Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 30 december

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 10:00 uur, drs. J. Eertink; 19:00 uur, ds. J. M. Peschar, Gezamenlijk in de Sions kerk Mariënberg

SCHUINESLOOT: 11:00 uur, Ds R.J.Visser

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, Ds. J.W. Goossen Vriezenveen, Doopdienst

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 10:00 uur, ds. G. Rohaan; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 00:00 uur, ds. G.G. Rohaan van de Kamp

BRUCHTERVELD: 10:00 uur, ds. J. Schipper uit Dalfsen

DE KRIM: 10:00 uur, ds. A.W. Estië Oldebroek

DEDEMSVAART: (De Antenne): 09:30 uur, ds. J. Zondag; (De Fontein): 19:00 uur, ds. J.H. Adriaanse, Beerzerveld

GRAMSBERGEN: (Boomhofkerk): 10:00 uur, Ds Mevr H Boersma

HARDENBERG: (Stephanuskerk): 10:00 uur, ds. P.J.H. Noordmans; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. W. van der Wel

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, ds. H. Dorgelo; (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, ds. G. Holverda

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Brugkerk): 10:00 uur, Just for You uit Hoogeveen, Top-2000 dienst

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. A. de Lange

Gereformeerde kerk

COEVORDEN: 00:00 uur, ds. H. Nagelhout, Gezamenlijke dienst; 00:00 uur, ds. H. Nagelhout, Gezamenlijke Dienst Oudejaarsavond; 00:00 uur, ds. H. Nagelhout, Gezamenlijke Oudejaarsavonddienst; 00:00 uur, ds. H. Nagelhout, Gezamenlijke Oudejaarsavonddienst.; 00:00 uur, ds. H. Nagelhout, Gezamenlijke Oudejaarsavonddienst.

LUTTEN: (Kruiskerk): 09:30 uur, Ds.R.J. Visser uit Uelsen

MARIëNBERG: (Sionskerk): 10:00 uur, Ds. R. Biewinga, Gramsbergen; (Sionskerk): 19:00 uur, Ds. J.M. Peschar, Hollandseveld (gezamenlijke dienst in Sionskerk Marienberg)

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds. A.W. v.d. Griend uit Kloosterhaar

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. A.A.E. de Boer; (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. S. de Bruine

BERGENTHEIM: 09:30 uur, ds. G.J.Slotman uit Kampen; 14:30 uur, ds. K.A.v.d.Meer uit Gramsbergen.

BRUCHTERVELD: 09:30 uur, ds K.A. van der Meer; 14:30 uur, ds J.H. Dunnewind

DAARLERVEEN: (De Kruiskerk): 09:30 uur, Ds J Zwart em pred Bergentheim; (De Kruiskerk): 09:30 uur, Ds P Storm V'shoop

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 09:30 uur, ds. H.Prins; (De Horizon): 14:30 uur, ds.R.Tigelaar

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 11:00 uur, ds. L. J. Blijdorp; (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. A.P. Feijen

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Petrakerk): 09:00 uur, ds. L.J. Blijdorp; (Morgenlicht): 14:30 uur, ds. A.P. Feijen

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Morgenlicht): 09:00 uur, R Tigelaar; (Morgenlicht): 09:00 uur, R Tigelaar; (Morgenlicht): 14:30 uur, AP Feijen

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 11:00 uur, ds. K.A. van der Meer; (Petrakerk): 15:00 uur, ds. H.J. Visser; (Petrakerk): 00:00 uur, ds. H. Prins; (Petrakerk): 00:00 uur, ds. H. Prins

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, Ds. A.P. Feijen; (De Levensbron): 09:30 uur, Ds.E. Woudt

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. R.P. Heij; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. R.P. Heij; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds. D.S. Dreschler

LUTTEN: 09:30 uur, Ds J van Tuil; 14:30 uur, Ds R Tigelaar

MARIëNBERG: 09:30 uur, ds. P.L. Storm; 14:30 uur, ds. A.A.J. de Boer

OMMEN: (Ommen West): 09:00 uur, ds. A.M. de Hullu; (Ommen West): 14:30 uur, ds. D. de Jong, Den Ham; (Ommen Noord Oost): 11:00 uur, ds C. van Dijk; (Ommen Noord Oost): 16:30 uur, br J.K.S. Siertsema-leesdienst

VROOMSHOOP: (De Akker): 09:30 uur, ds. T. Waalewijn; (De Akker): 14:30 uur, ds. E.Meijer

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, leesdienst; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, leesdienst

MARIëNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, Dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, ds. H.G. Gunnink; (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, ds. S.de Marie

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 09:15 uur, Leesdienst; (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 09:30 uur, ds. S. de Bruine, Balkbrug; 16:30 uur, ds. L. van Dalen

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 14:45 uur, ds. D.A. Brienen; (Sjaloomkerk): 10:00 uur, dhr.R.Kalter

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord en communieviering

DE BELTE: 09:00 uur, Eucharistieviering pastoor Monninkhof, Fatimakoor

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 19:00 uur, Eucharistieviering door Pastoor Monninkhof mmv Volkszang

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Communieviering, pastor klein Overmeen

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Past. A. Monninkhof

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 19:00 uur, past. werker Klein Overmeen, Communieviering met koor Cornel

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Woord- en Communieviering

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 19:00 uur, Diaken G.Legtenberg, WoCo met Revival

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. F. Hofstra uit Nieuwleusen

DEDEMSVAART: (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Henk Hemme

HARDENBERG: (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, -

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, eigen spreker, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16; (Christengemeente 't Vechtdal Ommen): 10:30 uur, Martijn van der Laak, AAC de Dante, Balkerweg 3

Pinkstergemeente

HARDENBERG: (Stem der Hoop): 10:00 uur, Dienst, Wijkcentrum Wiekstee

VRIEZENVEEN: (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Dhr. R. Zijlstra uit Vriezenveen

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. H. Potgieter

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Br. A. Radenborg

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Br. D. v. Vliet uit Uelsen(D)

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Br. E. Mulder; 19:00 uur, Ds. W. van der Hoek, Jeugddienst

Diensten zorgcentra

COEVORDEN: (AKS): 10:30 uur, dhr. J. Mondria

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, De heer J. Smit

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Mw. M. Veenstra Organist Dhr. R. Kuiperij; (Oostloorn): 11:00 uur, ds. W. van der Wel