Afbeelding

‘Martha en Maria’ wandeling

zo 19 oktober 2025 Hardenberg

De ‘Verspieder Express’ organiseert missionaire activiteiten en doet dit graag in samenwerking met diverse personen, kerken of andere christelijke organisaties. Zo wordt op zaterdag 8 november een wandeling gehouden samen met een deelneemster van de Regio Alpha Cursus. Het betreft een herfstwandeling onder de noemer: Martha en Maria. Een route van ongeveer vier kilometer. 

Het verzamelpunt is ‘parkeerplaats 2’ op recreatieplas ‘De Oldemeijer aan de Oldemeijerweg te Rheeze. Vertrek is om 10.00 uur.

“We lopen in een rustig tempo en het is belangrijk om goede dichte schoenen aan te doen. Na een korte uitleg/introductie gaan we gezamenlijk op weg. Al lopend door de natuur is er tijd voor bezinning en hopen we elkaar te bemoedigen en op te bouwen. Na afloop is er koffie of thee op de parkeerplaats,” aldus de organisatie. Iedereen mag gratis meedoen. Een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld. Opgave voor deelname uiterlijk 5 november via: verspieders.express@gmail.com onder het motto:  VOL = VOL.

Afbeelding
Den Ham MO17-1 is kampioen Sport Ingezonden 9 uur geleden
Afbeelding
Benthe Laanstra geeft D-examenconcert in Theater Het Punt Twenterand 11 uur geleden
Afbeelding
Juventa degradeert na nederlaag in seizoensslot. Sport Ingezonden 15 uur geleden
Afbeelding
Concert jong talent Ommen 15 uur geleden
Afbeelding
Nachtzwaluwexcursie op de Lemelerberg Hardenberg 17 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda