Afbeelding

Voetbalvereniging Mariënberg eerste in Nederland energieneutraal

za 24 juni 2023 Hardenberg

Voetbalvereniging Mariënberg heeft de ambitie om als eerste vereniging in Nederland energieneutraal te worden. De gemeente ziet dit initiatief als een mooie ambitie en een voorbeeldfunctie voor andere verenigingen. Het college van B en W van de gemeente Hardenberg heeft besloten om een bijdrage toe te kennen van maximaal 50.000,00 euro voor het verduurzamen van de accommodatie van de vereniging.

Het toegekende subsidiebedrag wordt vooralsnog gedekt vanuit het noodfonds van vijf miljoen euro in verband met de gestegen energielasten. Dit in het kader van een ‘stimuleringsregeling verduurzamingmaatschappelijk vastgoed’. 

Met het duurzaamheidsproject van v.v. Mariënberg, wordt het een van de eerste sportclubs in Nederland die totaal onafhankelijk is van gas en elektra. 

Afbeelding
De Fiets4daagse gaat weer van start Hardenberg 23 minuten geleden
Groot gat in dak na blikseminslag, afgedekt met plastic
Blikseminslag veroorzaakt dakbrand in woning in Baalder Hardenberg 4 uur geleden
Hervormde kerk aan de Brink te Den Ham
Klein concert in den Ham Twenterand 5 uur geleden
Afbeelding
Loshangende takken zorgen voor wegafsluiting in Dedemsvaart Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Landelijke Open Imkerijdagen in Ommen: neem een kijkje in de wereld van de honingbij Ommen gisteren
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda