Afbeelding

Lezing Groei & Bloei

do 22 september 2022 Coevorden

De afdeling Coevorden van Groei en Bloei houdt maandag 3 oktober een lezing. Marcel Jonkman neemt de bezoekers mee in de wereld van de bijen. 

Het houden van bijen is niet alleen van belang voor de bestuiving in de natuur en ons voedsel, maar bijen zijn ook leverancier van diverse nuttige producten. Het belooft een interessante lezing te worden. Alle belangstellenden zijn van harte welkom in de Boerhoorn in Dalerveen. De aanvang is 20.00 uur, de zaal is open vanaf 19.30 uur. De entree voor leden is gratis. Niet-leden betalen 3 euro. De organisatie verheugt zich op een grote opkomst.

Afbeelding
‘Tijd voor jou’- Event Ommen 16 minuten geleden
Dirigent Jan Quintus Zwart en een keur van prima musici én de leden van het koor zetten allemaal hun beste beentje voor tijdens het jubileumconcert.(Foto: Gert Stegeman).
Schitterend jubileumconcert HCM Hardenberg 36 minuten geleden
Wethouder Werner ten Kate kwam het diamanten echtpaar Rooseboom-van Weelden feliciteren. (Foto: Gert Stegeman).
Diamanten paar kijkt dankbaar terug Hardenberg 1 uur geleden
Mevrouw Hagedoorn-Kops (links) mocht de nieuwe lift in Gashouder Podium inwijden.  (Foto: Gert Stegeman).
“Gashouder Podium compleet voor allen” Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Ouderen ‘duiken’ de ‘bush’ in Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Streektaal college voor Zonnebloem Twenterand 3 uur geleden
Afbeelding
Alzheimer café in teken van veiligheid Coevorden 3 uur geleden
Afbeelding
Gemeente Ommen noemt vondst werkend drugslab ‘zeer ernstig’ Ommen 3 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda