Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 10 januari

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, J. W. Goossen Vriezenveen, Onlinedienst

Protestantse Kerk Nederland

BRUCHTERVELD: 10:00 uur, ds. J.C.M. Teding van Berkhout uit Vroomshoop, streamdienst

DEDEMSVAART: (Van Dedemkerk): 19:00 uur, ds. R.D. van Hornsveld uit Den Ham., Online dienst. ; (De Antenne): 09:30 uur, ds. Jonathan Zondag, Online dienst.

GRAMSBERGEN: (Vlaswiekkerk): 10:30 uur, Ds Mevr H Boersma, E-Meeting; (Boomhofkerk): 10:00 uur, Ds Mevr H Boersma, Afscheid ds H Kaufmann; (Boomhofkerk): 19:00 uur, Zangdienst comm. , Zangdienst

HARDENBERG: (Höftekerk): 10:00 uur, ds. W. van der Wel

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, ds. H. Dorgelo

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Brugkerk): 10:00 uur, Ds. R.H. Veldman uit Balkbrug, Dienst van Schrift en Tafel. Onlinedienst.

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. P. Langbroek

SIBCULO: (Kloosterkerk): 09:30 uur, Ds. F. Schipper, Vroomshoop

Gereformeerde kerk

COEVORDEN: (Singelkerk): 10:00 uur, ds. E. de Vries- Baarlink, Gezamenlijke Avondmaalsdienst.

MARIëNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, ds. M.J. Winters-Karels uit Ommen - online viering via kerkomroep.nl

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds. K.F.W. Borsje uit Vriezenveen

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 09.30 uur, ds. Thijs Oosterhuis, Zwolle, vlootpredikant

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 10:00 uur, ds.D.C. Meijer; (Morgenlicht): 14:30 uur, ds. A.H. Verbree

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 10:00 uur, ds. H. Prins

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, ds. H. Bondt Heemse-Marslanden, de dienst is online te volgen; (De Levensbron): 14:30 uur, ds. D de Jong Den Ham, de dienst is online te volgen

LUTTEN: 10:00 uur, Ds E Woudt

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, Ds. P.F. Lameris; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, Leesdienst

MARIëNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, dienst

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Stephanuskerk): 09:15 uur, Ds. R. van der Wolf; (Stephanuskerk): 14:30 uur, Leesdienst

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, pastoor Tjepkema, zaterdag eucharistieviering; (St. Willibrordus): 09:30 uur, diaken Wielens, woord- en communieviering

DE BELTE: 19:00 uur, Gebedsviering werkgroep Slagharen

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 19:00 uur, Eucharistieviering door pastor Wenker mmv cantors Con Amore

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Doop van de Heer, Communieviering, pastor J. Butti

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Pastoor A. Monninkhof

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 09:00 uur, werkgroep Slagharen 2, Communieviering

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Pastor F. Wielens

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. R. Afakhti uit Meppel

OMMEN: (Crosspoint): 10:30 uur, Esther Vorsterman van Oijen, Speciale samenkomst met gastspreker Esther Vorsterman van Oijen. We komen samen in het Vechtdal College, Balkerweg 2. Meer informatie op crosspointcenter.nl | Inschrijven niet nodig, gasten welkom!

Baptistengemeente

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Gerrit Leuvenink, Online-dienst met voorganger Gerrit Leuvenink Assen. Kijk voor de link op www.baptistenhardenberg.nl of via Facebook.

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Ds. F. Stalman (Delfzijl), Online dienst YouTube kanaal Baptistengemeente Vroomshoop

WESTERHAAR: (Gebouw Baptistengemeente): 11:00 uur, Ds. Michél Dethmers, Dienst te volgen met livestreaam via www.baptisten-westerhaar.nl