Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 3 februari

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 10:00 uur, Ds. G. J. Röben; 19:00 uur, Ds. L van Rikxoort, Gezamenlijk in de Sionskerk

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. J. Lambers-Niers

LUTTEN: 09:30 uur, Ds A.v.d.Spek

SCHUINESLOOT: 11:00 uur, Ds A.v.d.Spek

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, Ds. J.W. Goossen Vriezenveen, Doopdienst; (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, Ds. G. Doorn Vriezenveeen

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 10:00 uur, ds. G.G. Rohaan- v.d Kamp; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 19:00 uur, ds. G. Zijl,Lemele

BRUCHTERVELD: 10:00 uur, ds. Rineke van den Berg

DE KRIM: 10:00 uur, ds. M. Lourens, Emmen. Werelddiaconaat.

DEDEMSVAART: (Van Dedemkerk): 09:30 uur, ds. J.A. Wegerif, Nijverdal, Dienst van Schrift en Tafel, lopende viering; (De Fontein): 19:00 uur, ds. G. Rohaan, Bergentheim, Dienst van Schrift en Tafel, zittende viering

GRAMSBERGEN: (Boomhofkerk): 10:00 uur, Mevr E Kolthof; (Boomhofkerk): 19:00 uur, Zangdienst comm., Zangdienst

HARDENBERG: (Stephanuskerk): 10:00 uur, ds. M.S. Voet; (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. L. van Rikxoort; (Baalderveld): 10:30 uur, ds. P. Langbroek; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. Y. van Benthem

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, ds. H. Dorgelo; (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, ds. G. Holverda

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Reestkerk): 10:00 uur, Ds. J.G. Zomer uit Staphorst

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. P.J.H. Noordmans, Heilig Avondmaal

Gereformeerde kerk

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. H. Wachtmeester uit Hengelo

LUTTEN: (Kruiskerk): 09:30 uur, Ds. A.A. vd Spek uit Zwartsluis

MARIëNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. L van Rikxoort (viering Heilig Avondmaal); (Sionskerk): 19:00 uur, Ds. RJ Perk, Nijverdal

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds. mevr. H.J.Paas uit Nijverdal

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 09:30 uur, ds.A.v.d Lugt; (De Lichtbron): 14:30 uur, ds.S. de Bruine

BERGENTHEIM: 20:08 uur, ds.L.H.Th. Kooij uit Nieuwleusen; 14:30 uur, ds. L.R.J.Kramer

BRUCHTERVELD: 09:30 uur, ds J.B.K. de Vries; 14:30 uur, ds C. van Dijk

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 09:30 uur, Ds. K. A. van der Meer, H.A.; (De Horizon): 14:30 uur, Ds. K. A. van der Meer, H.A.

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 11:00 uur, ds. A. H. Verbree; (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. R. Tigelaar

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Petrakerk): 09:00 uur, Jan Hooiveld; (Morgenlicht): 14:30 uur, ds. R.Tigelaar

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Morgenlicht): 09:00 uur, HJ Visser; (Morgenlicht): 14:30 uur, R Tigelaar, HC4

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 11:00 uur, ds. H. Prins; (Petrakerk): 15:00 uur, ds. H. J. Visser

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, ds. L. Blijdorp; (De Levensbron): 14:30 uur, Ds. H.J. Visser

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. R.P. Heij; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds. D.S. Dreschler; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. R.P.Heij

LUTTEN: 09:30 uur, Ds J van Tuil ; 14:30 uur, Ds T Waalewijn

MARIëNBERG: 09:30 uur, Ruilen; 14:30 uur, Ruilen

OMMEN: (Ommen West): 09:00 uur, ds. D. de Jong, Den Ham; (Ommen West): 15:00 uur, ds. A.M. de Hullu, gezamenlijke dienst met Ommen NO; (Ommen Noord Oost): 11:00 uur, eredienst voorber. viering HA; (Ommen Noord Oost): 15:00 uur, ds A.M. de Hullu-dienst samen met West

VROOMSHOOP: (De Akker): 09:30 uur, ds. T. Waalewijn; (De Akker): 14:30 uur, ds. J. van Tuil

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, Leesdienst; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, Ds. S. de Marie

MARIëNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, Dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, leesdienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, ds. M.Dijkstra

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 09:15 uur, ds.R.van der Wolf; (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 09:30 uur, ds J.W. Moolhuizen; 16:30 uur, ds A.C. Wagenaar

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, diaken Wielens, zaterdag woord en communieviering met Convalesco; (St. Willibrordus): 09:30 uur, pastoor Tjepkema, eucharistieviering; (St. Franciscus): 10:00 uur, pastoor Tjepkema, zaterdag parochiële eucharistieviering met kapelkoor

DE BELTE: 19:00 uur, Eucharistieviering pastor Wenker (blasiuszegen) Fatimakoor

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 19:00 uur, Communieviering door werkgroep Slagharen mmv Eigenwijs

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Maria Lichtmis, Communieviering pastor M. klein Overmeen

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Pr. J. Rutgers

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 09:00 uur, Werkgroep Slagharen 1, Communieviering met ceciliakoor

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Pastor T. Tjepkema

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 11:00 uur, Pastor Jeannette Koopman, WoCo met Revival

Vergadering der gelovigen

DEDEMSVAART: Gebouw Sonnevanck, Rheezerend 164 in Dedemsvaart; zo. 10.00 uur, breking des broods; 19.00 uur, Evangelieverkondiging

Oecumenea

DEDEMSVAART: (Groen v. Prinstererschool, Langewijk 436): 10:30 uur, Elke tweede zondag van de maand. (uitgezonderd juli en aug.)

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. J. Oostenbrink uit Dedemsvaart

DEDEMSVAART: (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Cees Vork, Avondmaal

DEN HAM: (Hebron): 10:00 uur, Tomas Sagstrom

HARDENBERG: (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, -

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, Avondmaal & Getuigenisdienst, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16; (Christengemeente 't Vechtdal Ommen): 10:30 uur, Martijn van der Laak, Balkerweg 3, AAC de Dante

Pinkstergemeente

HARDENBERG: (Stem der Hoop): 10:00 uur, dienst, Wijkcentrum Wiekstee

VRIEZENVEEN: (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Mevr. H. Zijlstra uit Vriezenveen

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. F. Ouweneel

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Ds. A. Schipper, Avondmaalsviering

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Ds W. Pflaum Zwolle, Avondmaal

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Ds. L. Hellinga; 19:00 uur, Ds. L. Hellinga, Heilig Avondmaal

Diensten zorgcentra

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Ds. S. de Bruine; (Van Dedem Marke): 10:00 uur, Ds. A. ten Brinke, Avondmaalsviering in Het Baken

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Ds. Dunnewind Org. Dhr. J.H. Harsevoort; (Meander, Burg. Bramerstraat 102): 11:00 uur, Beeld en geluid; (Oostloorn): 11:00 uur, ds. D. Dreschler; (Schoutenhof): 11:00 uur, Org. Dhr. F. Kroon