Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 27 januari

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 10:00 uur, Ds. J. H. Adriaanse, Heilig Avondmaal; 19:00 uur, Ds. H. O. ter Beek

SCHUINESLOOT: 09:30 uur, Ds Juin

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, Ds. J.W. Goossen Vriezenveen, Viering Heilig Avondmaal; (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, Ds. J.W. Goossen Vriezenveen, Viering en dankzegging Heilig Avondmaal

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 10:00 uur, ds. G.G. Rohaan- v.d Kamp; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 19:00 uur, ds. W.Broekema Nijverdal

BRUCHTERVELD: 10:00 uur, ds. H. de Haan uit Den Ham; 19:00 uur, door eigen gemeente

DE KRIM: 10:00 uur, ds. G. Heinen, Dalfsen

DEDEMSVAART: (Van Dedemkerk): 09:30 uur, ds. J. Zondag; (Van Dedemkerk): 19:00 uur, ds. J.A. Wegerif, Nijverdal, Meezingdienst; (De Antenne): 10:30 uur, ds. K. van Staveren, Anders kerken m.m.v. EPN-band

GRAMSBERGEN: (Boomhofkerk): 10:00 uur, Mevr Ds H Boersma, H Avondmaal; (Boomhofkerk): 19:00 uur, Mevr Ds H Boersma, H Avondmaal

HARDENBERG: (Höftekerk): 10:00 uur, ds. J. Dijkstra, Heilig Avondmaal; (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. H. Dorgelo; (Baalderveld): 10:30 uur, ds. P. Langbroek, Experimentele dienst; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. Y. van Benthem; (Baalder): 10:00 uur, ds. W. van der Wel

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, mw. N. Jonkers-Salomons; (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, ds. L. van Rikxoort

KLOOSTERHAAR: (Frederikskerk): 15:00 uur, ds. A.W. v.d. Griend SIEN-dienst

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Reestkerk): 10:00 uur, Paasbroeders, Bijzondere dienst

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. G. Holverda

SIBCULO: (Kloosterkerk): 09:30 uur, Ds. H. Dorgelo

Gereformeerde kerk

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. H. Nagelhout, Gezamenlijke Schoolkerkdienst; 19:00 uur, ds. H. Nagelhout, Hoeksteendienst

LUTTEN: (Kruiskerk): 10:00 uur, Pastor Butti en Ds. J.C.J. Post. Oecumenische dienst

MARIËNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. W. Broekema, Nijverdal; (Sionskerk): 19:00 uur, Ds. HO ter Beek, Zwartsluis (gezamenlijke dienst in NH kerk te Beerzerveld)

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds.W. den Braber, H.A.

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. S. de Bruine; (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. R.M. Meijer

BERGENTHEIM: 09:30 uur, ds. L.R.J.Kramer; 14:30 uur, ds. C.van Dijk van Ommen-No

BRUCHTERVELD: 09:30 uur, ds H.J. Visser; 14:30 uur, ds R. Tigelaar

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 09:30 uur, ds. A.H. Verbree; (De Horizon): 14:30 uur, ds.W.F.Wisselink

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 09:00 uur, ds L.J. Blijdorp; (Morgenlicht): 14:30 uur, ds. A. H. Verbree

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Morgenlicht): 11:00 uur, ds. R.Tigelaar; (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. A.H.Verbree

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Petrakerk): 11:00 uur, LJ Blijdorp; (Morgenlicht): 16:30 uur, AH Verbree, HC 3

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 09:00 uur, ds. T. Waalewijn; (Petrakerk): 14:30 uur, ds. P.L. Storm

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, Ds. R.P. Heij; (De Levensbron): 14:30 uur, Ds. J. Zwart

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. D.S. Dreschler; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. D.S. Dreschler; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds. J.H. Dunnewind

LUTTEN: 09:30 uur, Ds H Prins Hardenberg C; 14:30 uur, Ds T Waalewijn

MARIËNBERG: 09:30 uur, ds R.W.J. van Ommen; 14:30 uur, ds. J. van Tuil

OMMEN: (Ommen West): 11:00 uur, ds. C. van Dijk, Ommen NO; (Ommen West): 15:00 uur, ds. A.M. de Hullu, gezamenlijke dienst met Ommen NO; (Ommen Noord Oost): 09:00 uur, ds C. van Dijk; (Ommen Noord Oost): 15:00 uur, ds A. M. de Hullu-dienst gez. met Ommen-W

VROOMSHOOP: (De Akker): 09:30 uur, ds. P.L. Storm; (De Akker): 14:30 uur, ds. J.Th. Jonkman

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, Leesdienst; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, Leesdienst

MARIËNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, Dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, leesdienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, ds. S.de Marie

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst; (Stephanuskerk): 09:15 uur, ds.R.van der Wolf

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 09:30 uur, ds J.W. Moolhuizen; 16:30 uur, ds D.A. Brienen

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 10:00 uur, dhr. R. Kalter; (Sjaloomkerk): 14:45 uur, ds. W. Moolhuizen Dedemsvaart

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, pastoor Tjepkema, zaterdag eucharistieviering; (St. Willibrordus): 09:30 uur, liturgische werkgroep, woord en communieviering met dameskoor; (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord en communieviering

DE BELTE: 09:00 uur, Eucharistieviering pastor Rutgers, Bel't Canto

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 19:00 uur, Eucharistieviering met pastor Wenker mmv Juventa

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Eucharistie, pastor J. Rutgers (pr)

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Past. A. Monninkhof

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 19:00 uur, pastoor Monninkhof, Eucharistieviering met koor Believe Together

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Woord en Communieviering met Palet koor

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 19:00 uur, Werkgroep, WoCo met Parochiezang

Vergadering der gelovigen

DEDEMSVAART: Gebouw Sonnevanck, Rheezerend 164 in Dedemsvaart; zo. 10.00 uur, breking des broods; 19.00 uur, Evangelieverkondiging

Oecumenea

DEDEMSVAART: (Groen v. Prinstererschool, Langewijk 436): 10:30 uur, Elke tweede zondag van de maand. (uitgezonderd juli en aug.)

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. H. Nieuwland uit Emmeloord

DEDEMSVAART: (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Robin Zandbergen

DEN HAM: (Hebron): 10:00 uur, Johanan

HARDENBERG: (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, dienst

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, eigen spreker, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16

Pinkstergemeente

VRIEZENVEEN: (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Dhr. R. Petersen uit Enschede

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. B. Wessels

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Ds. A. Schipper

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Ds G. de Bree Kampen

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Ds. A. Treuren; 16:00 uur, Kindertheater Benjamin v.d. Akker

Diensten zorgcentra

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Ds. J.W. Moolhuizen

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Dhr. T. Leferink Org. Dhr. B. Blekkenhorst; (Meander, Burg. Bramerstraat 102): 11:00 uur, Dhr. E. Odink Organist Dhr. R. Kuiperij; (Oostloorn): 11:00 uur, ds. D. Brienen

Lees De Toren online


Poll

Er moet een coffeeshop in stad Hardenberg komen.

Stemmen Bekijk resultaten

Er is 142 keer gestemd.

Weer