Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 2 februari

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 10:00 uur, Kand. D. Maarssen v/d Brink uit Kampen; 19:00 uur, Ds. P. Lindhout uit Dedemsvaart

COEVORDEN: (Stadskerk): 10:00 uur, ds. J. Lambers-Niers

DEN HAM: (Hervormde Kerk Den Ham (Hervormde Gemeente)): 10:00 uur, ds G. de Goeijen, Gezinsdienst

LUTTEN: 09:30 uur, Drs G.Zijl

SCHUINESLOOT: 11:00 uur, Drs G.Zijl

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, J. W. Goossen Vriezenveen, Doopdienst; (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, K.A. Hazeleger Ommen

Protestantse Kerk Nederland

AADORP: (Aakerk): 10:00 uur, Ds. R.J. Kranen

BERGENTHEIM: (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 10:00 uur, ds. G.G. Rohaan v/d Kamp; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 19:00 uur, ds. P.W. Dekker, Wierden

BRUCHTERVELD: 10:00 uur, ds. Rineke van den Berg

DE KRIM: 10:00 uur, ds. G. Rohaan Bergentheim/ De Krim

DEDEMSVAART: (De Antenne): 09:30 uur, ds. J. Zondag, Dienst van Schrift en Tafel, lopende viering; (De Fontein): 19:00 uur, ds. R.H. Veldman, Balkbrug, Dienst van Schrift en Tafel, zittende viering

GRAMSBERGEN: (Boomhofkerk): 10:00 uur, Mevr Ds H boersma, H Avondmaal; (Boomhofkerk): 19:00 uur, Mevr Ds H Boersma, H Avondmaal

HARDENBERG: (Stephanuskerk): 10:00 uur, ds. J. Kruiter; (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. P. Langbroek; (Baalderveld): 10:30 uur, ds. P. Langbroek; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. Y. van Benthem

HEEMSE: (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, ds. H. Dorgelo, Heilig Avondmaal

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Brugkerk): 10:00 uur, Ds. R.H. Veldman uit Balkbrug

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. A. de Lange

VRIEZENVEEN: (Pollenkerk): 09:30 uur, Prop. A.C. Borsje; (Grote Kerk): 09:30 uur, Ds. G. Doorn; (Grote Kerk): 14:30 uur, Ds. H. van Wingerden; (Grote Kerk): 19:00 uur, Ds. R.J. Kranen

Gereformeerde kerk

COEVORDEN: (Singelkerk): 10:00 uur, ds. H. Nagelhout

DEN HAM: (Gereformeerde Kerk Den Ham): 19:00 uur, ds G. Doorn, Vriezenveen

MARIëNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. K.A. Hazeleger (Ommen); (Sionskerk): 19:00 uur, Gezamenlijke dienst in de NH kerk te Beerzerveld

VRIEZENVEEN: (Ontmoetingskerk Vriezenveen): 09:30 uur, ds. G. Nijmeijer - Overdinkel, Zondag Werelddiaconaat m.m.v. de cantorij

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds. J.A.Wegerif uit Nijverdal

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. R.P. Heij; (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. S. de Bruine

BERGENTHEIM: 09:30 uur, dr. J.H.F.Schaeffer uit Kampen; 14:30 uur, ds. L.R.J.Kramer , aangepaste dienst

BRUCHTERVELD: 09:30 uur, leesdienst; 14:30 uur, ds A.M. de Hullu

DAARLERVEEN: (De Kruiskerk): 09:30 uur, Ds P de Haan ; (De Kruiskerk): 14:30 uur, student F Bakker

DEN HAM: (Kerkgebouw De Fontein): 10:00 uur, ds D. de Jong; (Kerkgebouw De Fontein): 14:30 uur, ds P.L. Storm

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 09:30 uur, Ds. Wim Noordzij, Zwolle-Noord, voorbereiding Heilig Avondmaal; (De Horizon): 14:30 uur, Ds. Jan Zwart, Zwolle

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 11:00 uur, ds .A.H. Verbree, jeugddienst; (Morgenlicht): 16:30 uur, br. W. Boersma

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Morgenlicht): 09:00 uur, Pim Poortinga; (Morgenlicht): 14:30 uur, Wim Boersma

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Petrakerk): 09:00 uur, ds. R.de Graaf; (Morgenlicht): 14:30 uur, br. W. Boersma (leesdienst)

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 11:00 uur, ds. H. Prins; (Petrakerk): 15:00 uur, wijkgesprekken

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, Ds.E. Woudt , Bevestiging/intrede Ds. Bondt Heemse-Marslanden; (De Levensbron): 14:30 uur, ds. H. Bondt

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. J.H. Dunnewind; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. J.H. Dunnewind; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds. D.S. Dreschler

LUTTEN: 09:30 uur, Ds AG Bruijn te Gees; 14:30 uur, Ds T Waalewijn

MARIëNBERG: 09:30 uur, ds. J. Zwart; 14:30 uur, ds. J. van Tuil

OMMEN: (Ommen Noord Oost): 09:00 uur, ds C. van Dijk; (Ommen Noord Oost): 15:00 uur, ds J.H. Dunnewind te Heemse

VROOMSHOOP: (De Akker): 09:30 uur, ds. P.L. Storm; (De Akker): 14:30 uur, ds. D. de Jong

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, Ds. H. G. Gunnink; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, Leesdienst

MARIëNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, ds. E. Heres; (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, ds. M.Dijkstra

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 09:15 uur, ds.R.van der Wolf; (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 09:30 uur, ds. J.G. Kortleven, Dedemsvaart; 16:30 uur, ds. J.W. Moolhuizen, Hoogeveen

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 10:00 uur, ds. D.A. Brienen; (Sjaloomkerk): 14:45 uur, ds. D.A. Brienen

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, diaken Wielens, zaterdag woord- en communieviering met herenkoor; (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord- en communieviering

DE BELTE: 19:00 uur, Communieviering pastor Butti, fatimakoor

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 09:00 uur, Eucharistieviering door pastor De Vries met Volkzang

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Eucharistie, pastor J. Rutgers (pr)

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Priester A. Wenker

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 10:00 uur, Pastor T. Tjepkema en Pastoor F. Wielens viering met Blasiuszegen, Maria Lichtmis

VRIEZENVEEN: (Rooms Katholieke Kerk H. Pancratiusparochie Vriezenveen): 09:30 uur, Pastoor Pikkemaat, Eucharistieviering in het parochiezaaltje

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. J. Tanoesetiko uit Leeuwarden

DEDEMSVAART: (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Henk Hemme

DEN HAM: (Hebron): 10:00 uur, Eddy van Braam

HARDENBERG: (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, -

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, getuigenis en avondmaalsdienst, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16; (Christengemeente 't Vechtdal Ommen): 10:30 uur, Nicolette Tibboel, AAC de Dante, Balkerweg 3 in Ommen

Pinkstergemeente

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. P. H. Hekman

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Ds. A. Schipper, Avondmaalsviering

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Ds J. Gankema Hattem

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Br. R. Peters; 19:00 uur, Ds. B. Hofman, Heilig Avondmaal

WESTERHAAR: (Gebouw Baptistengemeente): 10:00 uur, Br. Michel Dethmers

Hersteld Hervormde Gemeente

VRIEZENVEEN: (Beth-El Kerk Vriezenveen): 09:30 uur, Eerwaarde heer J. de Boer; (Beth-El Kerk Vriezenveen): 14:30 uur, Eerwaarde heer J. de Boer

Diensten zorgcentra

COEVORDEN: (AKS): 10:30 uur, Mw. M. v.d. Linde

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Ds. T. Waalewijn; (Van Dedem Marke): 10:00 uur, Ds. A. ten Brinke, Avondmaalsviering

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Ds. D.S. Dreschler Org. dhr. R. Kuiperij; (Meander, Burg. Bramerstraat 102): 11:00 uur, Beeld en geluid; (Oostloorn): 11:00 uur, ds. G. Holverda

Wijkgemeente van bijzondere aard

VRIEZENVEEN: (Hervormd Centrum Stjäävelin): 10:00 uur, Ds. P. Molenaar B.A.; (Westerkerk): 09:30 uur, Ds. M.H. de Jong; (Westerkerk): 19:00 uur, Ds. J. H. van Daalen B.A.

Lees De Toren & De Toren van Twenterand online.



Weer