Afbeelding
partnerbijdrage

Jeha de Meubelconcurrent en Matrasconcurrent drie jaar hoofdsponsor van zwemclub DedemsvaartAC

ma 15 december 2025 Hardenberg

De Dedemsvaartse zwemclub DedemsvaartAC uitkomend in de Nederlandse hoofdklasse heeft voor de komende drie jaar nieuwe hoofdsponsors gevonden in twee toonaangevende namen uit de regio: Jeha de Meubelconcurrent en Matrasconcurrent. Met de ondertekening van de contracten door Willem Jabben namens DedemsvaartAC en eigenaar Mick de Vries is de samenwerking officieel bekrachtigd.

In de komende jaren zullen de namen van Matrasconcurrent – met winkels in Zwolle, Rogat en Slagharen – en Jeha de Meubelconcurrent – met filialen in Zwolle en Slagharen – zichtbaar verbonden zijn aan de zwemclub. Voor DedemsvaartAC is het een belangrijke stap om de sportieve ambities van de vereniging verder vorm te geven.

Matrasconcurrent heeft in de regio al jarenlang een stevige reputatie opgebouwd. De formule is dealer van kwaliteitsmerken zoals Caresse, Norma, Tecfor Care, Gilder en Elite Sleepline. De grote winkels van minimaal 1000 m² bieden een breed en scherp geprijsd assortiment aan boxsprings, matrassen, ledikanten, hoog-laag zorgbedden, textiel en slaapkamerkasten. “Voor elk budget een goed bed” is niet voor niets al jaren het uitgangspunt.

Ook Jeha de Meubelconcurrent is een bekende speler in de woonbranche. Met grote winkels van minstens 5000m² presenteren zij een zeer uitgebreid aanbod aan banken, eettafels, stoelen, relaxfauteuils, wandkasten en talloze andere meubelstukken. De woonwinkel is dealer van onder meer Happy at Home, Richmond en de Jeha Home Collection. Klanten weten de winkels te vinden voor zowel eigentijdse trends als tijdloos comfort.

Volgens Willem Jabben betekent deze sponsorovereenkomst veel voor de zwemclub: “Met de steun van deze regionale bedrijven kunnen wij blijven investeren in onze jeugd, trainers en wedstrijdfaciliteiten. We zijn enorm blij met dit partnerschap.”

Eigenaar Mick de Vries kijkt eveneens uit naar de samenwerking: “Sport verbindt mensen, net als een warm en comfortabel thuis. Deze samenwerking versterkt onze positie op de Nederlandse markt. Door onze betrokkenheid bij zwemmen op het hoogste niveau van Nederland, via zwemclub  Dedemsvaart AC, zijn onze bedrijven zichtbaar tijdens wedstrijden en evenementen door het hele land. Hierdoor bereiken wij een breed en divers publiek binnen heel Nederland. In combinatie met onze sterke online aanwezigheid via jeha.nl en Matrasconcurrent.nl vergroten wij onze naamsbekendheid, versterken wij ons merk en benutten wij commerciële kansen op nationaal niveau.

Met de komst van Jeha de Meubelconcurrent en Matrasconcurrent als hoofdsponsors kijkt DedemsvaartAC vol vertrouwen naar de toekomst.

De verschillende korpsen maakten een indrukwekkende entree om fantastische shows voor een groot publiek ten beste te geven.
Eerste Taptoe bij Juventa groot succes Hardenberg 51 minuten geleden
Afbeelding
Tractorpulling team Nederlands kampioen Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Mariënberg begint competitie met winst bij Daarle Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Damteam DEZ Westerhaar start met ruime zege Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Pintermannen maken DVC-lied Hardenberg 1 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda