
Zomerrepetities bij VAKK
zo 21 augustus 2022 DedemsvaartOm in oktober drie geweldige shows rond de musical All Shook Up neer te kunnen zetten in theater De Voorveghter in Hardenberg zijn een aantal leden van Muziektheater VAKK in Dedemsvaart alweer druk aan het repeteren.
Vooral met het oog op de dans zijn de zomerrepetities in het leven geroepen. “Ook thuis wordt volop door de spelers geoefend met behulp van opnames om zo ‘de kunst af te kijken’ en dat werpt zeker z’n vruchten af,” aldus een woordvoerder. Alle leden van VAKK hebben de vakantie er nog niet opzitten en de zomerrepetities vinden plaats op vrijwillige basis. “Het overgrote deel oefent lustig mee op een nieuwe oefenlocatie in Hardenberg, die groot genoeg is om volop te dansen en te spelen met decor en rekwisieten.”
All Shook Up is een vrolijke, meeslepende musical vol humor met een mooi verhaal dat is geschreven rond de bekendste nummers van Elvis Presley en dat speelt in de jaren ‘50 van de vorige eeuw. Er wordt geprobeerd de sfeer van die tijd zo goed mogelijk neer te zetten. Dat maakt de musical op zich al uniek. De kaartverkoop is ondertussen gestart. Kijk daarvoor op: www.voorveghter.nl.











