunten in het Vechtdal

Afbeelding
Kindermiddag in teken van vogels Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Dauwtrappen op de Lemelerberg Ommen 1 uur geleden
Afbeelding
Open dag met boerenmarkt Hardenberg 14 uur geleden
Afbeelding
De diepte in rond de Keukentafel Hardenberg 16 uur geleden
Afbeelding
Dorpsvisieplan Westerhaar-Vriezenveensewijk Twenterand 20 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda