Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 20 januari

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 10:00 uur, Ds. G. J. Röben ; 19:00 uur, Ds. J. H. Adriaanse

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. E. de Vries-Baarlink, Bevestiging en afscheid ambtsdragers.

LUTTEN: 09:30 uur, Ds v.d.Veer

SCHUINESLOOT: 11:00 uur, Ds v.d.Veer

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, K.A. Hazeleger uit Ommen, Voorbereiding Heilig Avondmaal; (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, Dhr. H. Lowijs Noordseschut, Voorbereiding Heilig Avondmaal

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Oosterkerk): 10.00 uur, ds.G.Rohaan; 19.00 uur, ds. P.W.Dekker uit Wierden.

BRUCHTERVELD: 10:00 uur, ds. Rineke van den Berg

DE KRIM: 10:00 uur, kandidaat Y. Breemes, Rijssen. Jeugddienst

DEDEMSVAART: (De Antenne): 09:30 uur, mevr. ds. T.W.D. Prins-Van den Bosch, Daarle; (De Fontein): 19:00 uur, ds. J. Zondag

GRAMSBERGEN: (Boomhofkerk): 10:00 uur, Mevr Ds Boersma; (Boomhofkerk): 19:00 uur, Sandra Nijmeier, Twee of drie dienst

HARDENBERG: (Stephanuskerk): 10:00 uur, ds. Y. van Benthem; (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. W. van der Wel; (Baalderveld): 10:30 uur, ds. P. Langbroek; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. J. Dijkstra

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, ds. W. van der Wel; (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, ds. M.B. Plette, Vriezenveen

KLOOSTERHAAR: (Frederikskerk): 09:30 uur, ds. A.W. v.d. Griend,viering Heilig Avondmaal

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Reestkerk): 10:00 uur, Ds. M.S. van Sandijk-van de Wal uit Holten

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. J. Woltinge, Zwolle

Gereformeerde kerk

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. H. Nagelhout

LUTTEN: (Kruiskerk): 17:00 uur, Ds. J.C.J. Post Wierden-Lutten. Snertdienst

MARIËNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. BJ. Heusinkveld, Daarle; (Sionskerk): 19:00 uur, Ds. L. van Rikxoort, Marienberg

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds. W. den Braber

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. R.W.J. van Ommen; (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. J.H. Dunnewind

BERGENTHEIM: 09:30 uur, ds.M.K.Drost uit Bunschoten; 14:30 uur, ds. H.Prins van Hardenberg-C

BRUCHTERVELD: 09:30 uur, ds K.A. van der Meer; 14:30 uur, ds J.B.K. de Vries

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 14:30 uur, ds.A.P.Feijen; (De Horizon): 09:30 uur, Ds. H.J. Visser, Bruchterveld

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 09:00 uur, dienst; (Morgenlicht): 14:30 uur, br. W. Huttenga

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Morgenlicht): 11:00 uur, ds. R.Tigelaar; (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. K.A. van der Meer

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Petrakerk): 11:00 uur, AP Feijen; (Morgenlicht): 16:30 uur, KA vd Meer, HC2

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 09:00 uur, ds. J. Th. Jonkman; (Petrakerk): 14:30 uur, stud. J. Hooiveld

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, Ds. J. Zwart; (De Levensbron): 14:30 uur, Ds. J.W. van der Jagt

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. J.H. Dunnewind; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. J.H. Dunnewind; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds.R.P. Heij

LUTTEN: 09:30 uur, Ds T Waalewijn; 14:30 uur, Ds D de Jong te den Ham

MARIËNBERG: 09:30 uur, ds E. Woudt; 14:30 uur, ds. J. van Tuil

OMMEN: (Ommen West): 11:00 uur, ds.A.M.de Hullu; (Ommen West): 15:00 uur, ds.C. van Dijk, gezamenlijke dienst met Ommen NO; (Ommen Noord Oost): 09:00 uur, prof. dr. A.L.Th. de Bruijne te Kampen; (Ommen Noord Oost): 15:00 uur, ds C. van Dijk-dienst gez. met Ommen-W

VROOMSHOOP: (De Akker): 09:30 uur, ds. P.J. de Haan; (De Akker): 14:30 uur, ds. K.A. van der Meer

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, Ds. S. de Marie; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, Ds. M. A. Sneep

MARIËNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, Dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, leesdienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, leesdienst

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 09:15 uur, ds.R.van der Wolf; (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 16:30 uur, ds J.W. Moolhuizen; 09:30 uur, ds. J.W. Moolhuizen

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 10:00 uur, ds. D.A. Brienen; (Sjaloomkerk): 14:45 uur, ds. D.A. Brienen

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, diaken Wielens, zaterdag woord en communieviering ; (St. Willibrordus): 09:30 uur, pastoor Tjepkema, eucharistieviering; (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord en communieviering

DE BELTE: 19:00 uur, Eucharistieviering pastoor Monninkhof, Fatimakoor

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 09:00 uur, Eucharistieviering met pastoor Monninkhof mmv Volkszang

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Eucharistie, pastoor A. Monninkhof (pr)

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Pr. J. Rutgers

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 09:00 uur, pastor Wenker, Eucharistieviering met Ceaciliakoor

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Pastor T. Tjepkema

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 11:00 uur, Pastoor Weldam, Eucharistieviering met D.+ H.koor.

Vergadering der gelovigen

DEDEMSVAART: Gebouw Sonnevanck, Rheezerend 164 in Dedemsvaart; zo. 10.00 uur, breking des broods; 19.00 uur, Evangelieverkondiging

Oecumenea

DEDEMSVAART: (Groen v. Prinstererschool, Langewijk 436): 10:30 uur, Elke tweede zondag van de maand. (uitgezonderd juli en aug.)

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. J. Tanoesetiko uit Leeuwarden

DEDEMSVAART: (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Sytse Pijp

DEN HAM: (Hebron): 10:00 uur, Charles Campbell

HARDENBERG: (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, -

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, C. Vork, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16

Pinkstergemeente

VRIEZENVEEN: (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Dhr. J. Petersen uit Enschede

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. P. H. Hekman

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Br. W. de Vries

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Ds W. van der Hoek Hoogeveen

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Ds. van Rhee; 19:00 uur, Br. G. Brink

Diensten zorgcentra

COEVORDEN: (AKS): 10:30 uur, Mw. J. Regeling

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, De heer J. Smit

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Mw. H. Hubert Org. Dhr. J.H. Harsevoort; (Meander, Burg. Bramerstraat 102): 11:00 uur, Beeld en geluid; (Oostloorn): 11:00 uur, dhr. A. Gunnik; (Schoutenhof): 11:00 uur, Beeld en geluid