Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 9 december

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 10:00 uur, ds. G. J. Röbben uit Heerde; 19:00 uur, ds. P. Boomsma, gezamenlijk in de Sions kerk Mariënberg

LUTTEN: 11:00 uur, ds. C.Post

SCHUINESLOOT: 09:30 uur, ds. Griffioen

WESTERHAAR: 19:00 uur, ds. E.J. Prins Daarle; 09:30 uur, ds. J.W. Goossen Vriezenveen, Doopdienst

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Westerkerk): 10:00 uur, ds. G.G. Rohaan van de Kamp; (Hoeksteen): 19:30 uur, advensconcert, deze dienst is niet in de Oosterkerk maar is in de Hoeksteen

BRUCHTERVELD: 10:00 uur, mw. Ellen Kolthof uit Hardenberg, 2e advent

DE KRIM: 10:00 uur, mevr. W. van der Scheer, 2e advent

DEDEMSVAART: (Van Dedemkerk): 09:30 uur, ds. J. Zondag; (De Antenne): 10:30 uur, ds. K. van Staveren, EigenwijzZdienst m.m.v jongerenkoor Power, Wierden; (De Fontein): 19:00 uur, ds. J.A. Wegerif, Nijverdal

GRAMSBERGEN: (Vlaswiekkerk): 10:30 uur, Mevr Josee Veldkamp, E-Meeting; (Vlaswiekkerk): 19:00 uur, Nooit Alleen, Kerst special; (Boomhofkerk): 10:00 uur, Ds J Kruiter , Hardenberg

HARDENBERG: (Stephanuskerk): 10:00 uur, ds. P.J.H. Noordmans; (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. P. Langbroek, Vesper; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. P. Langbroek; (Baalder): 10:00 uur, ds. W. van der Wel

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, ds. J. Dijkstra, Vroomshoop; (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, ds. P.E.G. Wiekeraad

KLOOSTERHAAR: (Frederikskerk): 09:30 uur, ds. A.W. v.d. Griend

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Brugkerk): 10:00 uur, Ds. G. Brandorff uit Hardenberg, 2e Advent, Dienst van Schrift en Tafel

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. A. de Lange

SIBCULO: (Kloosterkerk): 09:30 uur, Ds. H. Dorgelo

Gereformeerde kerk

LUTTEN: (Kruiskerk): 09:30 uur, Ds. J.C.J. Post Wierden- Lutten. Tweede Advent; (Kruiskerk): 18:30 uur, Wereldlichtjesdag

MARIËNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. L. van Rikxoort, Marienberg; (Sionskerk): 19:00 uur, Ds. P. Boomsma, Nijverdal (gezamenlijke dienst in Sionskerk Marienberg)

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds.W. den Braber, 2e Advent

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (de Lichtbron); 09.30 uur ds. S. de Bruine en 14.30 uur ds. G.O. Sander

BERGENTHEIM: 09:30 uur, ds. L.R.J.Kramer; 14:30 uur, ds. H.Prins. uit H.berg/Centr.

BRUCHTERVELD: 09:30 uur, ds H.J. Visser, viering HA; 14:30 uur, ds H.J. Visser

DAARLERVEEN: (De Kruiskerk): 09:30 uur, Ds. J B K de Vries em pred ; (De Kruiskerk): 14:30 uur, Ds. J V Tuil M'berg

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 09:30 uur, ds.K.A. van der Meer (Avondmaal); (De Horizon): 14:30 uur, ds.K.A. van der Meer (Avondmaal)

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 11:00 uur, ds. A.H. Verbree; (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. L.J. Blijdorp

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Petrakerk): 09:00 uur, ds. R. Tigelaar; (Morgenlicht): 14:30 uur, ds. L.J. Blijdorp

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Morgenlicht): 09:00 uur, AP Feijen; (Morgenlicht): 14:30 uur, LJ Blijdorp

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 11:00 uur, ds. H. Prins; (Petrakerk): 15:00 uur, ds. G.J. Slotman

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, Ds. E. Woudt; (De Levensbron): 14:30 uur, ds. C. van Dijk

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. R.P. Heij; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. D.S. Dreschler; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds. J.H. Dunnewind

MARIËNBERG: 08:45 uur, ds. J. van Tuil, Viering Heilig Avondmaal; 15:00 uur, ds. D.S. Dreschler

OMMEN: (Ommen West): 09:00 uur, ds. A.M. de Hullu, Heilig Avondmaal; (Ommen West): 14:30 uur, ds. A.M. de Hullu, HA + nabetrachting; (Ommen Noord Oost): 11:00 uur, ds C. van Dijk-viering HA; (Ommen Noord Oost): 16:30 uur, ds A.M. de Hullu te Ommen-West -viering HA + nabetrachting

VROOMSHOOP: (De Akker): 09:30 uur, ds. P.L. Storm; (De Akker): 14:30 uur, ds. P.L. Storm

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, leesdienst; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, leesdienst

MARIËNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, Dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, ds. S. de Marie, viering HA; (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, leesdienst

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 09:15 uur, Leesdienst; (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 09:30 uur, ds. J.W. Moolhuizen; 16:30 uur, ds. L. van Dalen, Hoogeveen

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 10:00 uur, ds. R. v.d. Kamp, Hoogeveen; (Sjaloomkerk): 14:30 uur, ds. A. Wagenaar, Almelo

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, pastoor Tjepkema, zaterdag eucharistieviering; (St. Willibrordus): 09:30 uur, diaken Wielens, woord en communieviering met dameskoor; (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord en communieviering

DE BELTE: 19:00 uur, Communieviering pastor Noordink, Fatimakoor

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 19:00 uur, Eucharistieviering door pastor Rutgers mmv Con Amore

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Eucharistie, pastor Rutgers (pr)

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Pr. A. Wenker

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 09:00 uur, pastor Rutgers, Eucharistieviering met Caeciliakoor

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Pastor F. Wielens

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 11:00 uur, Pastor Jeannette Koopman, WoCo met Revival

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. G.H.Hendriksen Balkbrug

DEDEMSVAART: (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Hans Berkenbos

DEN HAM: (Hebron): 10:00 uur, Bert Rosman

HARDENBERG: (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, dienst

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, C. Zaal, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16; (Christengemeente 't Vechtdal Ommen): 10:30 uur, Rob van Zon, AAC de Dante, Balkerweg 3

OMMEN: (Christengemeente 't Vechtdal Ommen): 20:00 uur, Niels en Arianne - In His Presence, AAC de Dante, Balkerweg 3

Vergadering der gelovigen

DEDEMSVAART: Gebouw Sonnevanck, Rheezerend 164 in Dedemsvaart; zo. 10.00 uur, breking des broods; 19.00 uur, Evangelieverkondiging

Oecumenea

DEDEMSVAART: (Groen v. Prinstererschool, Langewijk 436): 10:30 uur, Elke tweede zondag van de maand. (uitgezonderd juli en aug.)

Pinkstergemeente

HARDENBERG: (Stem der Hoop): 10:00 uur, Dienst, Wijkcentrum wiekstee

VRIEZENVEEN: (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Dhr. M. Petersen uit Enschede

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. B. Wessels

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Br. K. Remmerts

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Br. D. van Vliet; 19:00 uur, Ds. C. Hanemaayer, M.m.v. Worshipband

Diensten zorgcentra

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Ds. K. van Staveren

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Dhr. T. Leferink Organist Dhr. R. Kuiperij; (Oostloorn): 11:00 uur, ds. P. Langbroek

Evenementenkalender