Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 17 maart

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 08:45 uur, Ds. J. H. Adriaanse, Biddag met de scholen; 19:30 uur, Dr. J. C. Borst uit Sleen, Biddag dienst; 10:00 uur, Ds. J. H. Adriaanse; 19:00 uur, Ds. W. den Braber, Gezamenlijk in de Sionskerk

COEVORDEN: 19:30 uur, ds. E. de Vries-Baarlink, Gezamenlijke dienst: Biddag voor gewas en arbeid.; 10:00 uur, ds. H. Nobel uit Hoogeveen

LUTTEN: 19:00 uur, Dhr M.Vos

SCHUINESLOOT: 11:00 uur, Ds C.Post

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, Ds. M.H. de Jong Vriezenveen, Biddag voor Gewas en Arbeid; (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, Ds.K.A. Hazeleger Ommen, Met medewerking van "De Lofstem"; (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, Ds. H. Bakhuis Hoogeveen

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 10:30 uur, ds. G.G. Rohaan- v.d Kamp; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 10:00 uur, ds. G.G. Rohaan- v.d Kamp; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 19:00 uur, ds. G.G. Rohaan- v.d Kamp; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 19:30 uur, ds. G.G. Rohaan- v.d Kamp

BRUCHTERVELD: 19:30 uur, ds. W. van de Griend uit Kloosterhaar; 10:00 uur, ds. J.A. Droogendijk uit Vroomshoop

DE KRIM: 19:30 uur, ds. G. Rohaan, Bergentheim/De krim, Biddag.; 10:00 uur, kandidaat Y. Breemes, Rijssen. 2e 40 dagen tijd

DEDEMSVAART: (De Antenne): 19:30 uur, ds. J. Zondag; (De Antenne): 09:30 uur, dhr. Hans Bouma, Verhalendienst; (De Antenne): 19:00 uur, ds. W. Moolhuizen, Taizéviering; (De Fontein): 19:00 uur, ds. K. van Staveren

GRAMSBERGEN: (Vlaswiekkerk): 11:30 uur, Mevr Ds H Boersma, Ukkepukdienst; (Boomhofkerk): 19:30 uur, Mevr Ds H Boersma, Bidstond voor Gewas en Arbeid; (Boomhofkerk): 10:00 uur, Ds Mevr H Boersma; (Boomhofkerk): 19:00 uur, Mevr Ds J Stegeman, Vleuten .Theoloog van het jaar

HARDENBERG: (Höftekerk): 19:30 uur, ds. W. van der Wel; (Stephanuskerk): 10:00 uur, ds. P.J.H. Noordmans; (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. P. Langbroek, Vesper; (Baalderveld): 10:30 uur, ds. P. Langbroek; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. Y. van Benthem

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, ds. W. van der Wel; (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, ds. J.W. Goossen, Vriezenveen

KLOOSTERHAAR: (Frederikskerk): 19:30 uur, da. R. van Doorn, Bruchterveld; (Frederikskerk): 09:30 uur, ds. A.W. v.d. Griend

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Reestkerk): 19:30 uur, Ds. M.S. van Sandijk-van de Wal uit Holten, Bidstond voor Gewas & Arbeid; (Reestkerk): 10:00 uur, Dhr. A.H. Jentink uit Balkbrug, Scholendienst

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. J. Kruiter

SIBCULO: (Kloosterkerk): 09:30 uur, Sing-in

Gereformeerde kerk

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. H. Nagelhout

MARIëNBERG: (Sionskerk): 08:45 uur, ds. JH Adriaanse (biddag met de scholen in NH kerk te Beerzerveld); (Sionskerk): 19:30 uur, ds. L. van Rikxoort, Marienberg (biddag voor gewas en arbeid); (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. L. van Rikxoort, Marienberg; (Sionskerk): 19:00 uur, Ds. W. den Braber, Vriezenveen

WESTERHAAR: (De Bron ): 19:30 uur, ds. W. den Braber Biddag; (De Bron ): 09:30 uur, ds. J. A. Wegerif uit Nijverdal, 2e Zondag 40 dagentijd

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 19:30 uur, ds. S. de Bruine, biddag voor gewas en arbeid; (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. S. de Bruine; (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. G.O. Sander

BERGENTHEIM: 19:30 uur, ds. L.R.J.Kramer; 09:30 uur, ds. H.J.Boiten uit Amersfoort; 14:30 uur, ds. H.J.Boiten uit Amersfoort

BRUCHTERVELD: 19:30 uur, ds H.J. Visser; 09:30 uur, ds H.J. Visser; 14:30 uur, ds J.H. Dunnewind

DAARLERVEEN: (De Kruiskerk): 19:30 uur, Ds. T. Wendt em pred. ; (De Kruiskerk): 09:30 uur, Ds. E. Woudt em. pred.; (De Kruiskerk): 14:30 uur, Ds. H J Visser

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 09:30 uur, Ds. K.A. van der Meer, Gramsbergen; (De Horizon): 14:30 uur, Ds. T. Waalewijn, Lutten; (De Horizon): 19:30 uur, Ds. E. Woudt, Heemse, Biddag

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 09:00 uur, ds.L.J. Blijdorp; (Morgenlicht): 14:30 uur, ds.A.H. Verbree

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Petrakerk): 11:00 uur, ds. R.Tigelaar; (Morgenlicht): 19:30 uur, ds. A.H.Verbree, Biddag; (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. A.H.Verbree

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Morgenlicht): 19:30 uur, AH Verbree, biddag; (Morgenlicht): 11:00 uur, AP Feijen; (Morgenlicht): 16:30 uur, AH Verbree

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 19:30 uur, ds. J. Th. Jonkman, biddag; (Petrakerk): 09:00 uur, stud J. Hooiveld; (Petrakerk): 14:30 uur, ds L.J. Blijdorp

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 19:30 uur, Ds. E. Woudt; (De Levensbron): 09:30 uur, Ds. E. Meijer; (De Levensbron): 14:30 uur, ds. L. Blijdorp

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 15:00 uur, Ds. D.S. Dreschler; (Kandelaarkerk): 19:30 uur, Ds. D.S. Dreschler; (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. R.P. Heij; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. R.P. Heij; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds. E. Woudt

LUTTEN: 19:30 uur, Ds T Waalewijn Biddag

MARIëNBERG: 19:30 uur, ds. J. van Tuil, Biddag; 09:30 uur, Ruilen; 14:30 uur, Ruilen

OMMEN: (Ommen West): 15:00 uur, ds. C. van Dijk, Ommen NO, Biddagdienst voor kinderen Basisschool; (Ommen West): 19:30 uur, ds. C. van Dijk, Ommen NO, Biddagdienst samen met Ommen NO; (Ommen West): 11:00 uur, ds. A.M. de Hullu; (Ommen West): 15:00 uur, ds. D. de Jong. Den Ham, dienst samen met Ommen NO; (Ommen Noord Oost): 15:00 uur, ds S. de Bruine te Balkbrug-extra aandacht kinderen basisschool; (Ommen Noord Oost): 19:30 uur, ds C. van Dijk-dienst samen met West; (Ommen Noord Oost): 09:00 uur, ds A.M. de Hullu; (Ommen Noord Oost): 15:00 uur, ds D. de Jong te Den Ham dienst samen met West

VROOMSHOOP: (De Akker): 19:30 uur, ds. P.L. Storm; (De Akker): 09:30 uur, ds. J. van Tuil; (De Akker): 14:30 uur, ds. P.L. Storm

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 19:30 uur, Ds. E. Heres, Biddag ; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, Leesdienst; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, Leesdienst

MARIëNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, ds. M.Dijkstra; (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, leesdienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 19:30 uur, leesdienst, bidstond, LET OP: locatie De Bo, Kanaalweg Oost 59, Bergentheim

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 09:15 uur, ds.De Jager; (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst; (Stephanuskerk): 19:30 uur, ds.R.van der Wolf, Biddag

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 19:30 uur, ds J.W. Moolhuizen, biddag; 09:30 uur, ds J.W. Moolhuizen; 16:30 uur, ds. K. Jonkman, Steenwijk

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 19:30 uur, ds. P. Drost ; (Sjaloomkerk): 10:00 uur, ds. D.A. Brienen; (Sjaloomkerk): 14:45 uur, ds. W. Moolhuizen Dedemsvaart

Vergadering der gelovigen

DEDEMSVAART: Gebouw Sonnevanck, Rheezerend 164 in Dedemsvaart; zo. 10.00 uur, breking des broods; 19.00 uur, Evangelieverkondiging

Oecumenea

DEDEMSVAART: (Groen v. Prinstererschool, Langewijk 436): 10:30 uur, Elke tweede zondag van de maand. (uitgezonderd juli en aug.)

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, diaken Wielens, zaterdag vesper met Cantemus Domino; (St. Willibrordus): 09:30 uur, pastoor Tjepkema, eucharistieviering en kinderwoorddienst met Convalesco; (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord en communieviering

DE BELTE: 19:00 uur, Eucharistieviering pastoor Monninkhof, Fatimakoor

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 09:00 uur, Eucharistieviering door pastoor Monninkhof mmv Con Amore

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Communieviering, pastor G. Noordink

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Pr. J. Rutgers

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 09:00 uur, pastor Noordink, Communieviering met Ceciliakoor

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Pastor T. Tjepkema

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 11:00 uur, Pastor H.de Vries, Eucharistieviering met D.+H.koor.

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. IJ. Zijlstra uit Grou

DEDEMSVAART: (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Richard Vos

DEN HAM: (Hebron): 10:00 uur, Johanan

HARDENBERG: (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, -

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, eigen spreker, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16; (Christengemeente 't Vechtdal Ommen): 10:30 uur, Anthon van der Laak, Balkerweg 3, AAC de Dante

Pinkstergemeente

HARDENBERG: (Stem der Hoop): 10:00 uur, Dienst, WWijkcentrum de "Wiekstee"

VRIEZENVEEN: (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Dhr. N.F. Hinsenveld uit Vriezenveen

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. P. H. Hekman

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Ds. P. Jager

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Ds B. Boer Emmeloord

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Br. T. van Ommen; 19:00 uur, Ds. W. van der Hoek, Doopdienst

Diensten zorgcentra

COEVORDEN: (AKS): 10:30 uur, Mw. J. Regeling

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Ds. A.ten Brinke, Biddagviering

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Mw. M. Veenstra / Mw. E. Kolthof Org. Mw. Harsevoort; (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Dhr. H. Ekenhorst Org. Dhr. R. Kuiperij; (Meander, Burg. Bramerstraat 102): 11:00 uur, Beeld en geluid; (Oostloorn): 11:00 uur, mw. M. Veenstra; (Schoutenhof): 11:00 uur, Beeld en geluid