Afbeelding

Veel kopers bij Kledingbank Hardenberg vanwege einde seizoen verkoop

ma 31 maart 2025 Hardenberg

- Door: Harry Kruiper - De Kledingbank is er voor hulpbehoevenden die in het bezit van een pasje van de voedselbank of van een hulporganisatie. Dat werkt prima. Toch dient de stichting zo nu en dan ook overtollige kleding te verkopen. Zoals zaterdag 29 maart toen velen zich aan de Hessenweg 57 melden om kleding voor 1 euro per stuk te halen. 

Volle rolmanden

In de heerlijke ochtendzon melden zich direct al kopers bij kassière Francisca Hagestein voor het tellen en afrekenen van al die kledingstukken. Ook kinderkleding, onderkleding, schoeisel etc. maakten deel uit van de ‘buit’. De overtollige kleding kreeg daarmee weer een goede bestemming om de kosten van pandhuur en organisatie te kunnen betalen. De Kledingbank moet het naast de hulp van vrijwilligers immers voornamelijk hebben van subsidie, giften en sponsors.

Inleveren van kleding

Dat kan altijd! Buiten staat klokje rond een kledingcontainer waar men alleen kleding in kan doen. Let wel: BRUIKBARE kleding. Wil men veel kleding inbrengen dan kan dat altijd persoonlijk op dinsdag, woensdag en donderdag van 9.0 tot 11.30 uur.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Schoorsteenbrand in vrijstaande woning aan de Hammerweg in Vroomshoop Twenterand 3 uur geleden
Afbeelding
Hakkers en Hesselink naar Twente Rally Twenterand 4 uur geleden
Afbeelding
De Welput weer van start met een nieuw seizoen! Hardenberg 7 uur geleden
Afbeelding
‘Dieren in de je omgeving’ bij De Koppel Hardenberg 10 uur geleden
Afbeelding
Medische verrassingen in de Bijbel Twenterand 11 uur geleden
Afbeelding
Kiek hier eens Hardenberg 14 uur geleden
Afbeelding
Zillertaler Fest voor de derde keer naar Kloosterhaar: Marc Pircher opnieuw live! Hardenberg 17 okt, 17:37
Afbeelding
Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi viert 50-jarig jubileum Coevorden 17 okt, 15:05
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda