Wethouder Alwin Mussche kwam het diamanten paar namens de gemeente Hardenberg feliciteren. (Foto: G. Stegeman).
Wethouder Alwin Mussche kwam het diamanten paar namens de gemeente Hardenberg feliciteren. (Foto: G. Stegeman). Gert Stegeman

Diamanten paar viert dubbel feest

do 10 juli 2025 Hardenberg

- Door: Geke Lensen -  Hij noemt zichzelf allesbehalve ‘een feestnummer’, maar woensdag 9 juli moest Berend Stoeten (86) uit Hardenberg er toch aan geloven. Het was zelfs dubbel feest, want naast zijn 60-jarig huwelijksjubileum met Fettje Wolf werd ook de 82e verjaardag van mevrouw gevierd. Een feest dat in kleine familiekring plaatsvond. Voor de gelegenheid kwam Fettje, die in Zorgcentrum Oostloorn woont, naar huis.

Berend Stoeten werd geboren in Brucht, zijn vrouw in Coevorden. Naar aanleiding van een dansavond bij zaal Potgiesser in Hardenberg raakte het ‘aan’ tussen de twee. Hun huwelijk werd gezegend met een zoon, dochter en twee kleinkinderen. Berend en Fettje hebben zich jarenlang volop ingezet voor de samenleving. Zo was zij onder andere contactdame voor de kerk. Berend maakte zich naast zijn werk bij Wavin onder meer verdienstelijk als ouderling/kerkvoogd, hulpkoster en chauffeur van de rolstoelbus. Ook was hij jaren lid van Wielervereniging HWV. Hij is geen lid meer, maar fietst nog altijd. Daarnaast is hij fervent biljarter en bestuurslid van biljartclub Boslust.

Afbeelding
Ommen positief over komst Vechtdalbelevingscentrum Ommen 3 uur geleden
Afbeelding
Mien Pullen viert 100 ste verjaardag Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Gemeente wil urnenmuur realiseren op begraafplaats Beerzerhof Ommen 4 uur geleden
Rinze Horsman en Thijs Pouw. (Foto: Gert Stegeman)
106 keer de Lemelerberg op Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Vrijmarkt van Haeringenstraat trekt opnieuw volle belangstelling op Koningsdag Hardenberg 6 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda