Juf Brenda werd bij haar afscheid bedolven met lovende woorden, maar onder meer ook met bloemen.
Juf Brenda werd bij haar afscheid bedolven met lovende woorden, maar onder meer ook met bloemen. 't Kompas

Juf Brenda zwaait af

zo 5 juni 2022 Dedemsvaart

“Een lieve bevlogen juf”. Zo werd Brenda Broere onder meer genoemd bij haar afscheid als leerkracht van obs ‘t Kompas in Dedemsvaart. De Balkbrugse gaat genieten van een welverdiend pensioen.

Brenda was al vanaf 1986 werkzaam in het onderwijs. Ze startte destijds op obs de Eiber in Dedemsvaart en werkte daarna van 1989 tot 2020 op de Margrietschool in Balkbrug. De laatste twee jaar was ze werkzaam bij ‘t Kompas. Het afscheid werd gevierd met de leerlingen van ‘t Kompas en via een mooie receptie nam ze afscheid van haar collega’s van de scholengroep Avereest. 

Mooie cadeaus

Brenda werd bedolven onder lovende woorden, maar ook met tal van andere cadeaus. Zo kreeg ze onder meer van elke leerling een bloem, maar ook een ring als herinnering en een cadeaubon voor ‘happen en trappen’, zodat ze straks samen met haar man op pad kan.  Dat zal ze onder meer ook gaan doen tijdens mooie reizen, die ze nu in haar vrije tijd samen met haar man wil gaan maken. 

Afbeelding
De belangrijkste sleutel tot succes bij beleggen is niet geluk, maar discipline Zakelijk nieuws landelijk 3 uur geleden
Afbeelding
Zomerfair op Camping Landgoed Geerdijk Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Verkenning provincie Overijssel naar mogelijke locaties voor kleine kernreactoren (SMR’s) Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Maestro van het Bos Ommen 7 uur geleden
Afbeelding
Bibliotheek verkoopt boeken Hardenberg 8 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda