Hardenberg '85 JO8-1JM - F.C. Ommen JO8-5 8:30
ma 29 november 2021Gramsbergen JO8-2JM - Hardenberg '85 JO8-2JM 9:00
Hardenberg '85 JO12-3JM - Lemelerveld JO12-3JM 9:40
Hardenberg '85 JO11-2JM - JCLE JO11-2 9:40
Hardenberg '85 MO11-1 - Weide De MO11-1 9:40
ST: SC Balkbrug/Avereest JO19-1 - Hardenberg '85 JO19-1 10:30
Gramsbergen JO10-2JM - Hardenberg '85 JO10-2JM 10:30
DETO JO15-2 - Hardenberg '85 JO15-1 11:00
Hardenberg '85 JO15-2 - Gramsbergen JO15-3JM 11:00
Hardenberg '85 JO13-1 - PH JO13-2JM 11:00
Tukkers De JO12-1JM - Hardenberg '85 JO12-1 11:30
Hardenberg '85 2 - AZSV 4 12:45
Hardenberg '85 JO19-2 - Nieuwleusen SV JO19-2 13:00
USV MO15-1 - Hardenberg '85 MO15-1 13:00
Heino MO17-1 - Hardenberg '85 MO17-1 14:00
Genemuiden SC 4 - Hardenberg '85 3 14:30
Bergentheim 3 - Hardenberg '85 4 14:30
Hardenberg '85 1 - DES 1 15:15
Hardenberg '85 VR1 - MVV '69 VR1 15:15
SSA DVC Dedemsvaart
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
SSA DVC Dedemsvaart MO12-1 - HHC Hardenberg JO12-4JM 8:30
SSA DVC Dedemsvaart JO8-3 - Oranje Nassau JO8-5JM 8:30
Nieuwleusen SV JO8-3JM - SSA DVC Dedemsvaart JO8-2JM 8:30
SSA DVC Dedemsvaart JO8-1 - F.C. Ommen JO8-2JM 8:30
SSA DVC Dedemsvaart JO9-3 - Bergentheim JO9-1 8:30
Be Quick'28 JO9-2 - SSA DVC Dedemsvaart JO9-2JM 8:30
SVI JO9-2 - SSA DVC Dedemsvaart JO9-1 8:30
SSA DVC Dedemsvaart JO11-3 - Bergentheim JO11-2 8:30
SSA DVC Dedemsvaart JO11-2 - F.C. Ommen JO11-2 8:30
ST: SVV'56/Kloosterhaar JO12-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO12-2 8:30
SSA DVC Dedemsvaart JO13-3 - Daarle SP JO13-1JM 8:30
F.C. Ommen JO10-3JM - SSA DVC Dedemsvaart JO10-2 8:45
F.C. Ommen JO12-1JM - SSA DVC Dedemsvaart JO12-4 8:45
SSA DVC Dedemsvaart JO10-3JM - JCLE JO10-1JM 9:30
SSA DVC Dedemsvaart JO10-1 - KOSC JO10-1 9:30
Broekland JO11-1JM - SSA DVC Dedemsvaart JO11-4JM 9:30
SSA DVC Dedemsvaart JO15-2 - Heracles avc JO15-1 10:00
SSA DVC Dedemsvaart JO15-4 - Hellendoorn v.v. JO15-3 10:00
Hellendoorn v.v. JO13-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO13-1 10:00
SSA DVC Dedemsvaart JO12-1 - Gramsbergen JO12-1 10:00
SSA DVC Dedemsvaart JO12-3JM - Marienberg JO12-1JM 10:00
SVI MO15-1 - SSA DVC Dedemsvaart MO15-1 10:00
WVF JO14-2 - SSA DVC Dedemsvaart JO14-1 10:05
Hulzense Boys JO11-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO11-1 10:15
Meerdijk JO15-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO15-1 10:30
SSA DVC Dedemsvaart JO17-2 - SVZW JO17-1 11:30
SSA DVC Dedemsvaart JO17-1 - SVI JO17-1 11:30
SSA DVC Dedemsvaart JO19-3 - USV JO19-1 11:30
Lemele JO19-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO19-2 12:30
HHC Hardenberg JO19-2 - SSA DVC Dedemsvaart JO19-1 12:30
SSA DVC Dedemsvaart 6 - Lutten SC 4 14:30
HTC 8 - SSA DVC Dedemsvaart 5 14:30
Genemuiden SC 8 - SSA DVC Dedemsvaart 4 14:30
SSA DVC Dedemsvaart 3 - Den Ham 5 14:30
SSA DVC Dedemsvaart 2 - Berkum 4 14:30
SSA DVC Dedemsvaart 1 - SVN'69 1 14:30
Lemelerveld JO15-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO15-3 13:00
SVI VR1 - SSA DVC Dedemsvaart VR2 13:00
Marienberg VR1 - SSA DVC Dedemsvaart VR1 14:30
Zondag 5 december Aanvangstijd
IJhorst 3 - SSA DVC Dedemsvaart 7 9:30
Heino 6 - SSA DVC Dedemsvaart 6 10:00
M.S.C. 2 - SSA DVC Dedemsvaart 5 10:30
Pesse 2 - SSA DVC Dedemsvaart 3 11:30
SSA DVC Dedemsvaart 4 - Vilsteren 2 12:00
Volleybal
V.V. Captains Kangeroe
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
CMV WEDSTRIJDEN IN: - OUDLEUSEN 9:00
Captains Kangeroe N2 1 - vv Ouvol N2 1 9:30
Flash Nieuwleusen N2 1 - Captains Kangeroe N2 1 9:45
Zwaluwen N2 1 - Captains Kangeroe N2 1 10:15
CMV WEDSTRIJDEN IN: - OMMEN 9:00
Flash Nieuwleusen N3 2 - Captains Kangeroe N3 1 9:15
Volco N3 1 - Captains Kangeroe N3 1 9:30
Captains Kangeroe N3 1 - Flash Nieuwleusen N3 2 10:15
Captains Kangeroe N4 2 - De Bevers N4 2 10:00
Captains Kangeroe N4 2 - Flash Nieuwleusen N4 4 11:00
De Schutters N4 1 - Captains Kangeroe N4 2 11:30
vv Ouvol DS 2 - Captains Kangeroe DS 4 16:00
Reflex JB 1 - Captains Kangeroe JB 1 13:00
Flash Nieuwleusen MA 3 - Captains Kangeroe MA 2 13:00
V.V. Zwaluwen
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
Zwaluwen N2 1 - Flash Nieuwleusen N2 1 9:30
Side-Out N6 1 - Zwaluwen N6 1 9:30
vv Ouvol N2 1 - Zwaluwen N2 1 9:45
Zwaluwen N2 1 - Captains***Kangeroe N2 1 10:15
De Bevers N6 1 - Zwaluwen N6 1 10:30
vv Voorsterslag MB 2 - Zwaluwen MB 1 14:00
Dinsdag 7 december Aanvangstijd
Zwaluwen DS 3 - Thriantha DS 5 21:00
Korfbal
K.V. Centrum
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
Centrum E1 - ZKC '19 E2 12:35
Centrum E2 - KIOS (r) E2 12:35
Centrum D1 - EKC NÄÄS D1 13:45
Centrum C1 - KIOS (r) C1 11:20
Centrum A1 - AKC (al) A1 10:00
K.V. Juventa
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
Juventa 1 - EKC Nääs 1 18:30
Juventa 2 - Oranje Zwart 2 17:00
Juventa 3 - MIA 3 15:40
NKC '51 5 - Juventa 4 16:30
Achilles (A) 3 - Juventa 5 14:05
Juventa 6 - KIOS '45 4 14:15
Rigtersbleek A1 - Juventa A2 15:00
Phenix '72/Groen Zwart A1 - Juventa A3 15:00
NKC '51 B1 - Juventa B1 12:00
Juventa C1 - Amicitia C1 13:10
Amicitia D3 - Juventa D1 12:00
HHV E1 - Juventa E1 15:00
Juventa E2 - Sparta (Zw) E5 12:00
Elko E1 - Juventa E4 14:00
Juventa F1 - Amicitia F1 11:00
Juventa F2 - Amicitia F3 12:00