Kerkdiensten

Kerkdiensten van Biddag op 13 maart

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 08:45 uur, Ds. J. H. Adriaanse, Biddag met de scholen; 19:30 uur, Dr. J. C. Borst uit Sleen, Biddag dienst

COEVORDEN: 19:30 uur, ds. E. de Vries-Baarlink, Gezamenlijke dienst: Biddag voor gewas en arbeid.

LUTTEN: 19:00 uur, Dhr M.Vos

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 10:30 uur, ds. G.G. Rohaan- v.d Kamp; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 19:30 uur, ds. G.G. Rohaan- v.d Kamp

BRUCHTERVELD: 19:30 uur, ds. W. van de Griend uit Kloosterhaar

DE KRIM: 19:30 uur, ds. G. Rohaan, Bergentheim/De krim, Biddag.

DEDEMSVAART: (De Antenne): 19:30 uur, ds. J. Zondag

GRAMSBERGEN: (Boomhofkerk): 19:30 uur, Mevr Ds H Boersma, Bidstond voor Gewas en Arbeid

HARDENBERG: (Höftekerk): 19:30 uur, ds. W. van der Wel

KLOOSTERHAAR: (Frederikskerk): 19:30 uur, da. R. van Doorn, Bruchterveld

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Reestkerk): 19:30 uur, Ds. M.S. van Sandijk-van de Wal uit Holten, Bidstond voor Gewas & Arbeid

Gereformeerde kerk

MARIëNBERG: (Sionskerk): 08:45 uur, ds. JH Adriaanse (biddag met de scholen in NH kerk te Beerzerveld); (Sionskerk): 19:30 uur, ds. L. van Rikxoort, Marienberg (biddag voor gewas en arbeid)

WESTERHAAR: (De Bron ): 19:30 uur, ds. W. den Braber Biddag

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 19:30 uur, ds. S. de Bruine, biddag voor gewas en arbeid

BERGENTHEIM: 19:30 uur, ds. L.R.J.Kramer

BRUCHTERVELD: 19:30 uur, ds H.J. Visser

DAARLERVEEN: (De Kruiskerk): 19:30 uur, Ds. T. Wendt em pred.

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 19:30 uur, Ds. E. Woudt, Heemse, Biddag

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Morgenlicht): 19:30 uur, ds. A.H.Verbree, Biddag

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Morgenlicht): 19:30 uur, AH Verbree, biddag

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 19:30 uur, ds. J. Th. Jonkman, biddag

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 19:30 uur, Ds. E. Woudt

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 15:00 uur, Ds. D.S. Dreschler; (Kandelaarkerk): 19:30 uur, Ds. D.S. Dreschler

LUTTEN: 19:30 uur, Ds T Waalewijn Biddag

MARIëNBERG: 19:30 uur, ds. J. van Tuil, Biddag

OMMEN: (Ommen West): 15:00 uur, ds. C. van Dijk, Ommen NO, Biddagdienst voor kinderen Basisschool; (Ommen West): 19:30 uur, ds. C. van Dijk, Ommen NO, Biddagdienst samen met Ommen NO; (Ommen Noord Oost): 15:00 uur, ds S. de Bruine te Balkbrug-extra aandacht kinderen basisschool; (Ommen Noord Oost): 19:30 uur, ds C. van Dijk-dienst samen met West

VROOMSHOOP: (De Akker): 19:30 uur, ds. P.L. Storm

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 19:30 uur, Ds. E. Heres, Biddag

MARIëNBERG: (Sionskerk, Oudeweg 22): 19:30 uur, leesdienst, bidstond, LET OP: locatie De Bo, Kanaalweg Oost 59, Bergentheim

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Stephanuskerk): 19:30 uur, ds.R.van der Wolf, Biddag

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 19:30 uur, ds J.W. Moolhuizen, biddag

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 19:30 uur, ds. P. Drost

Diensten zorgcentra

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Mw. M. Veenstra / Mw. E. Kolthof Org. Mw. Harsevoort