Voetbal
ma 16 mei 2022S.C. Lutten
Woensdag 18 mei Aanvangstijd
Lutten SC 5 - Kloosterhaar 3 20:00
Lutten SC 4 - Hardenberg '85 5 20:00
Zaterdag 21 mei Aanvangstijd
EMMS/SC Lutten VR1 - Vilsteren VR1 12:30
Berkum VR3 - EMMS/SC Lutten VR2 17:00
Lutten SC 1 - Hoogeveen 1 14:30
Bergentheim 2 - Lutten SC 2 12:00
F.C. Ommen 7 - Lutten SC 3 14:30
Lutten SC 4 - SSA DVC Dedemsvaart 6 14:30
Lutten SC 5 - DETO 7 14:30
Woensdag 25 mei Aanvangstijd
Fit Boys 1 - SC Lutten 1 19:00
S.V. Gramsbergen
Woensdag 18 mei Aanvangstijd
HHC Hardenberg 2 - Gramsbergen 2 20:30
SSA DVC Dedemsvaart 3 - Gramsbergen 3 21:00
DETO 7 - Gramsbergen 6 20:00
Gramsbergen 6 - Hardenberg '85 2 21:00
Gramsbergen VR25+2 - Gramsbergen VR25+1 20:15
Almelo VR25+1 - Gramsbergen VR25+2 20:15
Gramsbergen VR1 - Selectiewedstrijden 19:00
Donderdag 19 mei Aanvangstijd
Gramsbergen JO15-1JM - Den Ham JO15-2JM 19:00
Gramsbergen JO10-1JM - De Zweef JO10-1 18:30
Zaterdag 21 mei Aanvangstijd
Gramsbergen 1 - Meppel FC 1 14:30
Gramsbergen 2 - Berkum 3 12:00
Gramsbergen 3 - DOS '37 3 16:30
Gramsbergen 4 - Bruchterveld 3 12:30
Gramsbergen 5 - SVZW 8 14:30
Gramsbergen 6 - HHC Hardenberg 13 14:30
Nieuwleusen SV 6 - Gramsbergen 7 14:30
Oranje Nassau JO19-3 - Gramsbergen JO19-2 15:00
SVI JO17-3 - Gramsbergen JO17-1 10:15
Gramsbergen JO17-2 - MVV '29 JO17-2 12:30
Gramsbergen JO17-3 - CSV '28 JO17-7JM 10:30
Holten JO15-2 - Gramsbergen JO15-2 12:30
Gramsbergen JO15-3JM - SJO FC Dalfsen JO15-3 12:30
Rohda R. JO13-2JM - Gramsbergen JO13-1JM 11:30
Gramsbergen JO13-2JM - Den Ham JO13-4JM 10:30
Gramsbergen JO12-1 - Rohda R. JO12-1JM 9:00
Hardenberg '85 JO12-2JM - Gramsbergen JO12-2JM 8:30
Hardenberg '85 JO11-1JM - Gramsbergen JO11-1 9:55
Gramsbergen JO11-2 - SSA DVC Dedemsvaart JO11-6 9:00
Hardenberg '85 JO10-1JM - Gramsbergen JO10-1JM 8:30
DKB JO10-1 - Gramsbergen JO10-2JM 8:30
Gramsbergen JO10-3JM - Daarlerveen JO10-2JM 9:00
Gramsbergen JO9-1JM - Sportlust Vr. JO9-1 9:00
Gramsbergen JO9-2JM - Heino JO9-1 9:00
F.C. Ommen JO9-5 - Gramsbergen JO9-3 8:45
VMC JO9-1JM - Gramsbergen JO9-4JM 9:00
Gramsbergen JO8-1JM - DKB JO8-1G 9:00
Vroomshoopse Boys JO8-3JM - Gramsbergen JO8-2JM 8:30
Marienberg JO8-3 - Gramsbergen JO8-3 9:00
Gramsbergen VR1 - Bruchterveld VR1 15:00
Gramsbergen VR2 - SVZW VR1 10:30
Den Ham VR2 - Gramsbergen VR3 12:15
Maandag 23 mei Aanvangstijd
Gramsbergen 2 - Voorwaarts V. 1 21:00
Gramsbergen 3 - HHC Hardenberg 3 22:00
Gramsbergen JO15-3JM - Hulzense Boys JO15-2 19:00
Woensdag 25 mei Aanvangstijd
HHC Hardenberg 2 - Gramsbergen 4 19:30
SDC '12 4 - Gramsbergen 5 19:00
Gramsbergen 5 - HHC Hardenberg 9 21:00
v.v. Bergentheim
Woensdag 18 mei Aanvangstijd
Bergentheim 1 - HHC Hardenberg 3 19:00
Bergentheim JO17-2d - Vilsteren JO17-1JM 19:30
Vrijdag 20 mei Aanvangstijd
Bergentheim VR30+1 - De Tubanters1897 VR30+1 19:30
UD W. VR30+1 - Bergentheim VR30+1 20:30
Bergentheim VR30+1 - BSC Unisson VR30+1 21:00
KOSC VR30+1 - Bergentheim VR30+1 21:30
Zaterdag 21 mei Aanvangstijd
Hellendoorn v.v. 1 - Bergentheim 1 14:30
Bergentheim 2 - Lutten SC 2 12:00
Bergentheim 4 - Hardenberg '85 7 14:30
Bergentheim 5 - SSA DVC Dedemsvaart 3 14:30
HHC Hardenberg 12 - Bergentheim 6 14:30
Den Ham 7 - Bergentheim 7 14:45
Bergentheim JO19-1 - ASV '57 JO19-1 12:30
Tubantia JO17-2 - Bergentheim JO17-1JM 12:00
Bergentheim JO15-1 - Rohda R. JO15-2 10:30
Hulzense Boys JO15-2 - Bergentheim JO15-2 10:15
Bergentheim JO13-1 - Langeveen JO13-1JM 9:30
F.C. Ommen JO11-2 - Bergentheim JO11-1 10:30
Bergentheim JO11-2 - JCLE JO11-2 9:00
Tukkers De JO9-2JM - Bergentheim JO9-1 8:45
Bergentheim JO8-1 - JCLE JO8-2JM 9:00
JCLE JO8-4 - Bergentheim JO8-2 9:00
DVS'33 Ermelo VR1 - Bergentheim VR1 11:30
SSA DVC Dedemsvaart VR1 - Bergentheim VR2 13:30
F.C. Ommen MO17-1 - Bergentheim MO17-1 10:30
Bergentheim MO15-1 - ST: SVV '56/Kloosterhaar MO15-1 9:30
Hardenberg '85 MO11-1 - Bergentheim MO11-1 8:30
Kabouters - - 10:30
Bergentheim Mini's 2 - DOS'37 Mini's 3 10:00
V.V. DKB
Vrijdag 20 mei Aanvangstijd
Tiendeveen VR1 - DKB VR1 20:00
Nieuw Balinge VR3 - DKB VR1 21:00
DKB VR1 - Avereest VR2 21:30
Zaterdag 21 mei Aanvangstijd
DKB 1 - Wildervank 1 14:30
HHC Hardenberg 15 - DKB 3 14:30
Lemele JO19-1 - DKB JO19-1 12:30
Hatto Heim JO15-1JM - DKB JO15-1 10:00
SVV'04 JO13-1JM - DKB JO13-1 9:00
DKB JO12-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO12-2 11:00
DKB JO11-1JM - Langeveen JO11-1 9:45
DKB JO10-1 - Gramsbergen JO10-2JM 8:30
DKB JO9-1 - SJO FC Dalfsen JO9-2 8:30
Gramsbergen JO8-1JM - DKB JO8-1G 9:00
V.V. HHC-Hardenberg
Woensdag 18 mei Aanvangstijd
HHC Hardenberg 4 - Den Ham 3 20:00
Nieuwleusen SV 4 - HHC Hardenberg 9 20:00
HHC Hardenberg VR3 - Vroomshoopse Boys VR1 20:00
Donderdag 19 mei Aanvangstijd
HHC Hardenberg VR2 - Heino VR1 19:30
HHC Hardenberg 5 - Hardenberg '85 3 20:00
Zaterdag 21 mei Aanvangstijd
HHC Hardenberg JO13-4JM - Daarle SP JO13-1JM 8:30
HHC Hardenberg JO12-1 - Nieuwleusen SV JO12-1JM 8:30
Juventa '12 JO12-1 - HHC Hardenberg JO12-2 8:30
HHC Hardenberg JO12-4JM - Den Ham JO12-1JM 8:30
HHC Hardenberg JO11-1 - DETO JO11-1JM 8:30
SSA DVC Dedemsvaart JO11-3 - HHC Hardenberg JO11-2 8:30
HHC Hardenberg JO11-3 - Bruchterveld JO11-1 8:30
Hulzense Boys JO11-2 - HHC Hardenberg JO11-4 8:30
HHC Hardenberg JO10-2 - Nieuwleusen SV JO10-2JM 8:30
HHC Hardenberg JO10-3 - DETO JO10-2JM 8:30
HHC Hardenberg JO10-6 - Vroomshoopse Boys JO10-2JM 8:30
HHC Hardenberg JO9-2 - Stevo JO9-3 8:30
HHC Hardenberg JO9-3 - Bruchterveld JO9-1 8:30
Reutum JO8-1JM - HHC Hardenberg JO8-1 8:30
HHC Hardenberg JO8-4 - Langeveen JO8-1 8:30
Voorwaarts V. JO10-1 - HHC Hardenberg JO10-4 9:00
SSA DVC Dedemsvaart JO8-3 - HHC Hardenberg JO8-2 9:00
DOS '37 JO13-2JM - HHC Hardenberg JO13-3JM 9:30
Nieuwleusen SV JO12-2JM - HHC Hardenberg JO12-3JM 9:30
Rohda R. JO10-1 - HHC Hardenberg JO10-1 9:45
USV JO10-2 - HHC Hardenberg JO10-5 10:00
Oranje Nassau JO9-1 - HHC Hardenberg JO9-1 10:00
Vroomshoopse Boys JO13-1 - HHC Hardenberg JO13-1 10:15
Lemele JO12-1 - HHC Hardenberg JO12-5JM 10:15
HHC Hardenberg JO17-1 - DZOH JO17-1 10:30
HHC Hardenberg JO17-2 - F.C. Ommen JO17-1 10:30
HHC Hardenberg JO15-1 - Vroomshoopse Boys JO15-1 10:30
HHC Hardenberg JO15-4 - JCLE JO15-2 10:30
HHC Hardenberg JO13-2JM - Voorwaarts V. JO13-2 10:30
JCLE JO9-2JM - HHC Hardenberg JO9-4 10:30
HHC Hardenberg VR3 - HHC Hardenberg VR4 10:30
HHC Hardenberg MO15-1 - WVF MO15-2 10:30
DOS '37 JO17-2JM - HHC Hardenberg JO17-4 11:00
TVC'28 JO8-3JM - HHC Hardenberg JO8-3 11:00
WVF JO14-1 - HHC Hardenberg JO14-1 11:50
Voorwaarts V. 4 - HHC Hardenberg 11 12:15
HHC Hardenberg 2 - Enter Vooruit 2 12:30
HHC Hardenberg 14 - Marienberg 4 12:30
HHC Hardenberg 16 - ASC '62 6 12:30
HHC Hardenberg JO19-2 - MVV '29 JO19-1 12:30
HHC Hardenberg JO19-3 - Sportlust Vr. JO19-1 12:30
MVV '29 JO15-2 - HHC Hardenberg JO15-3 13:00
Rohda R. MO17-1 - HHC Hardenberg MO17-1 13:00
Heracles avc MO19-1 - HHC Hardenberg MO19-1 13:30
Scheveningen - HHC Hardenberg 14:30
HHC Hardenberg 6 - HHC Hardenberg 7 14:30
HHC Hardenberg 12 - Bergentheim 6 14:30
Gramsbergen 6 - HHC Hardenberg 13 14:30
HHC Hardenberg 15 - DKB 3 14:30
HHC Hardenberg JO19-1 - DZOH JO19-1 14:30
SVVN JO19-2 - HHC Hardenberg JO19-4 14:30
De Zweef JO17-1 - HHC Hardenberg JO17-3 14:30
ZVV '56 VR1 - HHC Hardenberg VR1 14:30
Berkum 7 - HHC Hardenberg 9 15:15
Dinsdag 24 mei Aanvangstijd
HHC Hardenberg MO19-1 - Excelsior'31 MO19-1 19:00
HHC Hardenberg VR4 - Daarlerveen VR1 19:30
V.V. Mariƫnberg
Zaterdag 21 mei Aanvangstijd
Voorwaarts V. 1 - Marienberg 1 14:30
Marienberg 2 - Vr'hoopse B. 3 13:30
DOS '37 9 - Marienberg 3 14:30
HHC H'berg 14 - Marienberg 4 12:30
Blauw Wit '66 VR3 - Marienberg VR2 14:30
De Esch JO17-1 - Marienberg JO17-1 11:00
f 21:45