FC Ommen JO13-3 - Marienberg JO13-1JM 8:45
ma 21 november 2022Marienberg JO12-1JM - DOS '37 JO12-1 10:00
Marienberg JO11-1 - SVZW JO11-1 10:00
Gramsbergen JO11-2 - Marienberg JO11-2JM 9:00
ZAC JO10-3 - Marienberg JO10-1 9:45
Marienberg JO10-2 - DVC D'vaart JO10-5JM 9:30
Marienberg JO9-1 - Sportlust Vr. JO9-1 9:00
Lemelerveld JO9-1 - Marienberg JO9-2 9:00
Marienberg JO9-3JM - Vr'hoopse B. JO9-3 9:00
Marienberg JO8-1 - Lemelerveld JO8-2 9:30
Sportlust Vr. Mini's 1 - Marienberg Mini's 1 9:45
V.V. AVEREEST
Zaterdag 26 november Aanvangstijd
Avereest 1 - DVC 1 14:30
Avereest 2 - Kloosterhaar 2 12.30
Avereest VR 1 - EMMS'/Lutten VR 11 4:30
Avereest 3 - Olympia'28 7 14:30
V.V. SVV'56
Woensdag 23 november Aanvangstijd
ST: SVV '56/Kloosterhaar MO17-1 - Hellendoorn v.v. MO17-2 19:00
Zaterdag 26 november Aanvangstijd
SVV '56 1 - MVV '69 1 14:30
SVV '56 2 - Bruchterveld 3 13:00
F.C. Ommen 9 - SVV '56 3 14:30
JCLE JO19-1 - ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1 14:30
MVV '29 JO17-2 - ST: SVV '56/Kloosterhaar JO17-1 14:30
ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 - Hellendoorn v.v. JO15-1 11:00
ST: SVV '56/Kloosterhaar JO13-1 - Langeveen JO13-1JM 10:15
Hulzense Boys JO12-1JM - ST: SVV'56/Kloosterhaar JO12-1 8:30
ST: SVV'56/Kloosterhaar JO12-2 - DVC Dedemsvaart JO12-4 9:00
SVV '56 JO11-1 - Den Ham JO11-3JM 9:00
SVV '56 JO9-1 - HHC Hardenberg JO9-2 9:00
VMC JO8-2JM - SVV '56 JO8-1JM 9:00
ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 - ST: EMMS/SC Lutten VR2 11:00
Vroomshoopse Boys MO17-1d - ST: SVV '56/Kloosterhaar MO17-1 14:30
V.V. EMMS
Vrijdag 25 november Aanvangstijd
Kloosterhaar VR25+1 - EMMS VR25+1 20:00
Zaterdag 26 november Aanvangstijd
EMMS 2 (zat.) - HHC Hardenberg 9 17:00
VCG 3 - EMMS 3 (zat.) 14:30
Avereest VR1 - EMMS/SC Lutten VR1 14:30
SVV '56/Kloosterhaar VR1 - EMMS/SC Lutten VR2 12:45
Zondag 27 november Aanvangstijd
Beilen 1 - EMMS 1 14:00
EMMS 2 - DOS'63 1 11:00
Raptim 6 - EMMS 3 10:00
Dinsdag 29 november Aanvangstijd
Jong EMMS (oefen) - Hardenberg '85 2 20:00
VV Hardenberg 85
Woensdag 23 november Aanvangstijd
Hardenberg '85 VR1 - IJVV VR2 20:15
Zaterdag 26 november Aanvangstijd
DVC Dedemsvaart JO11-2 - Hardenberg '85 JO11-2JM 8:30
Hardenberg '85 JO10-1JM - Kloosterhaar JO10-1 8:30
Hardenberg '85 JO10-3JM - Gramsbergen JO10-4JM 8:30
Hardenberg '85 JO9-1JM - Heracles avc JO9-4 8:30
Hellendoorn v.v. MO9-2 - Hardenberg '85 JO9-2JM 8:30
Hardenberg '85 JO8-1JM - SJO FC Dalfsen JO8-3JM 8:30
Hardenberg '85 JO8-3JM - Sportlust Vr. JO8-1 8:30
HHC Hardenberg JO8-4 - Hardenberg '85 JO8-4 8:30
HHC Hardenberg JO11-4 - Hardenberg '85 MO11-1 8:30
Bergentheim JO15-2 - Hardenberg '85 JO15-1 9:30
Hardenberg '85 JO12-2JM - HHC Hardenberg JO12-3JM 9:45
Hardenberg '85 JO11-1JM - DVC Dedemsvaart JO11-1 9:45
Hardenberg '85 JO13-1JM - DES JO13-2 10:00
Balkbrug JO10-2 - Hardenberg '85 JO10-2JM 10:00
F.C. Ommen JO8-5 - Hardenberg '85 JO8-2JM 10:00
Hardenberg '85 JO15-2 - ASV'57 JO15-1JM 10:15
USV JO12-1JM - Hardenberg '85 JO12-1JM 11:00
Lemelerveld JO13-2JM - Hardenberg '85 JO13-2JM 11:15
Hardenberg '85 MO15-1 - TVC '28 MO15-1 11:30
Hardenberg '85 JO17-1 - Daarlerveen JO17-1 12:00
CSV '28 2 - Hardenberg '85 2 12:30
HHC Hardenberg VR3 - Hardenberg '85 VR1 12:30
Hardenberg '85 3 - Heracles avc 2 13:00
Den Ham 6 - Hardenberg '85 5 14:15
Hardenberg '85 1 - VHK 1 14:30
F.C. Ommen 5 - Hardenberg '85 4 14:30
HHC Hardenberg 12 - Hardenberg '85 6 14:30
Volleybal
Volleybalvereniging DAC
Donderdag 23 november Aanvangstijd
IVO DS1 - DAC Dedemsvaart DS 1 20:00
Vrijdag 24 november Aanvangstijd:
Side OUT HS 2- DAC Dedemsvaart HS 1 20.30
Korfbal
K.V. Juventa
Zaterdag 26 november Aanvangstijd
Juventa E1 - DOS-WK E1 10:00
Amicitia F2 - Juventa F2 10:00
NRC '22 E1 - Juventa E3 10:00
Juventa E2 - DOS-WK E2 10:00
Juventa F3 - DOS-WK F3 11:00
DOS-WK F1 - Juventa F1 11:00
Achilles (A) E2 - Juventa E4 11:15
Juventa D2 - EKC 2000 D1 12:00
Zwart Wit A1 - Juventa A3 12:15
Juventa D1 - Achilles (A) D1 13:00
Centrum 2 - Juventa 6 13:35
Juventa C2 - Avereest C1 14:00
Wit-Blauw/Green Organics B1 - Juventa B1 14:20
Elko 2 - Juventa 4 14:25
Juventa C1 - SCO/European Aerosols C1 15:00
Juventa A2 - ODIK A1 16:10
Juventa A1 - Exakwa A1 17:20
Juventa 5 - HKC (He) 4 18:30
KVW '22 1 - Juventa 1 20:00