Kerkdiensten

Kerkdiensten van zondag 10 februari

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 10:00 uur, Kand. Y. Breemers; 19:00 uur, Ds. J. H. Adriaanse

SCHUINESLOOT: 09:30 uur, Da G.Arends, met medewerking Together

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, Ds. M.B. Plette Vriezenveen; (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, D. Wolters Vollenhove, Jongerendienst

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 10:00 uur, ds. G. Rohaan; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 19:00 uur, ds. J. Wegerif, Nijverdal

BRUCHTERVELD: 10:00 uur, ds. Rineke van den Berg

DE KRIM: 10:00 uur, ds. G. Rohaan, Bergentheim/De krim. Kerk en Schooldienst.

DEDEMSVAART: (Van Dedemkerk): 09:30 uur, ds. K. van Staveren, Scholendienst; (Van Dedemkerk): 16:30 uur, ds. K. van Staveren, Kruimeldienst; (De Fontein): 19:00 uur, ds. L. van Rikxoort, Heemse

GRAMSBERGEN: (Vlaswiekkerk): 10:30 uur, Mevr Ds, H Boersma, E-Meeting; (Boomhofkerk): 10:00 uur, Ds J Kruiter, Hardenberg; (Boomhofkerk): 19:00 uur, Mevr Ds, H Boersma

HARDENBERG: (Höftekerk): 10:00 uur, ds. P.J.H. Noordmans; (Stephanuskerk): 19:00 uur, Kirsten Benschop (theater); (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. P. Langbroek; (Baalder): 10:00 uur, ds. W. van der Wel

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, ds. L. van Rikxoort

KLOOSTERHAAR: (Frederikskerk): 09:30 uur, ds. A.W. v.d. Griend

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Reestkerk): 10:00 uur, Ds. M. Winters-Karels uit Ommen, Dienst van Schrift en Tafel

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, mw. ds. J. de Haan, Ommen

Gereformeerde kerk

LUTTEN: (Kruiskerk): 09:30 uur, Ds. R.J. Visser uit Uelsen.; (Kruiskerk): 19:00 uur, Ds. J.C.J. Post uit Wierden-Lutten."snackdienst".

MARIëNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, ds, H, Bakhuis, Hoogeveen; (Sionskerk): 19:00 uur, ds JH Adriaanse (gezamenlijke dienst in NH kerk te Beerzerveld)

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds. G. Zijl uit Lemele

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. S. de Bruine; (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. H. Offereins,

BERGENTHEIM: 09:30 uur, ds. L.R.J.Kramer; 14:30 uur, ds. L.E.Leeftink uit Assen-Peelo

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 09:30 uur, Ds. T. Waalewijn; (De Horizon): 14:30 uur, Ds. H. Prins

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 11:00 uur, ds. A. H. Verbree; (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. R. Tigelaar

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Petrakerk): 09:00 uur, ds. A.H.Verbree; (Morgenlicht): 14:30 uur, ds. R.Tigelaar

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Morgenlicht): 14:30 uur, R Tigelaar, HC 5; (Morgenlicht): 09:00 uur, D Dreschler

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 11:00 uur, ds. H. Prins; (Petrakerk): 15:00 uur, ds. D. de Jong

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, Ds. R.P. Heij H.A.; (De Levensbron): 14:30 uur, Ds. J. Zwart H.A.

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. J.H. Dunnewind; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. D.S. Dreschler; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds. R.P. Heij

LUTTEN: 09:30 uur, Ds MO ten Brink; 14:30 uur, Ds T Waalewijn

MARIëNBERG: 09:30 uur, ds. J. van Tuil; 14:30 uur, ds. J.H. Dunnewind

OMMEN: (Ommen West): 09:00 uur, ds. A.M. de Hullu Heilig Avondmaal; (Ommen West): 14:30 uur, ds. A.M. de Hullu, HA + nbetrachting; (Ommen Noord Oost): 11:00 uur, ds C. van Dijk-viering HA; (Ommen Noord Oost): 16:30 uur, ds T. Wendt -viering HA en nabetr.

VROOMSHOOP: (De Akker): 09:30 uur, ds. K.A. van der Meer; (De Akker): 14:30 uur, ds. P.L. Storm

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, Ds. H. G. Gunnink; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, Leesdienst

MARIëNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, Dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, ds. H.G. Gunnink, KIK-thema; (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, leesdienst

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst; (Stephanuskerk): 09:15 uur, ds.R.van der Wolf

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 09:30 uur, ds J.W. Moolhuizen, scholendienst; 16:30 uur, ds J.W. Moolhuizen

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 10:00 uur, ds. D.A. Brienen; (Sjaloomkerk): 14:45 uur, ds. D.A. Brienen

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, pastoor Tjepkema, zaterdag eucharistieviering met herenkoor; (St. Willibrordus): 09:30 uur, diaken Wielens, woord en communieviering met kinderwoorddienst; (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord en communieviering

DE BELTE: 09:00 uur, Eucharistieviering pastor Rutgers, fatimakoor

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 09:00 uur, Communieviering door pastor Klein Overmeen mmv Con Amore

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Communieviering, pastor M. klein Overmeen

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Past. A. Monninkhof

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 19:00 uur, pastor Rutgers, Eucharistieviering met koor Cornel

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Pastor F. Wielens

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 19:00 uur, Diaken G.Legtenberg, Wo-Co viering

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. IJ. Zijlstra uit Grou

DEDEMSVAART: (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Henk Hemme, Scholendienst

DEN HAM: (Hebron): 10:00 uur, Joop Heusinkveld; (Hebron): 19:00 uur, 19:00 - 20:00 Lekker Een Uurtje Kerk (L.E.U.K)

HARDENBERG: (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, -

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, G. Duerink, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16; (Christengemeente 't Vechtdal Ommen): 10:30 uur, Rob van Zon, Balkerweg 3, AAC de Dante; (Christengemeente 't Vechtdal Ommen): 20:00 uur, IN HIS PRESENCE - HEALING, Balkerweg 3, AAC de Dante

Pinkstergemeente

HARDENBERG: (Stem der Hoop): 10:00 uur, dienst, Wijkcentrum Wiekstee

VRIEZENVEEN: (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Dhr. N.F. Hinsenveld uit Vriezenveen

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. P. H. Hekman

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Ds. A. Schipper

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Ds A. Wagenmakers Nw. Amsterdam

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Br. J. Otten; 19:00 uur, Ds. G. Leuvenink, M.m.v. Worshipband

Diensten zorgcentra

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Pastoraal team RKK

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Dhr. H. Ekenhorst Org. Dhr. H. Kemink; (Meander, Burg. Bramerstraat 102): 11:00 uur, Beeld en geluid; (Oostloorn): 11:00 uur, ds. P. Langbroek