Voetbal

ma 22 november 2021

Voetbal

SSA DVC Dedemsvaart

Woensdag 24 november         Aanvangstijd

zaalvoetbal

SSA DVC Dedemsvaart 1 - ZVV Dynamo Lelystad 1        20:00

Bruchterveld 1 - SSA DVC Dedemsvaart 3        20:30

SSA DVC Dedemsvaart 5 - HHC Hardenberg 8        21:00

voetbal

SSA DVC Dedemsvaart MO15-1 - Hardenberg '85 MO15-1        19:00

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

SSA DVC Dedemsvaart JO13-2 - DKB JO13-1        8:30

SSA DVC Dedemsvaart JO11-1 - Hellendoorn v.v. JO11-1        8:30

HHC Hardenberg JO11-3 - SSA DVC Dedemsvaart JO11-3        8:30

SSA DVC Dedemsvaart JO11-4JM - F.C. Ommen JO11-3JM        8:30

SSA DVC Dedemsvaart JO9-1 - ZAC JO9-2        8:30

HHC Hardenberg JO9-2 - SSA DVC Dedemsvaart JO9-3        8:30

SSA DVC Dedemsvaart JO8-1 - JCLE JO8-1        8:30

Lemelerveld JO8-2JM - SSA DVC Dedemsvaart JO8-2JM        9:00

Den Ham JO13-4JM - SSA DVC Dedemsvaart JO13-3        9:00

Gramsbergen JO12-3JM - SSA DVC Dedemsvaart JO12-3JM        9:00

SJO FC Dalfsen JO9-3 - SSA DVC Dedemsvaart JO9-2JM        9:00

SSA DVC Dedemsvaart JO10-2 - Nieuwleusen SV JO10-2JM        9:30

SSA DVC Dedemsvaart JO10-3JM - HHC Hardenberg JO10-3        9:30

SSA DVC Dedemsvaart JO9-4 - Gramsbergen JO9-4JM        9:30

SSA DVC Dedemsvaart JO12-1 - Achilles E JO12-2        10:00

SSA DVC Dedemsvaart JO12-4 - Hardenberg '85 JO12-3JM        10:00

Gramsbergen JO10-1JM - SSA DVC Dedemsvaart JO10-1        10:00

SSA DVC Dedemsvaart MO15-1 - Nieuwleusen SV MO15-2        10:00

SSA DVC Dedemsvaart JO15-1 - HFC '15 JO15-1        10:00

SSA DVC Dedemsvaart JO13-1 - SVVN JO13-1JM        10:00

Weide De MO11-1 - SSA DVC Dedemsvaart MO11-1        10:00

OWIOS JO17-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO17-2        10:30

SVV'04 JO12-1JM - SSA DVC Dedemsvaart MO12-1        10:45

DETO JO15-1JM - SSA DVC Dedemsvaart JO15-2        11:00

SSA DVC Dedemsvaart JO15-3 - DKB JO15-1        11:30

SSA DVC Dedemsvaart JO14-1 - Heerde JO14-1JM        11:30

SSA DVC Dedemsvaart VR2 - WVF VR3        11:30

SSA DVC Dedemsvaart JO19-1 - Den Ham JO19-1        12:30

Gramsbergen JO15-3JM - SSA DVC Dedemsvaart JO15-4        12:30

SSA DVC Dedemsvaart VR1 - SVZW VR1        13:30

CSVC 1 - SSA DVC Dedemsvaart 1        14:30

Be Quick'28 3 - SSA DVC Dedemsvaart 2        14:30

Lemelerveld 2 - SSA DVC Dedemsvaart 3        14:30

SSA DVC Dedemsvaart 4 - Nieuwleusen SV 9        14:30

SSA DVC Dedemsvaart 5 - Olympia'28 7        14:30

ASC '62 6 - SSA DVC Dedemsvaart 6        14:30

CSV '28 JO17-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO17-1        15:00

Langeveen JO19-1 - SSA DVC Dedemsvaart JO19-3        16:30

Zondag 28 november         Aanvangstijd

SSA DVC Dedemsvaart 7 - Balkbrug 4        10:00

SSA DVC Dedemsvaart 3 - EMMS 3        10:30

Noord Veluwe Boys 2 - SSA DVC Dedemsvaart 4        11:00

SSA DVC Dedemsvaart 6 - Lemelerveld 5        11:00

SSA DVC Dedemsvaart 5 - Wacker 4        12:00

S.C. Lutten

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

EMMS/SC Lutten VR1 - Lemele VR1        12:45

EMMS/SC Lutten VR2 - Vilsteren VR1        11:00

ZZVV 1 - Lutten SC 1        15:00

DETO 3 - Lutten SC 2        16:30

Voorwaarts V. 4 - Lutten SC 3        14:30

Lutten SC 4 - Hardenberg '85 5        14:30

Lutten SC 5 - HHC Hardenberg 13        14:30

S.V. Gramsbergen

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

Gramsbergen 3 - Marienberg 2        14:30

Gramsbergen 4 - Bergentheim 3        12:30

Gramsbergen 5 - DETO 6        14:30

Vilsteren JO17-1JM - Gramsbergen JO17-2        11:00

SJO FC Dalfsen JO12-1JM - Gramsbergen JO12-1        9:00

Stevo JO11-1 - Gramsbergen JO11-1        10:00

Gramsbergen JO9-1JM - DES JO9-1        10:30

Gramsbergen JO9-2JM - SVV '56 JO9-1        9:00

SSA DVC Dedemsvaart JO9-4 - Gramsbergen JO9-4JM        9:30

Gramsbergen JO8-3 - JCLE JO8-4        9:00

Meppel FC 1 - Gramsbergen 1        15:00

Gramsbergen 3 - Marienberg 2        14:30

Gramsbergen 5 - DETO 6        14:30

Den Ham JO17-3 - Gramsbergen JO17-3        11:00

Gramsbergen JO15-3JM - SSA DVC Dedemsvaart JO15-4        12:30

Gramsbergen JO10-1JM - SSA DVC Dedemsvaart JO10-1        10:00

JCLE JO10-2JM - Gramsbergen JO10-2JM        10:30

Berkum 3 - Gramsbergen 2        14:30

Gramsbergen 4 - Bergentheim 3        12:30

Gramsbergen 6 - Kloosterhaar 3        14:30

Bergentheim JO19-1 - Gramsbergen JO19-1        12:15

Gramsbergen JO17-1 - Bergentheim JO17-1JM        12:30

Den Ham JO17-3 - Gramsbergen JO17-3        11:00

Juventa '12 JO15-2 - Gramsbergen JO15-2        11:45

Gramsbergen JO13-2JM - Vroomshoopse Boys JO13-3JM        10:30

Heino JO12-2 - Gramsbergen JO12-2JM        8:45

Gramsbergen JO12-3JM - SSA DVC Dedemsvaart JO12-3JM        9:00

Gramsbergen JO11-2 - Marienberg JO11-1JM        10:30

SSA DVC Dedemsvaart JO9-4 - Gramsbergen JO9-4JM        9:30

JCLE JO10-2JM - Gramsbergen JO10-2JM        10:30

Bergentheim JO8-1 - Gramsbergen JO8-2JM        9:00

Gramsbergen JO9-1JM - DES JO9-1        10:30

Gramsbergen VR1 - HHC Hardenberg VR2        14:30

Gramsbergen VR2 - Marienberg VR1        12:30

Hardenberg '85 JO8-2JM - Gramsbergen JO8-1JM        9:45

Gramsbergen VR1 - HHC Hardenberg VR2        14:30

Gramsbergen VR2 - Marienberg VR1        12:30

HHC Hardenberg VR3 - Gramsbergen VR3        10:30

V.V. Bruchterveld

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

Bruchterveld MO17-1 - Heino MO17-1        9:30

Bruchterveld JO9-1 - MVV '69 JO9-1JM        10:00

NEO MO13-1 - Bruchterveld MO13-1        11:00

Bruchterveld JO11-1 - HHC Hardenberg JO11-2        11:05

Bergentheim 2 - Bruchterveld 2        12:00

DES 1 - Bruchterveld 1        14:30

Bruchterveld 4 - DKB 3        14:30

Hardenberg '85 4 - Bruchterveld 3        15:15

De Zweef VR1 - Bruchterveld VR1        17:00

V.V. DKB

Woensdag 24 november         Aanvangstijd

DKB 1 - SVI 1/ Zaalagenda.nl        21:00

Vrijdag 26 november         Aanvangstijd

Tiendeveen VR1 - DKB VR2        19:55

Nieuw Balinge VR2 - DKB VR2        20:20

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

SVBO 1 - DKB 1        14:30

DKB 2 - Avereest 2        15:00

Bruchterveld 4 - DKB 3        14:30

DKB JO19-1 - Rohda R. JO19-3        12:30

SSA DVC Dedemsvaart JO15-3 - DKB JO15-1        11:30

SSA DVC Dedemsvaart JO13-2 - DKB JO13-1        8:30

DKB JO12-1 - SVV '56 JO12-2        11:00

DKB JO11-1JM - Langeveen JO11-1        9:45

DKB JO10-1 - HHC Hardenberg JO10-5        8:30

V.V. HHC-Hardenberg

Woensdag 24 november         Aanvangstijd

HHC Hardenberg VR25+1 - Gramsbergen VR25+3        20:00

Zaterdag 27 november         Aanvangstijd

HHC Hardenberg JO12-1 - Rohda R. JO12-1JM        8:30

HHC Hardenberg JO12-3JM - ST: SC Balkbrug/Avereest JO12-1        8:30

HHC Hardenberg JO11-1 - Nieuwleusen SV JO11-1        8:30

HHC Hardenberg JO11-3 - SSA DVC Dedemsvaart JO11-3        8:30

HHC Hardenberg JO10-1 - Rohda R. JO10-1        8:30

HHC Hardenberg JO10-2 - Stevo JO10-1        8:30

DKB JO10-1 - HHC Hardenberg JO10-5        8:30

HHC Hardenberg JO9-2 - SSA DVC Dedemsvaart JO9-3        8:30

HHC Hardenberg JO8-1 - F.C. Ommen JO8-2JM        8:30

DETO JO8-1JM - HHC Hardenberg JO8-3        8:30

F.C. Ommen JO11-4JM - HHC Hardenberg JO11-4        8:45

Marienberg JO8-2 - HHC Hardenberg JO8-2        9:00

HHC Hardenberg JO8-4 - SSA DVC Dedemsvaart JO8-3        9:00

HHC Hardenberg JO15-4 - MVV '29 JO15-2        9:30

Juventa '12 JO12-1 - HHC Hardenberg JO12-2        9:30

SSA DVC Dedemsvaart JO10-3JM - HHC Hardenberg JO10-3        9:30

Kloosterhaar JO10-1 - HHC Hardenberg JO10-4        9:30

HHC Hardenberg JO9-3 - Rohda R. JO9-6JM        9:30

Nieuwleusen SV JO9-4JM - HHC Hardenberg JO9-4        9:45

Helios JO17-1 - HHC Hardenberg JO17-1        10:00

Lemelerveld JO12-3JM - HHC Hardenberg JO12-4JM        10:00

Vroomshoopse Boys JO12-1 - HHC Hardenberg JO12-5JM        10:00

HHC Hardenberg JO15-1 - ZAC JO15-1JM        10:30

HHC Hardenberg JO15-2 - Den Ham JO15-2JM        10:30

HHC Hardenberg JO13-1 - TVC '28 JO13-1        10:30

Achilles '12 JO13-2JM - HHC Hardenberg JO13-2JM        10:30

HHC Hardenberg JO13-3JM - Marienberg JO13-1JM        10:30

HHC Hardenberg JO13-4JM - Heino JO13-2        10:30

JCLE JO9-1 - HHC Hardenberg JO9-1        10:30

HHC Hardenberg VR3 - Gramsbergen VR3        10:30

Hellendoorn v.v. JO17-3 - HHC Hardenberg JO17-5        10:45

Bruchterveld JO11-1 - HHC Hardenberg JO11-2        11:05

Robur et Velocitas JO14-1 - HHC Hardenberg JO14-1        11:45

Vroomshoopse Boys JO17-3 - HHC Hardenberg JO17-4        12:00

Vroomshoopse Boys VR1 - HHC Hardenberg VR4        12:00

DTS Ede VR2 - HHC Hardenberg VR1        12:15

HHC Hardenberg 6 - Daarlerveen 2        12:30

HHC Hardenberg 14 - Hardenberg '85 7        12:30

HHC Hardenberg 16 - Gramsbergen 7        12:30

HZVV JO19-3 - HHC Hardenberg JO19-3        12:30

HHC Hardenberg JO19-4 - Nieuwleusen SV JO19-3        12:30

IJVV JO17-1 - HHC Hardenberg JO17-2        12:30

HHC Hardenberg JO17-3 - TVC '28 JO17-2        12:30

HHC Hardenberg MO17-1 - Den Ham MO17-1        12:30

Enter Vooruit 2 - HHC Hardenberg 2        14:30

HHC Hardenberg 4 - DOS '37 3        14:30

F.C. Ommen 5 - HHC Hardenberg 7        14:30

HHC Hardenberg 8 - SDC '12 5        14:30

HHC Hardenberg 9 - Nieuwleusen SV 4        14:30

DOS '37 9 - HHC Hardenberg 11        14:30

HHC Hardenberg 12 - Den Ham 6        14:30

Lutten SC 5 - HHC Hardenberg 13        14:30

HHC Hardenberg 15 - Avereest 3        14:30

HHC Hardenberg JO19-1 - Longa '30 JO19-1        14:30

DETO JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-2        14:30

Gramsbergen VR1 - HHC Hardenberg VR2        14:30

Avanti W. MO19-1 - HHC Hardenberg MO19-1        15:00