Voetbal
ma 29 november 2021S.C. Lutten
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
Vilsteren VR1 - EMMS/SC Lutten VR1 13:30
USV VR1 - EMMS/SC Lutten VR2 14:30
Lutten SC 1 - Vitesse'63 1 14:30
Lutten SC 2 - Bergentheim 2 13:30
Lutten SC 3 - DOS '37 9 14:30
SSA DVC Dedemsvaart 6 - Lutten SC 4 14:30
DETO 7 - Lutten SC 5 14:30
S.V. Gramsbergen
Vrijdag 3 december Aanvangstijd
SVZW VR25+2 - Gramsbergen VR25+3 20:00
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
Gramsbergen 1 - Weide De 1 14:30
Gramsbergen 2 - PH 2 12:00
DOS '37 3 - Gramsbergen 3 14:30
Bruchterveld 3 - Gramsbergen 4 12:15
SDC '12 4 - Gramsbergen 5 16:30
SVV '56 4 - Gramsbergen 6 14:30
Gramsbergen 7 - Nieuwleusen SV 6 14:30
Gramsbergen JO19-1 - Juventa '12 JO19-1 12:30
Gramsbergen JO19-2 - DKB JO19-1 14:30
Berkum JO17-2 - Gramsbergen JO17-1 12:15
Gramsbergen JO17-2 - Hulzense Boys JO17-2 12:30
Gramsbergen JO17-3 - Lemele JO17-1JM 10:30
Gramsbergen JO15-2 - De Zweef JO15-2 9:00
Hardenberg '85 JO15-2 - Gramsbergen JO15-3JM 11:00
F.C. Ommen JO13-2JM - Gramsbergen JO13-1JM 10:30
Voorwaarts V. JO13-2 - Gramsbergen JO13-2JM 10:30
SSA DVC Dedemsvaart JO12-1 - Gramsbergen JO12-1 10:00
Rohda R. JO12-4 - Gramsbergen JO12-2JM 11:30
Gramsbergen JO12-3JM - Lemelerveld JO12-2JM 9:00
HHC Hardenberg JO11-2 - Gramsbergen JO11-1 8:30
Gramsbergen JO11-2 - HHC Hardenberg JO11-3 10:30
Gramsbergen JO10-1JM - Quick '20 JO10-3 10:00
Gramsbergen JO10-2JM - Hardenberg '85 JO10-2JM 10:30
Nieuwleusen SV JO10-3JM - Gramsbergen JO10-3JM 8:30
De Zweef JO9-2 - Gramsbergen JO9-1JM 8:30
Gramsbergen JO9-2JM - Langeveen JO9-1 9:00
Hardenberg '85 JO9-3JM - Gramsbergen JO9-3 8:30
Gramsbergen JO9-4JM - F.C. Ommen JO9-4JM 9:00
HHC Hardenberg JO8-2 - Gramsbergen JO8-1JM 9:00
Gramsbergen JO8-2JM - Hardenberg '85 JO8-2JM 9:00
Bergentheim JO8-2 - Gramsbergen JO8-3 9:00
Bruchterveld VR1 - Gramsbergen VR1 14:30
Bergentheim VR2 - Gramsbergen VR2 12:00
Gramsbergen VR3 - ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 12:30
V.V. Avereest
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
Avereest 1 - CSVC 1 14:30
Avereest 2 - ZAC 6 14:30
Avereest 3 - Bruchterveld 14:30
Avereest VRF 1 - Rohda Raalte VR 1 14:30
V.V. DKB
Vrijdag 3 december Aanvangstijd
DKB VR3 - Noordscheschut VR3 19:55
Hollandscheveld VR1 - DKB VR3 20:20
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
DKB 1 - Nieuw Balinge 1 15:00
DKB 3 - ASC '62 6 15:00
Gramsbergen JO19-2 - DKB JO19-1 14:30
DKB JO15-1 - Rohda R. JO15-2 9:45
DKB JO13-1 - DETO JO13-2JM 9:45
HHC Hardenberg JO12-3JM - DKB JO12-1 8:30
DKB JO11-1JM - Hardenberg '85 JO11-1JM 8:30
