Afbeelding

Werkzaamheden voor nieuwe (tijdelijke) bushaltes in Dedemsvaart

wo 5 november 2025 Hardenberg

De gemeente Hardenberg start op 17 november met werkzaamheden in Dedemsvaart. Ze leggen dan nieuwe (tijdelijke)bushaltes aan. En ze verlengen de bestaande halte Zwiersstraat. Vanaf december rijden de bussen over de N377. Ze rijden dan via de Zuidwolderstraat Dedemsvaart binnen.

Nieuwe route

De nieuwe route loopt via de Langewijk, Magnolia, Moerheimstraat, Nieuwewijk, Adelaarweg, Sportlaan en Hoofdvaart naar het busstation. Deze route geldt voorlijnen 301 en 127. Lijn 129 rijdt via de Langewijk en Schuttevaer naar het busstation. De gemeente Hardenberg wil als gemeente dat de kernen zoveel mogelijk met elkaar verbonden zijn door goede buslijnen. Er komt een rechtstreekse bus tussen Dedemsvaart en Hardenberg. Om dit mogelijk te maken passen ze een aantal bushaltes aan. Eind mei zijn de ontwerpen van de bushaltes Zwiersstraat, Magnolia en Celsiusstraat aan de direct omwonenden gepresenteerd. Daarna hebben ze geconstateerd dat een hogedruk gasleiding het ontwerp van de bushalte Zwiersstraat onmogelijk maakt. Om dit ontwerp te realiseren, moesten ze deze leiding verleggen. Inmiddels kunnen de werkzaamheden starten.

Bereikbaarheid

Ze proberen de overlast zoveel mogelijk te beperken. Eventuele omleidingsroutes worden aangegeven opborden langs de weg. Aanwonenden blijven altijd bereikbaar.

Afbeelding
‘Metamorfose’ bij HardenbergArt Hardenberg 27 minuten geleden
Afbeelding
Brandende aanhanger in brand op Duitslandweg Hardenberg 31 minuten geleden
Afbeelding
Onenigheid tussen FVD en burgemeester over deelname Dodenherdenking Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Op stap met de burgemeester Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Historische loopbrug bij Avebe verdwijnt Hardenberg 4 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda