Afbeelding

Ambassadeur treedt op in Reestkerk

za 18 september 2021 Dedemsvaart

De begaafde pianovirtuoos Jan Vayne treedt op zaterdag 2 oktober, vanaf 19.30 uur, op in de Reestkerk, Oud-Avereest 5 in Oud-Avereest. 

Jan Vayne, die geboren is in Zuidwolde en woonachtig is in Zwolle, is een oude bekende in de Reestkerk. Al op jonge leeftijd speelde deze bekende muzikant  in dit mooie kerkje met zijn goede akoestiek. De bekende muzikant is dan ook ambassadeur van deze Reestkerk. 

Improvisatietalent

Het bestuur van de Reestkerk is heel blij dat de pianovirtuoos er weer is met zijn uitzonderlijke improvisatietalent. Van klassiek repertoire tot populaire actuele muziek spelend weet hij bij velen telkens weer een gevoelige snaar te raken. Het belooft op 2 oktober een interactief en boeiend interactief concert te worden. “Dat is Jan Vayne wel toevertrouwd!,” meent de organisatie. 

Kijk voor meer informatie over de Reestkerk in het algemeen en het concert van Jan Vayne in het bijzonder op  www.reestkerk.nl.

Afbeelding
Rommelroute Westerhaar 11 juli 2026 Ingezonden Ingezonden 15 uur geleden
Lynn Meier onderweg (foto Explora.cc)
Lynn Meier overwint Trans Balkan Race Hardenberg 16 uur geleden
Als blijk van waardering werd Albert Smit verrast met de speciale jubileumattentie van de KNLTB. (Foto: Gert Stegeman)
Tennisvereniging De Krim viert jubileum Hardenberg 16 uur geleden
Huidige Valckx & Van Kouteren orgel
Zangavond ter afscheid van orgel Hessenwegkerk Ingezonden Ingezonden 17 uur geleden
Afbeelding
Zomer vol avontuur op ‘Op ons Boerenerf ’ Hardenberg 19 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda