
Promotie voor Talitha Slagharen
zo 18 oktober 2026 Ingezonden Sport IngezondenOp zaterdag 17 april deden solisten van twirlvereniging Talitha Slagharen mee aan de laatste reguliere twirlwedstrijd van het seizoen in Bolsward.
Deze dag was voor veel leden bepalend of zij mochten deelnemen aan het Nederlands kampioenschap. Esmee beet het spits af en zette daarmee een bijna foutloze routine neer, waarbij de baton geen enkele keer viel. Dit werd beloond met de plaatsingspunten voor het NK en een promotie naar de Level B. Met haar 2-baton heeft ze ook de definitieve plaatsing voor het NK binnengehaald. Voor Andrea was dit de eerste wedstrijd van het naseizoen, ook zij zette een mooie routine neer en behaalde plaatsingspunten voor het NK.
Manon & Sarah zijn dit jaar gestart met een nieuw onderdeel: duo twirling. Na hun promotie een maand geleden hebben zij tweemaal de plaatsingspunten weten te behalen en mogen zij ook deelnemen aan het Nederlands Kampioenschap. Voor Sarah en het duo van Esmee en Noa-Quinn was het de laatste reguliere wedstrijd voor het EK showtwirl in Turijn. Over twee weken zullen zij Nederland vertegenwoordigen met hun shows.