DKB JO10-1 - Kloosterhaar JO10-1 8:30
JCLE JO9-2JM - DKB JO9-1 10:30
JCLE JO8-4 - DKB JO8-1G 9:00
V.V. HHC-Hardenberg
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
HHC Hardenberg JO12-2 - De Zweef JO12-1 8:30
HHC Hardenberg JO12-3JM - DKB JO12-1 8:30
SSA DVC Dedemsvaart MO12-1 - HHC Hardenberg JO12-4JM 8:30
HHC Hardenberg JO12-5JM - JCLE JO12-1 8:30
HHC Hardenberg JO11-1 - Rohda R. JO11-1 8:30
HHC Hardenberg JO11-2 - Gramsbergen JO11-1 8:30
DOS '37 JO10-3 - HHC Hardenberg JO10-2 8:30
HHC Hardenberg JO10-3 - Nieuwleusen SV JO10-2JM 8:30
HHC Hardenberg JO10-4 - JCLE JO10-3JM 8:30
HHC Hardenberg JO9-1 - DES JO9-1 8:30
Hardenberg '85 JO9-1JM - HHC Hardenberg JO9-2 8:30
HHC Hardenberg JO8-1 - Nieuwleusen SV JO8-1 8:30
HHC Hardenberg F-league - onderling 8:30
F.C. Ommen JO13-1JM - HHC Hardenberg JO13-1 8:45
Den Ham JO11-4JM - HHC Hardenberg JO11-4 8:45
Den Ham JO9-3JM - HHC Hardenberg JO9-3 8:45
Stevo JO8-2JM - HHC Hardenberg JO8-3 8:45
Lemelerveld JO15-3JM - HHC Hardenberg JO15-2 9:00
HHC Hardenberg JO8-2 - Gramsbergen JO8-1JM 9:00
Voorwaarts V. JO8-2 - HHC Hardenberg JO8-4 9:00
HHC Hardenberg JO9-4 - Nieuwleusen SV JO9-4JM 9:30
HHC Hardenberg MO15-1 - Juventa '12 MO15-1 9:30
Nieuwleusen SV JO12-1JM - HHC Hardenberg JO12-1 9:40
Excelsior'31 JO15-3 - HHC Hardenberg JO15-3 9:45
CSV '28 JO10-1 - HHC Hardenberg JO10-1 9:45
HHC Hardenberg JO13-2JM - Sparta E. JO13-4 10:00
Vilsteren JO13-1JM - HHC Hardenberg JO13-4JM 10:00
MVV '69 JO17-1JM - HHC Hardenberg JO17-3 10:15
Vroomshoopse Boys JO15-1 - HHC Hardenberg JO15-1 10:15
HHC Hardenberg JO17-2 - ZAC JO17-1 10:30
HHC Hardenberg JO17-5 - Juventa '12 JO17-3 10:30
Gramsbergen JO11-2 - HHC Hardenberg JO11-3 10:30
JCLE JO10-2JM - HHC Hardenberg JO10-5 10:30
HHC Hardenberg VR2 - Nieuwleusen SV VR1 10:30
HHC Hardenberg JO17-1 - Hellendoorn v.v. JO17-1 10:55
HHC Hardenberg JO14-1 - SJO FC Dalfsen JO14-1 10:55
Luctor Et Emergo JO13-2 - HHC Hardenberg JO13-3JM 11:15
HHC Hardenberg 2 - SDC Putten 2 12:30
Voorwaarts V. 2 - HHC Hardenberg 4 12:30
HHC Hardenberg 7 - Den Ham 4 12:30
HHC Hardenberg JO19-2 - SSA DVC Dedemsvaart JO19-1 12:30
HHC Hardenberg JO19-3 - Genemuiden SC JO19-2 12:30
SDC '12 JO15-4 - HHC Hardenberg JO15-4 12:30
HHC Hardenberg VR4 - Den Ham VR2 12:30
HHC Hardenberg MO19-1 - Sparta E. MO19-1 12:30
Excelsior'31 15 - HHC Hardenberg 12 12:45
HHC Hardenberg 3 - SVI 3 14:30
Vroomshoopse Boys 4 - HHC Hardenberg 6 14:30
HHC Hardenberg 10 - HHC Hardenberg 9 14:30
HHC Hardenberg 11 - Voorwaarts V. 4 14:30
HHC Hardenberg 13 - Vroomshoopse Boys 6 14:30
F.C. Ommen 11 - HHC Hardenberg 16 14:30
Luctor Et Emergo VR1 - HHC Hardenberg VR3 14:30
Nunspeet JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-1 14:45
Ijsselmeervogels 1 - HHC Hardenberg 1 15:00
HHC Hardenberg VR1 - Bergentheim VR1 15:00
Heracles avc 3 - HHC Hardenberg 8 16:00
Hardenberg '85 5 - HHC Hardenberg 15 17:15
V.V. Mariƫnberg
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
Marienberg 1 - Oranje Nassau 1 14:30
Marienberg 2 - Zwolsche B. 3 13:30
Hardenberg '85 6 - Marienberg 3 17:15
Kloosterhaar 3 - Marienberg 4 14:30
Marienberg VR1 - DVC D'vaart VR1 14:30
Marienberg VR2 - Achilles '12 VR2 12:30
JCLE JO17-1 - Marienberg JO17-1 12:30
Vilsteren JO15-1JM - Marienberg JO15-1JM 11:20
Marienberg JO13-1JM - Bergentheim JO13-1 9:15
SJO FC Dalfsen JO13-3 - Marienberg JO13-2JM 9:00
DVC D'vaart JO12-3JM - Marienberg JO12-1JM 10:00
SVV '56 JO11-1 - Marienberg JO11-1JM 9:45
Marienberg JO11-2JM - TVC '28 JO11-2 10:00
Oranje Nassau JO10-2 - Marienberg JO10-1 8:30
Marienberg JO10-2JM - USV JO10-3 9:30
TVC '28 JO9-2JM - Marienberg JO9-1 10:00
Marienberg Mini's 1 - SP Daarle Mini's 1 9:00
Voorwaarts V. Mini's 1 - Marienberg Mini's 2 10:00
V.V. SVV'56
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
Bornerbroek 1 - SVV '56 1 15:00
Daarlerveen 2 - SVV '56 2 14:30
SVV '56 4 - Gramsbergen 6 14:30
SVV '56/Kloosterhaar JO19-1 - Langeveen JO19-1 (in Kloosterhaar) 12:00
SVV '56/Kloosterhaar JO17-1 - Hellendoorn v.v. JO17-2 11:30
FC Dalfsen JO17-4 - SVV'56/Kloosterhaar JO17-2 12:30
Reutum JO14-1 - SVV'56/Kloosterhaar JO14-1 11:00
SVV '56/Kloosterhaar JO14-2 - Hengelo JO14-1 10:00
SVV'56/Kloosterhaar JO12-1 - DVC Dedemsvaart JO12-2 8:30
Den Ham JO12-1JM - SVV '56 JO12-2 8:45
SVV '56 JO11-1 - Marienberg JO11-1JM 9:45
SVV '56 JO9-1 - VMC JO9-1JM 8:30
DOS '37 JO8-4 - SVV '56 JO8-1JM 8:30
Gramsbergen VR3 - SVV '56/Kloosterhaar VR1 12:30
SVV '56/Kloosterhaar MO19-1 - LSV MO19-1 (in Kloosterhaar) 9:30
Nieuwleusen SV MO15-2 - SVV '56/Kloosterhaar MO15-1 11:00
V.V. EMMS
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
HZVV 9 - EMMS 2 (zat.) 14:30
USV VR1 - EMMS/SC Lutten VR2 14:30
Vilsteren VR1 - EMMS/SC Lutten VR1 13:30
Zondag 5 december Aanvangstijd
Drachten 1 - EMMS 1 14:00
EMMS 3 - Zuidwolde 3 11:00
Erica SC 2 - EMMS 2 11:00
Pesse 3 - EMMS 4 11:30
V.V. Hardenberg 85
Zaterdag 4 december Aanvangstijd
DETO JO12-3JM - Hardenberg '85 JO12-2JM 8:30
DKB JO11-1JM - Hardenberg '85 JO11-1JM 8:30
Hardenberg '85 JO10-1JM - Lemelerveld JO10-3JM 8:30
Hardenberg '85 JO9-1JM - HHC Hardenberg JO9-2 8:30
Hardenberg '85 JO9-2JM - Bruchterveld JO9-1 8:30
Hardenberg '85 JO9-3JM - Gramsbergen JO9-3 8:30