Afbeelding
Gert Stegeman

Praktisch verkeersexamen groot succes

za 18 april 2026 Hardenberg

Onder een stralend zonnetje hebben dinsdag 14 april 471 leerlingen meegedaan waarvan er 99,2 procent geslaagd zijn. Opvallend hierbij is dat de meeste fouten gemaakt zijn door niet achterom te kijken bij het afslaan.

Woensdag 15 april in Dedemsvaart hebben 212 leerlingen de route in het zonnetje gefietst en hier zijn 97,5 procent geslaagd. Hier werden de meeste fouten gemaakt door geen richting aan te geven bij het afslaan.

Complimenten aan de ouders en leerlingen door te oefenen. Dit zien wij terug in de resultaten. Helaas zien wij ook leerlingen die niet geoefend hebben, waardoor het fietsen op sommige plaatsen op de route erg spannend was. Ook werden de leerlingen enthousiast aangemoedigd op de route, helaas een klein groepje jongelui vond het nodig om een aantal deelnemers met water nat te gooien.

Alle geslaagden van harte gefeliciteerd namens de organisatie en de vrijwilligers. Zonder deze laatsten was het niet mogelijk geweest om het examen in beide plaatsen uit te voeren. Dank aan alle vrijwilligers voor hun inzet!

Het organiseren van het praktijk examen wordt een groeiende uitdaging. Het bestuur van VVN Hardenberg krimpt en nieuwe, frisse versterking is erg gewenst. Ken jij of ben jij iemand die interesse heeft als bestuurslid voor VVN afdeling Hardenberg? Neem dan contact op via hardenberg@vvnregio.nl

Afbeelding
Afbeelding