Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 7 juli

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 10:00 uur, Kand. A. C. Borsje uit Ede; 19:00 uur, Ds. Kramer uit Bergentheim, Dienst in de Zomartent

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. G. Holverda uit Hardenberg, Gezamenlijke dienst.

LUTTEN: 10:00 uur, Ds.R.J.Visser

SCHUINESLOOT: 10:00 uur, Dhr.J.Smit

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, Dhr. H. Lowijs Noordseschut, Voorbereiding viering Heilig Avondmaal; (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, Ds. M.H. de Jong Vriezenveen, Voorbereiding viering Heilig Avondmaal.

Protestantse Kerk Nederland

AADORP: (Aakerk): 10:00 uur, Ds. G. J. Roben

BERGENTHEIM: (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 09:30 uur, ds. G. Rohaan; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 19:00 uur, ds. J. Zondag, Dedemsvaart

BRUCHTERVELD: 10:00 uur, ds. Rineke van den Berg, afscheid kindernevendienst

DE KRIM: 10:30 uur, dhr. A.Nijburg, Nieuwleusen. Openluchtdienst.

DEDEMSVAART: (Van Dedemkerk): 09:30 uur, ds. K. van Staveren; (Van Dedemkerk): 16:30 uur, ds. K. van Staveren, Kruimeldienst; (De Antenne): 10:30 uur, ds. J. Zondag, EigenwijzZdienst; (De Fontein): 19:00 uur, ds. K.A. Hazeleger, Ommen

GRAMSBERGEN: (Boomhofkerk): 09:30 uur, Mevr E Kolthof, Hardenberg; (Boomhofkerk): 19:00 uur, Mevr R Dekker, Vriezenveen

HARDENBERG: (Höftekerk): 09:30 uur, ds. P.J.H. Noordmans; (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. H. Dorgelo; (Baalderveld): 10:30 uur, ds. P. Langbroek, Slotdienst; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. M.S. Voet

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, mw. N. Jonkers-Salomons; (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, ds. L. van Rikxoort

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Brugkerk): 09:30 uur, Ds. R.H. Veldman uit Balkbrug, Dienst van Schrift en Tafel

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. P. Lindhout, Dedemsvaart

SIBCULO: (Kloosterkerk): 09:30 uur, Ds. H. Dorgelo en ds. v.d. Griend ambtsdragerwisseling en voorstellen nieuwe KR

VRIEZENVEEN: (Pollenkerk): 09:30 uur, Ds. R.J. Kranen; (Grote Kerk): 09:30 uur, Ds. M.H. de Jong; (Grote Kerk): 00:00 uur, Ds. I. Hoornaar; (Grote Kerk): 00:00 uur, Ds. R.J. Kranen; (CCK2, Kerkstraat 2): 10:00 uur, Ds. C. Stelwagen

Gereformeerde kerk

MARIëNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. H. Bakhuis, Hoogeveen; (Sionskerk): 19:00 uur, Ds. L. van Rikxoort (gezamenlijke dienst in Sionskerk Marienberg)

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds. W. den Braber

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. P. v.d Berg; (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. S. de Bruine

BRUCHTERVELD: 09:30 uur, leesdienst; 14:30 uur, ds A.M. de Hullu

DAARLERVEEN: (De Kruiskerk): 09:30 uur, leesdienst br. ; (De Kruiskerk): 16:30 uur, ds. F. Wisselink

DEN HAM: (Kerkgebouw De Fontein): 09:30 uur, ds. JPD Groen (Wezep)

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 09:30 uur, Ds. R. Tigelaar, Hrdbg-Baalderveld; (De Horizon): 00:00 uur, student Theo Bekkema

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 09:00 uur, ds. L.J. Blijdorp; (Morgenlicht): 14:30 uur, br. E. de Braak, Kampen

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Petrakerk): 11:00 uur, ds. R.Tigelaar; (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. H.Prins

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Morgenlicht): 11:00 uur, L.J. Blijdorp; (Morgenlicht): 16:30 uur, H. Prins

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 09:00 uur, ds. H. Prins; (Petrakerk): 14:30 uur, ds. R. Tigelaar

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, Ds. J. van Tuil; (De Levensbron): 14:30 uur, Ds. E. Woudt

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Br. E. Odink; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Br. E. Odink; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds. R.P. Heij

MARIëNBERG: 09:30 uur, ds. P.J. de Haan; 14:30 uur, ds. J. van Tuil

OMMEN: (Ommen Noord Oost): 09:00 uur, ds C. van Dijk; (Ommen Noord Oost): 19:00 uur, ds L.R.J. Kramer te Bergentheim

VROOMSHOOP: (De Akker): 09:30 uur, dienst; (De Akker): 14:30 uur, ds. C. van Dijk

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, Ds. H. G. Gunnink; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, Leesdienst

MARIëNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, ds. H.G. Gunnink; (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, ds. M.Dijkstra

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst; (Stephanuskerk): 09:15 uur, ds.R.van der Wolf

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 09:30 uur, ds. J.W. Moolhuizen, afscheidsdienst ds. J.W. Moolhuizen wegens vertrek naar de CGK van Hoogeveen; 19:00 uur, ds. D.A. Brienen, Hardenberg

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, pastoor Tjepkema, zaterdag eucharistieviering met Cantemus Domino; (St. Willibrordus): 09:30 uur, liturgische werkgroep, woord- en communieviering; (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord- en communieviering met kapelkoor

DE BELTE: 10:00 uur, Boerderijviering (bij de fam. Harink Schuinesloot), pastor Klein Overmeen, Bel't Canto

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Pr. A. Wenker

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Woord en Communie viering met Palet koor

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 11:00 uur, Pastor H.de Vries, Eucharistieviering met D.+ H. koor.

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. J. Oostenbrink uit Dedemsvaart

DEN HAM: (Hebron): 10:00 uur, Robert Bleker

HARDENBERG: (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, -

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, getuigenis en avondmaalsdienst, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16

Pinkstergemeente

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. B. Wessels

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Br. K. Remmerts, Avondmaalsviering

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Ds P. Passchier Veenendaal, A vondmaal

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Br. B. Reinds; 19:00 uur, Ds. W. Pflaum, Heilig Avondmaal

Diensten zorgcentra

COEVORDEN: (AKS): 10:30 uur, Mw. M. v.d. Linde

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Ds. J. Zondag

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Dhr. W. Meijer Org. Dhr. H. Kemink; (Meander, Burg. Bramerstraat 102): 11:00 uur, Beeld en geluid; (Oostloorn): 11:00 uur, ds. P.J.H. Noordmans; (Schoutenhof): 11:00 uur, Mw. H. Hubert Organist Dhr. F. Kroon

Wijkgemeente van bijzondere aard

VRIEZENVEEN: (Westerkerk): 09:30 uur, Ds. W. Goossen; (Westerkerk): 00:00 uur, Ds. C. Stelwagen