Afbeelding

Chipactie bij Dierenopvang Koningen

za 20 september 2025 Hardenberg

Op zaterdag 4 oktober dierendag, organiseert Dierenopvang Koningen in Balkbrug een chipactie van 11.00 tot 13.00 uur. Aanmelden is niet nodig.

“Katten zijn avonturiers. Als ze de kans krijgen, trekken ze de wijde wereld in op zoek naar alles wat een kat zoal bezighoudt. En veel te vaak lukt het ze niet meer om thuis te komen. Verdwaalde dieren die een beetje geluk hebben, worden gevonden en naar het asiel gebracht. Zijn ze gechipt, dan is de kans dat zij bij hun baasje terugkomen, zeer groot…”, laat de Dierenopvang weten.

Nog steeds worden er in asielen katten opgevangen die helaas niet gechipt zijn. Zonde van alle inspanningen en de kosten. Want wil je je dier weer ophalen, dan moet daar gewoon voor betaald worden. In het kader van ‘Maak van je kat geen asieldier, chip ‘m hier’ organiseert Dierenopvang Koningen deze chipactie. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Dierenopvang Koningen, Maatschappijwijk 15 te Balkbrug, mail info@dierenopvangkoningen.nl


Afbeelding
Kop-staartbotsing zorgt voor verkeershinder op N377 Hardenberg 17 minuten geleden
Afbeelding
Wielrenner gewond bij aanrijding in Beerzerveld Hardenberg 18 minuten geleden
Afbeelding
Ernst de Corte sluit voorjaarsseizoen van Theaterschuur Linde af Hardenberg 29 minuten geleden
Afbeelding
Nieuw project moet vogels beter beschermen Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Fietsers weer grootste groep slachtoffers in verkeer Hardenberg 2 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda