Afbeelding

Groene subsidie beschikbaar vanaf februari 2024

di 31 oktober 2023 Hardenberg

Het klimaat verandert en dit zorgt voor andere weersomstandigheden. Bijvoorbeeld hevige regenbuien, hitte en droogte. Om uw omgeving hier beter tegen te beschermen, kunt u zelf groen aanleggen en regenwater opvangen. Vanaf februari 2024 kunt u hiervoor bij de gemeente Hardenberg subsidie aanvragen.

Onze omgeving is nog niet aangepast op lange droge periodes en flinke regenbuien. Door de bebouwde kom te vergroenen, groene daken aan te leggen en regenwater op te slaan, zorgen we voor een woonomgeving die beter bestand is tegen het veranderende klimaat. Ook zorgt het voor meer diversiteit aan planten en dieren. Alle tuinen en daken van de gemeente Hardenberg vormen samen een groot oppervlakte.

Zorgen voor een klimaatbestendige en gezonde gemeente, is dus iets wat ons allemaal aan gaat. Vanaf februari 2024 kunnen inwoners, ondernemers, verenigingen en organisaties gebruik maken van de groene subsidie. Zo ontvangt u net dat extra zetje in de rug. Wanneer u één of meer van deze maatregelen toepast, kunt u subsidie aanvragen. Kijk voor meer informatie op www.hardenberg.nl/groenesubsidie 

Groot gat in dak na blikseminslag, afgedekt met plastic
Blikseminslag veroorzaakt dakbrand in woning in Baalder Hardenberg 4 uur geleden
Hervormde kerk aan de Brink te Den Ham
Klein concert in den Ham Twenterand 4 uur geleden
Afbeelding
Loshangende takken zorgen voor wegafsluiting in Dedemsvaart Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Landelijke Open Imkerijdagen in Ommen: neem een kijkje in de wereld van de honingbij Ommen gisteren
Afbeelding
Natuurschilderij maken Hardenberg 27 jun, 14:40
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda