Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 20 september

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, J. W. Goossen Vriezenveen, Doopdienst

Protestantse Kerk Nederland

AADORP: (Aakerk): 14:30 uur, Ds. R.J. Kranen

DEDEMSVAART: (Van Dedemkerk): 19:00 uur, ds. Elly Wisselink; (De Antenne): 09:30 uur, ds. Jonathan Zondag en de heer B. Viskaal, Vredesdienst

GRAMSBERGEN: (Boomhofkerk): 10:00 uur, Ds Mevr H Boersma, Startdienst

HARDENBERG: (Höftekerk): 10:00 uur, ds. P.J.H. Noordmans, Startzondag; (Baalderveld): 10:30 uur, ds. Y. van Benthem; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. J. Otten, Meppel

HEEMSE: (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, mw. N. Jonkers-Salomons

KLOOSTERHAAR: (Frederikskerk): 10:30 uur, DS. H. Dorgelo, Startdienst/gezinsdienst. Reserveren voor de dienst 's avonds tussen 18.00-19.00 uur 0523 242112. Sluiting vrijdagavond 19.00 uur.

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Reestkerk): 09:30 uur, Ds. R.H. Veldman uit Balkbrug

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. A. de Lange, kerktv

VRIEZENVEEN: (Pollenkerk): 09:30 uur, Ds. A. Prins; (Pollenkerk): 19:00 uur, Ds. K.W.F. Borsje; (Grote Kerk): 09:30 uur, Ds. G. Doorn Opening winterwerk; (Grote Kerk): 19:00 uur, Ds. R.J. Kranen Jongerendienst; (CCK2, Kerkstraat 2): 10:00 uur, Ds. L.M. Jongejan; (CCK2, Kerkstraat 2): 18:30 uur, Ds. L.M. Jongejan

Gereformeerde kerk

COEVORDEN: (Singelkerk): 10:00 uur, ds. E. de Vries- Baarlink, Gezamenlijke dienst.

LUTTEN: (Kruiskerk): 09:30 uur, Dhr. M.Vos uit Vriezenveen

MARIëNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, ds. H de Haan uit Den Ham

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds. E. van Beesten uit Witharen

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. J.B.K. de Vries; (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. S. de Bruine

BERGENTHEIM: 11:00 uur, ds. Reinier Kramer Hagepreek aan de Haarweg openb. geloofsbelijdenis

DAARLERVEEN: (Gereformeerd Vrijgemaakt ): 09:30 uur, Ds. H.J. Visser aangepaste dienst i.v.m. bevestiging ambtsdragers

DEN HAM: (Kerkgebouw De Fontein): 10:00 uur, ds D. de Jong

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 09:30 uur, Ds. Piet Meijer, Meppel

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. J.H. Dunnewind; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds.R.P. Heij

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, diaken Wielens, zaterdag woord- en communieviering met herenkoor; (St. Willibrordus): 09:30 uur, pastoor Tjepkema, eucharistieviering

DE BELTE: 09:00 uur, Gebedsviering Werkgroep

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Gebedsviering, pastor J. Butti

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Priester A. Wenker

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 19:00 uur, werkgroep Slagharen 2, Communieviering

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. J. Oostenbrink uit Dedemsvaart

Pinkstergemeente

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. H. Potgieter

Baptistengemeente

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Ds. N. Brink, Opgave vooraf via: opgave.bgv@gmail.com; 19:00 uur, Ds. M. Luth (Doopdienst), Opgave vooraf via: opgave.bgv@gmail.com

Diensten zorgcentra

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, De heer J. Smit; (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Pastoraal team RK Kerk; (Van Dedem Marke): 19:00 uur, De heer J. Smit

Wijkgemeente van bijzondere aard

VRIEZENVEEN: (Westerkerk): 09:30 uur, Ds. M.H. de Jong; (Westerkerk): 19:00 uur, Ds. M.H. de Jong Doopdienst

Lees De Toren & De Toren van Twenterand online.



Weer