Afbeelding

Vrouwenavond in de Brugkerk

za 1 oktober 2022 Dedemsvaart

De Interkerkelijke Vrouwengroep Dedemsvaart/ Balkbrug houdt op woensdagavond 5 oktober een Vrouwenavond met schrijfster Sarianne van Dalen uit Zwolle als gastspreker. 

Van Dalen houdt tijdens de bijeenkomst een lezing over haar boek ‘Met liefde en lef’ ( gedachten over het leven). Ze beschrijft het leven daarin het als een groot avontuur met hoogte- en dieptepunten en hoopt antwoord te geven op de vraag hoe iedereen zijn/haar levensreis goed kan volbrengen. 

Muziek en zang

Naast de lezing is er deze avond ook zang en muziek door een aantal dames. Verder is boekhandel De Welle aanwezig met een boekentafel. “In de pauze is er tijd voor koffie en voldoende ruimte om bij te praten,” aldus de organisatie, die iedereen uitnodigt om de avond bij te wonen en een introducé mee te nemen. De bijeenkomst wordt in de Brugkerk aan de Zwolseweg 104 in Balkbrug gehouden en begint om 19.30 uur. De zaal is vanaf 19.00 uur open.  

Afbeelding
Ontdek de driewielfiets in Hardenberg Hardenberg 54 minuten geleden
Afbeelding
Inschrijven voor een kavel in Leehoogte Hardenberg 1 uur geleden
Tijdens de raadsvergadering werden vijftien schaduwfractieleden geïnstalleerd. (Foto: Gert Stegeman).
“Weinig nieuws in coalitieakkoord” Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Alzheimer Café in teken van hulpmiddelen bij dementie Hardenberg 2 uur geleden
William  van Eeken in zijn achtertuin. (Foto: Gert Stegeman)
William van Eeken wil nog sneller Hardenberg 2 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda