Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 17 februari

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 10:00 uur, Ds. H. A. J. Bierma uit Nijverdal; 19:00 uur, Ds. J. M. Peschar uit Hollandscheveld

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. H. Borst uit Sleen

LUTTEN: 09:30 uur, Dhr M.Vos

SCHUINESLOOT: 11:00 uur, Dhr M.Vos

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, Ds. W. den Braber , Kanselruil met Gereformeerde kerk; (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, Ds. G. Schreuders Wierden

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 10:00 uur, ds. G. Nijmeijer, Overdinkel; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 19:00 uur, ds. J. Dijkstra, Vroomshoop

BRUCHTERVELD: 10:00 uur, ds. B.J. Heusinkveld uit Daarle

DE KRIM: 10:00 uur, ds. A.P. Heiner, Elim.

DEDEMSVAART: (Van Dedemkerk): 09:30 uur, ds. K. van Staveren, Doopdienst; (De Fontein): 19:00 uur, ds. J. Zondag

GRAMSBERGEN: (Boomhofkerk): 10:00 uur, Mevr Ds H boersma; (Boomhofkerk): 19:00 uur, Mevr Josee Veldkamp, 2e Exloermond

HARDENBERG: (Stephanuskerk): 10:00 uur, ds. L. van Rikxoort; (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. W. van der Wel; (Baalderveld): 10:30 uur, ds. J. Woltinge, Zwolle; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. Y. van Benthem

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, ds. W. van der Wel; (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, ds. H. Scholing, Hoogeveen

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Reestkerk): 10:00 uur, Ds. M. Develing uit Nieuwleusen

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. J. Dijkstra

SIBCULO: (Kloosterkerk): 09:30 uur, Ds. H. Dorgelo

Gereformeerde kerk

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. H. Nagelhout

MARIëNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. P. Hellinga, Zwolle; (Sionskerk): 19:00 uur, Ds. JM. Peschar, Hollandseveld

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, Dhr. H. Lowijs uit Noordscheschut

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. S. de Bruine; (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. J.B.K. de Vries

BERGENTHEIM: 09:30 uur, ds. G.Meijer uit Zuidlaren; 14:30 uur, ds. D.S.Dreschler uit Heemse

BRUCHTERVELD: 09:30 uur, ds E. Meijer; 14:30 uur, ds J.H. Dunnewind

DAARLERVEEN: (De Kruiskerk): 09:30 uur, Ds. H J Visser HA; (De Kruiskerk): 14:30 uur, Ds. H.J.Visser

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 14:30 uur, Ds. L.J. Blijdorp; (De Horizon): 14:29 uur, Eduard de Braak

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 11:00 uur, ds. A. H. Verbree; (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. A.P. Feijen

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Petrakerk): 09:00 uur, ds. M.K. van Rijswijk; (Morgenlicht): 14:30 uur, ds. A.P. Feijen

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Morgenlicht): 09:00 uur, H Smit; (Morgenlicht): 14:30 uur, AP Feijen, HC 6

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 11:00 uur, ds. H. Prins; (Petrakerk): 15:00 uur, ds. D. de Jong

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, ds. L. Blijdorp; (De Levensbron): 14:30 uur, kand. R. Elzinga

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. J.H. Dunnewind; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. J.H. Dunnewind; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds. J.R. Cramer

MARIëNBERG: 09:30 uur, ds. J. van Tuil; 14:30 uur, ds. W.F. Wisselink

OMMEN: (Ommen West): 09:00 uur, Prof.dr. P.H.R. van Houwelingen, Kampen; (Ommen West): 15:00 uur, student J. Hooiveld, Kampen; (Ommen Noord Oost): 11:00 uur, prof dr. P.H.R. van Houwelingen te Kampen; (Ommen Noord Oost): 15:00 uur, student J. Hooiveld te Kampen-dienst met OW

VROOMSHOOP: (De Akker): 09:30 uur, ds. P.L. Storm; (De Akker): 14:30 uur, ds. M.O. ten Brink

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, Ds. M. A. Sneep; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, Ds. E. Heres

MARIëNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, Dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, ds. M.A. Sneep; (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, leesdienst

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 09:15 uur, ds.De Jager; (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 09:30 uur, ds. W. Steenbergen; 16:30 uur, ds. M. Oppenhuizen

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 10:00 uur, ds. D.A. Brienen; (Sjaloomkerk): 14:45 uur, ds. D.A. Brienen

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, diaken Wielens, zaterdag woord en communieviering met dameskoor; (St. Willibrordus): 09:30 uur, pastoor Tjepkema, eucharistieviering; (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord en communieviering

DE BELTE: 19:00 uur, Communieviering pastor Butti, fatimakoor

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 09:00 uur, Eucharistieviering door pastor Rutgers mmv Juventa

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Eucharistie, pastoor A. Monninkhof (pr)

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Priester A. Wenker

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 09:00 uur, pastoor Monninkhof, Eucharistieviering met Ceciliakoor

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Pastor T. Tjepkema

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 11:00 uur, Pastor H.de Vries, Eucharistieviering met D.+H. koor.

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. J. Oostenbrink uit Dedemsvaart; 10:00 uur, hr. K Hoekman van Urk

DEDEMSVAART: (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Bas Hogendorf, Iedereen heef iets dienst.

DEN HAM: (Hebron): 10:00 uur, Gastspreker

HARDENBERG: (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, -

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, G. Duerink, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16; (Christengemeente 't Vechtdal Ommen): 10:30 uur, Anthon van der Laak, Balkerweg 3, AAC de Dante

Pinkstergemeente

HARDENBERG: (Stem der Hoop): 10:00 uur, Dienst, Wijkcentrum de "Wiekstee"

VRIEZENVEEN: (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Dhr. M. Molensky uit Assen

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. M. Vos

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Ds. P. Wijchers

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Ds J. van der Zeeuw Middelburg

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Br. R. Wichers; 19:00 uur, Br. M. Vos, Avond met liederen van Kleine Kracht

Diensten zorgcentra

COEVORDEN: (AKS): 10:30 uur, Mw. M. van der Linde

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, De heer J. Smit

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Dhr. E. Odink Org. Dhr. J.H. Harsevoort; (Meander, Burg. Bramerstraat 102): 11:00 uur, Beeld en geluid; (Oostloorn): 11:00 uur, dhr. J. Smit, Dedemsvaart; (Schoutenhof): 11:00 uur, Beeld en geluid