Afbeelding

Gashouder Podium start nieuwe jaar met Vlamousse

vr 2 januari 2026 Hardenberg

Het AD riep cabaret duo Vlamousse uit tot hét cabarettalent van 2024. Ze waren nog niet eerder te zien in Gashouder Podium, maar zaterdag 10 januari 2026 bijten ze met een try out van hun nieuwste voorstelling het spits af van de reeks voorstellingen die op het Gashouder programma staat voor het nieuwe jaar.

Deze twee schaamteloos grappige energiebommetjes staan bekend om hun ijzersterke typetjes en geweldige timing.

Het Goede Voorbeeld

Genadeloos eerlijk en met grote hilariteit neemt Vlamousse de realiteit van jonge moeders op de schop. Het goede voorbeeld is een fantasierijke, muzikale en vlijmscherpe show voor kersverse moeders, zwangere moeders, ooit moeders, nooit moeders, oudere moeders, queer-moeders, niet biologische moeders en vaders. Alle soorten ouders dus. Én voor kinderlozen die hard gaan op leedvermaak.

Met een stevige dosis spelplezier en acteertalent waar de chemie vanaf spat, roeit Vlamousse dapper tegen de stroom in, zet hun publiek op hilarische wijze op scherp en houdt ze een confronterende spiegel voor. Een cabaretvoorstelling die je niet mag missen! Aanvang 20.15 uur.

Meer informatie en kaartverkoop www.gashouder-dedemsvaart.nl.

Afbeelding
Hardenberg wil geld beschikbaar stellen voor sportverenigingen Hardenberg 24 minuten geleden
Afbeelding
Leerlingen De Hoekstee en burgemeester Jetten ontbijten samen Ommen 32 minuten geleden
Platform Inclusief Gemeente Hardenberg rijkt de Pluim uit aan camping de Boergondiër. Foto: Jolanda Zweers
Pluim voor camping met vakantiedialyse Hardenberg 57 minuten geleden
Afbeelding
‘Tijd voor jou’- Event Ommen 1 uur geleden
Dirigent Jan Quintus Zwart en een keur van prima musici én de leden van het koor zetten allemaal hun beste beentje voor tijdens het jubileumconcert.(Foto: Gert Stegeman).
Schitterend jubileumconcert HCM Hardenberg 2 uur geleden
Wethouder Werner ten Kate kwam het diamanten echtpaar Rooseboom-van Weelden feliciteren. (Foto: Gert Stegeman).
Diamanten paar kijkt dankbaar terug Hardenberg 2 uur geleden
Mevrouw Hagedoorn-Kops (links) mocht de nieuwe lift in Gashouder Podium inwijden.  (Foto: Gert Stegeman).
“Gashouder Podium compleet voor allen” Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Ouderen ‘duiken’ de ‘bush’ in Hardenberg 3 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda