Hardenberg '85 3 - HHC Hardenberg 5        15:15

ma 22 november 2021

Hardenberg '85 3 - HHC Hardenberg 5        15:15

HHC Hardenberg - Noordwijk        15:30

NEO O23-1 - HHC Hardenberg O23-1        16:00

ZAC 8 - HHC Hardenberg 10        16:30

V.V. Mariënberg

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

Bergentheim 1 - Marienberg 1        14:30

Gramsbergen 3 - Marienberg 2        14:30

Marienberg 3 - Sportlust Vr. 2        14:30

Marienberg 4 - DETO 7        14:30

Gramsbergen VR2 - Marienberg VR1        12:30

Excelsior '31 VR2 - Marienberg VR2        14:30

Marienberg JO17-1 - SJO JCHW JO17-1        12:15

Marienberg JO15-1JM - Hellendoorn JO15-2        10:45

HHC H'berg JO13-3JM - Marienberg JO13-1JM        10:30

Marienberg JO13-2JM - FC Ommen JO13-4JM        9:15

Hardenberg '85 JO12-2JM - Marienberg JO12-1JM        9:45

Gramsbergen JO11-2 - Marienberg JO11-1JM        10:30

Marienberg JO11-2JM - Excelsior '31 JO11-6        10:00

Marienberg JO10-1 - Quick '20 JO10-4JM        9:30

Nieuwleusen JO10-4 - Marienberg JO10-2JM        9:45

Marienberg JO8-1 - De Zweef JO8-1        9:00

Marienberg JO8-2 - HHC H'berg JO8-2        9:30

Vr'hoopse B. Mini's 1 - Marienberg Mini's 1        9:00

Marienberg Mini's 2 - ASV '57 Mini's 1        9:00

V.V. SVV'56

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

SVV '56 1 - Daarlerveen 1        14:30

SVV '56 2 - Voorwaarts V. 3        14:00

Daarlerveen 3 - SVV '56 3        14:30

Vroomshoopse Boys 6 - SVV '56 4        14:30

Marienheem JO19-1 - SVV '56/Kloosterhaar JO19-1        14:30

Luctor Et Emergo JO17-2 - SVV '56/Kloosterhaar JO17-1        14:30

SVV'56/Kloosterhaar JO14-1 - GFC JO14-1JM        9:30

Twenthe JO14-1 - SVV '56/Kloosterhaar JO14-2        12:45

SVV'56/Kloosterhaar JO12-1 - Tukkers De JO12-1JM        10:30

DKB JO12-1 - SVV '56 JO12-2        11:00

SVV '56 JO11-1 - Hardenberg '85 JO11-2JM        10:30

Gramsbergen JO9-2JM - SVV '56 JO9-1        9:00

Vroomshoopse Boys JO8-2 - SVV '56 JO8-1JM        8:30

SVV '56/Kloosterhaar VR1 - SVVN VR1        11:00

Juventa '12 MO19-1 - SVV '56/Kloosterhaar MO19-1        13:15

SVV '56/Kloosterhaar MO15-1 - Bergentheim MO15-1        9:00

V.V. EMMS

Vrijdag 26 november         Aanvangstijd

Kloosterhaar VR25+1 - EMMS VR25+1        20:00

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

EMMS 2 - Sweel 2        19:30

EMMS 2 (zat.) - M.S.C. 3        17:00

EMMS/SC Lutten VR1 - Lemele VR1        12:45

EMMS/SC Lutten VR2 - Vilsteren VR1        11:00

Zondag 28 november         Aanvangstijd

EMMS 1 - LSC 1890 1        14:00

EMMS 4 - M.S.C. 3        10:30

SSA DVC Dedemsvaart 3 - EMMS 3        10:30

V.V/ Hardenberg'85

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

Vroomshoopse Boys JO13-2 - Hardenberg '85 JO13-1        8:30

DOS '37 JO10-3 - Hardenberg '85 JO10-1JM        8:30

SJO FC Coevorden MO11-1 - Hardenberg '85 MO11-1        9:00

De Zweef JO12-1 - Hardenberg '85 JO12-1        9:45

Hardenberg '85 JO12-2JM - Marienberg JO12-1JM        9:45

Hardenberg '85 JO11-1JM - VMC JO11-1        9:45

Hardenberg '85 JO9-1JM - F.C. Ommen JO9-3        9:45

Nieuwleusen SV JO8-1 - Hardenberg '85 JO8-1JM        9:45

Hardenberg '85 JO8-2JM - Gramsbergen JO8-1JM        9:45

SSA DVC Dedemsvaart JO12-4 - Hardenberg '85 JO12-3JM        10:00

Raalte JO9-2 - Hardenberg '85 JO9-2JM        10:00

F.C. Ommen JO9-4JM - Hardenberg '85 JO9-3JM        10:00

SVV '56 JO11-1 - Hardenberg '85 JO11-2JM        10:30

JCLE JO10-3JM - Hardenberg '85 JO10-2JM        10:30

Hardenberg '85 JO15-1 - F.C. Ommen JO15-3        11:30

Hardenberg '85 MO15-1 - SVI MO15-1        11:30

F.C. Ommen 2 - Hardenberg '85 2        12:30

HHC Hardenberg 14 - Hardenberg '85 7        12:30

F.C. Ommen JO19-3 - Hardenberg '85 JO19-2        12:30

F.C. Ommen VR2 - Hardenberg '85 VR1        12:30

Hardenberg '85 JO19-1 - SJO FC Dalfsen JO19-2        13:15

Hardenberg '85 MO17-1 - F.C. Ommen MO17-1        13:15

SVVN 1 - Hardenberg '85 1        14:30

Lutten SC 4 - Hardenberg '85 5        14:30

Bergentheim 5 - Hardenberg '85 6        14:30

Hardenberg '85 4 - Bruchterveld 3        15:15

Volleybal

Kangeroe Bedrijvenvolleybal

Vrijdag 26 november         Aanvangstijd

A: LS Service - Het Linnenhuys        20:00

B: MKD bodemonderzoek  - Accuraat Accountants        20:00

B: Heppenhuis-Dienstverlening - Hagedoorn rondhout transport         20:00

A: Het Linnenhuys - Oostenbrink Verhuur        20:30

B: Team Kamphuis - MVDD Groep        20:30

B: Heuver - De Schutters        20:30

A: Oostenbrink Verhuur - LS Service        21:00

B: Team Wavin - MKD bodemonderzoek         21:00

B: Accuraat Accountants - Heppenhuis-Dienstverlening        21:00

A: Het Linnenhuys - Infrapreneur        21:30

B: Team Kamphuis - Hagedoorn rondhout transport         21:30

B: MVDD Groep - De Schutters        21:30

V.V. Captains Kangeroe

Vrijdag 26 november         Aanvangstijd

VVO HS 1 - Captains Kangeroe HS 3        20:30

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

CMV WEDSTRIJDEN IN: - De Meet HARDENBERG        9:00

Captains Kangeroe N2 1 - Zwaluwen N2 2        9:30

Captains Kangeroe N2 1 - vv Ouvol N2 1        10:00

Zwaluwen N2 2 - Captains Kangeroe N2 1        10:30

De Bevers N3 2 - Captains Kangeroe N3 1        11:15

Flash Nieuwleusen N3 1 - Captains Kangeroe N3 1        11:00

Flash Nieuwleusen N3 2 - Captains Kangeroe N3 1        11:45

Captains Kangeroe N3 2 - Zwaluwen N3 1        11:30

Captains Kangeroe N3 2 - DAC Dedemsvaart N3 1        12:00

Volco N3 2 - Captains Kangeroe N3 2        12:15

Flash Nieuwleusen N4 1 - Captains Kangeroe N4 1        9:30

Captains Kangeroe N4 1 - De Bevers N4 1        10:30

Captains Kangeroe N4 2 - De Schutters N4 1        9:00

Captains Kangeroe N4 2 - Captains Kangeroe N4 3        10:00

Captains Kangeroe N4 3 - De Bevers N4 2        9:00

Captains Kangeroe N5 1 - Set Up/B N5 3        12:00

Set Up/B N5 2 - Captains Kangeroe N5 1        11:00

Captains Kangeroe HS 1 - Casco Montage / VVH H1 HS 1        18:00

Flash Nieuwleusen DS 2 - Captains Kangeroe DS 1        15:00

Rouveen DS 1 - Captains Kangeroe DS 2        15:00

Flash Nieuwleusen DS 6 - Captains Kangeroe DS 3        15:00

V.V.B.O. HS 1 - Captains Kangeroe HS 2        16:00

Flash Nieuwleusen JB 1 - Captains Kangeroe JB 1        11:00

S.V.I. MA 1 - Captains Kangeroe MA 1        17:00

Side-Out MA 1 - Captains Kangeroe MA 2        14:00

Vonk/Coevorden MC 1 - Captains Kangeroe MC 1        14:00

Flash Nieuwleusen MC 4 - Captains Kangeroe MC 3        9:00

V.V. Zwaluwen

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

Captains***Kangeroe N2 1 - Zwaluwen N2 2        9:30

vv Ouvol N2 1 - Zwaluwen N2 2        9:45

Zwaluwen N6 1 - De Bevers N6 1        10:00

Zwaluwen N2 2 - Captains***Kangeroe N2 1        10:30

Side-Out N6 1 - Zwaluwen N6 1        10:30

Zwaluwen N2 2 - vv Ouvol N2 1        10:45

Captains***Kangeroe N3 2 - Zwaluwen N3 1        11:30

Volco N6 1 - Zwaluwen N6 1        11:30

Volco N3 2 - Zwaluwen N3 1        12:00

DAC Dedemsvaart N3 1 - Zwaluwen N3 1        12:15

Side-Out XC 1 - Zwaluwen XC 1        14:00

Vonk/Coevorden MB 2 - Zwaluwen MB 2        14:00

Dinsdag 30 november         Aanvangstijd

VC Zwolle DS 7 - Zwaluwen DS 1        21:00

Korfbal

K.V. Centrum

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

EKC 2000 E1 - Centrum E1        13:30

Juventa E4 - Centrum E2        11:00

KIOS '45 A1 - Centrum A1        14:40

KIOS '45 3 - Centrum 1        13:25

K.V. Juventa

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

KIOS (R) 1 - Juventa 1        18:15

NKC '51 3 - Juventa 2        16:50

NKC '51 4 - Juventa 3        15:40

Juventa 4 - KVZ 4        18:50

Juventa 5 - HKC (He) 4        17:30

TOP (V) 3 - Juventa 6        15:30

DOS '46 A2 - Juventa A1        12:25

Juventa A2 - Elburg A1        16:15

Juventa A3 - NKC '51 A2        15:00

Juventa B1 - Devinco B1        14:00

KIOS (R) C1 - Juventa C2        17:00

Juventa C3 - TOP (V) C2        13:00

Juventa D1 - Avereest D1        12:00

EKC Nääs D1 - Juventa D2        12:00

Rood-Wit E3 - Juventa E2        10:00

Juventa E3 - Koru E1        11:00

Juventa E4 - Centrum E2        11:00

DOS-WK F1 - Juventa F1        10:00

Zaalvoetbal

Bedrijvenzaalvoetbal Hardenberg

Vrijdag 26 november         Aanvangstijd

Baalderborg - Roelofs Rheezerveen        20:00

Bouwbedrijf Hamhuis - FC Ebbenbroek        20:45