Afbeelding
NOL HAVENS

Nol Havens, oud zanger van VOF de Kunst, in Reestkerk

zo 5 oktober 2025 Hardenberg

Nol Havens, oud-zanger van VOF de Kunst, trekt de theaters in met ‘De liefde wint’. Een voorstelling vol liedjes, verhalen en anekdotes over de glansrijke podium carrière van de ras-muzikant. Op zaterdag 11 oktober om 20.15 uur komt hij naar de Reestkerk. Nol wordt begeleid door gitarist Tom Vanstipthout. 

‘Suzanne.. Suzanne.. Suzanne ik ben stapelgek op jou’. Ook vandaag de dag kan een groot deel van de Nederlanders deze klassieker nog meezingen. VOF de Kunst scoorde met ‘Suzanne’ een wereldhit, en als zanger van de band mocht Havens proeven aan een internationale carrière. De groep trad over de hele wereld op. Eenmaal terug in Nederland schreef hij met ‘Een kopje koffie’ een nieuwe hit. Niet veel later trok hij met Erik van Muiswinkel de theaters in voor een langlopende reeks familievoorstellingen vol muziek én cabaret. Het bleek een ongekend succes. Alsof dat nog niet genoeg was, bracht Havens in 2021 zijn eerste solo- album ‘Doe Mij Maar Alles’ uit. De zanger heeft kortom genoeg materiaal, inspiratie en ervaring om een dijk van een show neer te zetten. Bestel uw tickets op www.reestkerk.nl/agenda

Zittend v.l.n.r.: Annie van Middelaar, Inge Jansen Holleboom, Diny Berghuis, Tonny Morrenhof. Staand v.l.n.r.: Marinus van der Vegte, Diny Sibelt, Arie van Middelaar, Lies Boerkamp, Jan Hulsman, Bertus Boerkamp, Arnold Huijsmans, Leo Broeks, Klazien Broeks, Johan Neppelenbroek, Bertus Kogelman. Niet op de foto: Tonnie Elsman, Lies Akkermans, Herman van der Kolk.
Vrijwilligers in het zonnetje Hardenberg 18 minuten geleden
Afbeelding
Bierdoppenfestival opnieuw groot succes Hardenberg 25 minuten geleden
Afbeelding
Balkse Battle zorgt voor drukte en hilariteit Hardenberg 28 minuten geleden
Afbeelding
Botenparade vanuit Dalfsen over de Vecht Hardenberg 36 minuten geleden
Afbeelding
Herdenkingsjaar Slag bij Ane 800 jaar Coevorden 36 minuten geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda