Afbeelding

Opening expositie Kunst onder de Wieken

zo 1 juni 2025 Hardenberg

Molen de Konijnenbelt krijgt binnenkort weer een metamorfose. Nog even kan je komen genieten van de bijzondere expositie van Kunst onder de Wieken, waar nog tot en met zondag 1 juni het werk van Ben ven den Berg, Maartje Jansen en Janny de Groot is te bewonderen. Maar van 6 juni tot en met 6 juli zal de sfeer in de molen weer een hele andere zijn.

Het zijn de zussen Ellemieke en Marije Fransen die hun schilderkunst showen aan de wanden van de authentieke Ommer molen. Wie zou er vermoeden dat al dat moois gemaakt wordt aan de Slagenkampweg in Ommen waar zij een gezamenlijk atelier hebben, en waar ze ook cursussen en workshops geven. Een creatief broeinest. Hun werk wordt aangevuld met het werk Jona Huizing uit Elim. Jona werkt met polymeerklei, een materiaal waarmee zij heel kleurige en zeer mooi gevormde sieraden maakt. Jona heeft aan de Minerva in Groningen een kunstopleiding gevolgd en heeft haar eerste graad bevoegdheid beeldende kunst. Ook Jona heeft een eigen atelier, waar zij haar eigen werk maakt en waar zij workshops geeft.

Op vrijdag 6 juni zal de expositie om 15.30 uur worden geopend. Daarnaast is de expositie elke vrijdag, zaterdag en zondag van 13.00 uur tot 17.00 uur gratis te bezichtigen in Molen de Konijnenbelt, Zwolseweg 5 te Ommen. www.kunstonderdewieken.nl

Afbeelding
Auto over de kop na bermongeval op N343 bij Bergentheim Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Nieuw Evenement in Ommen: van Stuw tot Stad Ommen 10 uur geleden
Afbeelding
Chiel Ridderman zet volgende stap Hardenberg 12 uur geleden
Afbeelding
Bekerduels en oefenprogramma Vroomshoopse Boys bekend Twenterand 13 uur geleden
Afbeelding
Brand op akker aan Hammerdijk in Vroomshoop snel geblust Twenterand 15 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda