Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 13 januari

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 10:00 uur, Ds. J. H. Adriaanse; 19:00 uur, Ds. E. J. Prins uit Daarle

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. E. de Vries-Baarlink, Gezamenlijke viering Heilig Avondmaal.

SCHUINESLOOT: 00:00 uur, Ds A Oosterwijk

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, Ds. H. Bakhuis Hoogeveen; (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, Ds. M. A. Bos Daarlerveen

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Westerkerk): 10.00 uur, ds. H. Linde, Hoogeveen; 19.00 uur, ds. A. v.d. Spek, Zwartsluis

DE KRIM: 10:00 uur, ds. G. Rohaan, Bergentheim/De krim. Heilig Avondmaal

DEDEMSVAART: (Van Dedemkerk): 09:30 uur, ds. K. van Staveren; (De Antenne): 10:30 uur, ds. K. Versteegh, EigenwijzZdienst; (De Antenne): 19:00 uur, ds. K. van Staveren, Taizédienst; (De Fontein): 19:00 uur, mevr. ds. H. Paas, Nijverdal

GRAMSBERGEN: (Vlaswiekkerk): 10:30 uur, Mevr Ds H Boersma, E-Meeting; (Boomhofkerk): 10:00 uur, Mevr Ds Lambers Niers, Coevorden; (Boomhofkerk): 19:00 uur, Ds B Breunesse, Hardenberg

HARDENBERG: (Höftekerk): 10:00 uur, ds. J. Kruiter; (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. P.H.J. Noordmans; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. Y. van Benthem; (Baalder): 10:00 uur, ds. W. van der Wel

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, ds. H. Dorgelo; (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, dhr. J. Eertink, Rijssen

KLOOSTERHAAR: (Frederikskerk): 09:30 uur, ds. A.W. v.d. Griend

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Reestkerk): 10:00 uur, Eigen mensen, Themadienst Follow-Me

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. J. Dijkstra

Gereformeerde kerk

LUTTEN: (Kruiskerk): 09:30 uur, Domina H.J. Paas uit Nijverdal. Viering Heilig Avondmaal.

MARIËNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. L. van Rikxoort, Marienberg; (Sionskerk): 19:00 uur, Ds. EJ Prins, Daarle (gezamenlijke dienst in NH Kerk te Beerzerveld)

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds. P.W.Dekker uit Wierden

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. D.S. Dreschler; (De Lichtbron): 14:30 uur, leesdienst br. D.H. van Kalkeren

BERGENTHEIM: 09:30 uur, ds. L.R.J.Kramer; 14:30 uur, ds. G.J.Slotman Uit Kampen

BRUCHTERVELD: 09:30 uur, ds H.J. Visser; 14:30 uur, ds A.P. Feijen

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 14:30 uur, ds.A.M. de Hullu; (De Horizon): 09:30 uur, Ds. J.H. Dunnewind, Heemse

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 09:00 uur, ds. A. H. Verbree Heilig Avondmaal; (Morgenlicht): 14:30 uur, ds. A. H. Verbree Heilig Avondmaal

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Morgenlicht): 11:15 uur, ds. R.Tigelaar, Heilig Avondmaal; (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. A.H.Verbree

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Petrakerk): 11:15 uur, AP Feijen, Heilig Avondmaal; (Morgenlicht): 16:30 uur, AH Verbree, HC 1

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 08:45 uur, ds. H. Prins; (Petrakerk): 14:30 uur, ds. R Tigelaar

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, Ds. S. de Bruine; (De Levensbron): 14:30 uur, Ds. R. Tigelaar

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. R.P. Heij; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. R.P. Heij; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds. D.S. Dreschler

LUTTEN: 09:30 uur, Ds E Woudt; 14:30 uur, Dr ter Velde

MARIËNBERG: 09:30 uur, Ruilen; 14:30 uur, Ruilen

OMMEN: (Ommen West): 11:00 uur, Ds. A.M. De Hullu; (Ommen West): 15:00 uur, Ds. K. van der Meer, Gramsbergen. Gezamenlijke dienst met Ommen NO; (Ommen Noord Oost): 09:00 uur, student F. Pathuis te Kampen; (Ommen Noord Oost): 15:00 uur, ds K. van der Meer te Gramsbergen-dienst gez. met Ommen-W

VROOMSHOOP: (De Akker): 09:30 uur, ds. J. van Tuil; (De Akker): 14:30 uur, ds. P.L. Storm

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, Leesdienst; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, Leesdienst

MARIËNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, Dienst

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst; (Stephanuskerk): 09:15 uur, ds.R.van der Wolf

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 09:30 uur, ds J.W. Moolhuizen; 16:30 uur, ds. H.J. Vazquez, Emmen

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 10:00 uur, ds. D.A. Brienen; (Sjaloomkerk): 14:45 uur, ds. D.A. Brienen

Vergadering der gelovigen

DEDEMSVAART: Gebouw Sonnevanck, Rheezerend 164 in Dedemsvaart; zo. 10.00 uur, breking des broods; 19.00 uur, Evangelieverkondiging

Oecumenea

DEDEMSVAART: (Groen v. Prinstererschool, Langewijk 436): 10:30 uur, Elke tweede zondag van de maand. (uitgezonderd juli en aug.)

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, bisschop van den Hout, zaterdag opening Antoniusgebouw met pastoor Tjepkema , diaken Wielens , Cantemus Domino en Convalesco; (St. Willibrordus): 09:30 uur, liturgische werkgroep, woord en communieviering; (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord en communieviering

DE BELTE: 09:00 uur, communieviering werkgroep De Belte Fatimakoor

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 09:00 uur, Eucharistieviering met pastor Wenker mmv Con Amore

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Communieviering, werkgroep De Belte

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Past. A. Monninkhof

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 09:00 uur, pastor Rutgers, Eucharistieviering met koor Cornel

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Pastor F. Wielens

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 19:00 uur, Pastor Jeannette Koopman, WoCo met Revival

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. P. Wijngaarden uit Leeuwarden

DEDEMSVAART: (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Jan van de Akker

DEN HAM: (Hebron): 10:00 uur, Jan Bart Vossebelt; (Hebron): 19:00 uur, 19:00 - 20:00 Lekker Een Uurtje Kerk (L.E.U.K)

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, R. Yakubu, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16

Pinkstergemeente

VRIEZENVEEN: (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Dhr. M. Petersen uit Enschede

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. B. Wessels

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Br. K. Remmerts

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Br. P. Kruijt Zwolle

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Ds. P. van Bruggen; 19:00 uur, Ds. W. van der Hoek, M.m.v. Worshipband

Diensten zorgcentra

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Pastoraal team RKK

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Dhr. H. Ekenhorst Org. Dhr. R. Kuiperij; (Oostloorn): 11:00 uur, ds. G. Holverda