Afbeelding

Op pad met Wildplukster Olga

zo 27 maart 2022 Dedemsvaart

Nu het wildplukseizoen weer is begonnen gaat bioloog en wildplukster Olga de Lange regelmatig op pad in het Reestdal. In samenwerking met het Drents Landschap houdt zij wildplukwandelingen met een ‘wildpluk high tea’ na afloop. 

De eerstvolgende wandeling staat op het programma voor zondag 3 april 2022. Wie hieraan mee wil doen moet zich van tevoren aanmelden via www.wildschutserve.nl/wildplukken. Op de website is ook meer informatie over (meerdere) data en tijdstippen van de wandelingen te zien. Per wandeling is er maximaal plek voor 12 deelnemers. Tijdens de wandeling laat Olga zien welke planten, bessen, bloemen en dergelijke eetbaar zijn en welke je beter kunt laten staan. Onderweg laat zij de wandelaars ook diverse eetbare wilde planten proeven. 

Medicinale werking

Bij een aantal wandelingen krijgt Olga versterking van Corina Dekker. Zij vertelt alles over de medicinale werking van wilde planten. 

Balkbrug

Spelers zijn: John Slettenhaar, Rudi Overweg, Hans Overweg, Henk Jans en Piet Kok (deze ontbreekt op de foto)
Flierefluiters 1 kampioen buurtbiljarten. Sport Ingezonden 4 uur geleden
Afbeelding
The Big Mix Music Festival op 30 mei in Slagharen Nieuws Ingezonden 5 uur geleden
Afbeelding
Vechtdal College Ommen fietst voor KWF Ommen 8 uur geleden
Afbeelding
Zomertennis in Dedemsvaart Sport Ingezonden 8 uur geleden
High school students walking on stairs between lessons in college building,sad schoolgirl sitting alone on staircase
Workshop Eerste Hulp bij Psychische Klachten in Hardenberg Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda