Afbeelding

Expositie met nachtvlinders

do 17 juli 2025 Hardenberg

Van 19 juli tot en met eind september 2025 is er bij Natuuractiviteitencentrum De Koppel aan de Vechtstraat 8 in Hardenberg een foto-expositie te zien van natuurfotograaf Ron Goosselink. De expositie bestaat uit negentien bijzondere foto’s van nachtvlinders. 

Ron (55) woont in Hardenberg, is getrouwd, heeft 3 kinderen en 3 kleinkinderen. Zijn passie voor de natuur is al heel vroeg begonnen. Van een kevertje in een jampotje tot met z’n neus diep in het gras om te zien wat er leeft en beweegt en vooral hoe het allemaal werkt. Ron fotografeert al meer dan 35 jaar en wil graag aan zoveel mogelijk mensen laten zien hoe wonderbaarlijk mooi de natuur in elkaar zit.

“Neem nou de nachtvlinders: de variatie aan vorm, kleur en tekening is enorm. Maar toch hebben nachtvlinders een negatief imago. De meeste mensen denken aan grauwe, grijze motjes, die rond de lamp vliegen. Wist je dat er wel 2400 verschillende soorten in Nederland waargenomen zijn? En dat de een nog mooier van kleur is dan de ander? Als wij liggen te slapen, vliegen deze prachtige schilderijtjes rond. Kom dus een kijkje nemen, geniet en verwonder je,” aldus de organisatie.

Groot gat in dak na blikseminslag, afgedekt met plastic
Blikseminslag veroorzaakt dakbrand in woning in Baalder Hardenberg 40 minuten geleden
Hervormde kerk aan de Brink te Den Ham
Klein concert in den Ham Twenterand 1 uur geleden
Afbeelding
Loshangende takken zorgen voor wegafsluiting in Dedemsvaart Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Landelijke Open Imkerijdagen in Ommen: neem een kijkje in de wereld van de honingbij Ommen 22 uur geleden
Afbeelding
Natuurschilderij maken Hardenberg 22 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda