Afbeelding

Alzheimer Café met Mimakker

ma 9 februari 2026 Hardenberg

Op dinsdag 17 februari is er een Alzheimer Café in Wijksteunpunt De Schout aan de Schoutenhof 27 in Hardenberg. Vanaf 09.30 is iedereen welkom, om 10.00 start het programma en de avond eindigt rond 11:30. 

Wanneer woorden niet meer vanzelfsprekend zijn en taal soms tekortschiet, kan echt contact steeds lastiger worden. Toch blijft de behoefte aan nabijheid, herkenning en verbinding bestaan misschien zelfs sterker dan ooit.

Mimakker

Gastspreker Boukje Hakkers is Mimakker en neemt je mee in de wereld van contact maken voorbij woorden. Met aandacht en oprechte aanwezigheid laat zij zien én ervaren hoe je, ook bij dementie, in verbinding kunt blijven. Hoe kleine momenten van echte ontmoeting rust, plezier en herkenning kunnen brengen, voor mensen met dementie én voor hun naasten.


Het Alzheimer Café is bedoeld voor mensen met (beginnende) dementie, hun partners, familieleden en andere belangstellenden. Toegang, koffie en thee zijn gratis. Voor vragen kan er direct contact worden opgenomen met Team mantelzorgondersteuning via tel.: 0570-518185.

Afbeelding
Autisme Café Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Wethouder opent Woeste Grond Fietsroute Twenterand 8 uur geleden
Afbeelding
Zinderende zomeravond in Bostheater Ommen 11 uur geleden
Afbeelding
Noaberrock helpt ‘t Haarschut met renovatie van ingang Hardenberg 14 uur geleden
Afbeelding
De Opmaat: versterking Kanaal Almelo-De Haandrik Hardenberg 17 jul, 16:38
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda